Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu, no co Ty mówisz? Rakietowej nie ma? Może w końcu ktoś tam coś normalnego robi?

 

W ogóle, to ja już mam taką chcicę na latanie, że nawet sobie nie wyobrażacie... Chyba potrzebuję wsparcia.

oczywiście, że rakietowa dalej jest, ale nic więcej nie mogę powiedzieć póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, no co Ty mówisz? Rakietowej nie ma? Może w końcu ktoś tam coś normalnego robi?

 

W ogóle, to ja już mam taką chcicę na latanie, że nawet sobie nie wyobrażacie... Chyba potrzebuję wsparcia.

wciąż nie masz auta? wsparcie psychiczne wysyłam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic więcej nie mogę powiedzieć póki co

To po co zaczynasz cokolwiek pisać :)

 

Słowiński zrobił sobie bisnes plan: 100 samochodów x 150 zł, co daje 15.000zł każdego miesiąca za 1-dniową imprezę + jaki tam zarobek z tej budy z żarciem w cenach jak z Zakopanego.

Teraz szuka leszcza, który zorganizuje ekipę, która zajmie się zapisami i pomiarem czasu za jak najniższe wynagrodzenie rzecz jasna.

 

To jest biznes i z Wami pewnie też negocjuje stawki, więc po co te tajemnice i gadanie o halach.

Edytowane przez graft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nic więcej nie mogę powiedzieć póki co

To po co zaczynasz cokolwiek pisać :)Słowiński zrobił sobie bisnes plan: 100 samochodów x 150 zł, co daje 15.000zł każdego miesiąca za 1-dniową imprezę + jaki tam zarobek z tej budy z żarciem w cenach jak z Zakopanego.Teraz szuka leszcza, który zorganizuje ekipę, która zajmie się zapisami i pomiarem czasu za jak najniższe wynagrodzenie rzecz jasna.To jest biznes i z Wami pewnie też negocjuje stawki, więc po co te tajemnice i gadanie o halach.
Może i coś w tym jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nic więcej nie mogę powiedzieć póki co

To po co zaczynasz cokolwiek pisać :)Słowiński zrobił sobie bisnes plan: 100 samochodów x 150 zł, co daje 15.000zł każdego miesiąca za 1-dniową imprezę + jaki tam zarobek z tej budy z żarciem w cenach jak z Zakopanego.Teraz szuka leszcza, który zorganizuje ekipę, która zajmie się zapisami i pomiarem czasu za jak najniższe wynagrodzenie rzecz jasna.To jest biznes i z Wami pewnie też negocjuje stawki, więc po co te tajemnice i gadanie o halach.
Może i coś w tym jest ;)

 

dajcie proszę sobie na wstrzymanie, bo żaden z was nie ma pojęcia jak to działa i o co w tym wszystkim chodzi. napisałem tylko, że rakietowa póki co stoi i na tym zakończę podawanie jakichkolwiek informacji. bo tak i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam... krytyka boli czy jak ... ? Podzieliłem się subiektywną opinią - forum chyba od tego jest . Powinniśmy się rozumiem cieszyć i radować z tego co mamy bo zaraz może nie być. To tak trochę jak z towarem deficytowym i brakiem konkurencji. Wtedy robi się za dobrze nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nic więcej nie mogę powiedzieć póki co

 

To po co zaczynasz cokolwiek pisać :)Słowiński zrobił sobie bisnes plan: 100 samochodów x 150 zł, co daje 15.000zł każdego miesiąca za 1-dniową imprezę + jaki tam zarobek z tej budy z żarciem w cenach jak z Zakopanego.Teraz szuka leszcza, który zorganizuje ekipę, która zajmie się zapisami i pomiarem czasu za jak najniższe wynagrodzenie rzecz jasna.To jest biznes i z Wami pewnie też negocjuje stawki, więc po co te tajemnice i gadanie o halach.
Może i coś w tym jest ;)

dajcie proszę sobie na wstrzymanie, bo żaden z was nie ma pojęcia jak to działa i o co w tym wszystkim chodzi. napisałem tylko, że rakietowa póki co stoi i na tym zakończę podawanie jakichkolwiek informacji. bo tak i już.
siewcu!

Wyluzuj! Raczej rozumiem co czujesz Ty i M. ale niestety tor ma właściciela/zarządcę i on decyduje kto i co tam robi.

Nie powiedziałem, że mi sie to podoba, bo sam mam auto na tor, ale biznes to biznes.

Ale zobaczymy jak będzie.

Miejmy nadzieje, że tor jeszcze trochę bedzie i bedą tam jakieś zawody.

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że wynajęcie toru nie kosztuje 100zł za godzinę a trochę więcej. i wcale się na tym nie zarabia tak jak się wszystkim wydaje.

 

temat jest jaki jest, wygląda to tak jak wygląda i jestem niemalże pewny, że nie jest tak jak Wam się wydaje, że jest.

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. rakietowa to mordęga dla auta - takie jest przynajmniej moje zdanie. Czas kręcić można tylko kosztem samochodu.

 

Jak jedziesz po torze, a nie po trawie, to jest ok. Opon nie zżera jak niektóre nawierzchnie.

 

 

 

tylko że wynajęcie toru nie kosztuje 100zł za godzinę a trochę więcej. i wcale się na tym nie zarabia tak jak się wszystkim wydaje.

 

temat jest jaki jest, wygląda to tak jak wygląda i jestem niemalże pewny, że nie jest tak jak Wam się wydaje, że jest.

Przecież nikt nie zarzuca Wam spraw finansowych. Zawody były bardzo dobrze organizowane i życzę Mikołajowi, aby udało się zostawić imprezę w dotychczasowej formie.

Teksty w stylu "wiem ale nie powiem" na pewno niczego pozytywnegonnie wniosą. Natomiast ptaszki cały czas ćwierkają, a ludzie między sobą rozmawiają, tak więc nie odbieraj tego jako atak, bo większość trzyma za Was kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Btw. rakietowa to mordęga dla auta - takie jest przynajmniej moje zdanie. Czas kręcić można tylko kosztem samochodu.

 

Jak jedziesz po torze, a nie po trawie, to jest ok. Opon nie zżera jak niektóre nawierzchnie.

 

No właśnie - jest ok do czasu aż nie wylecisz, bo razem z wylatującym autem wylatuje połowa układu kierowniczego... + zawias :D

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...