Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jak wymienię olej na razie czytam wątek :biglol: więc do przyszłej zimy skończę a później jeszcze pół roku na wątek o skrzyniach :D:yahoo: a później tylko panewka :wub: i można się poślizgać.

Tfu tfu na psa urok panewka aż mi ciarki po plecach przeszły.

 

Btw, znalazłem fajny dźwięk na dzwonek do telefonu :D

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą panewką to lepiej nie wywoływać wilka z lasu <_<

Ciekawe mnie jakby seryjny stary GTek lub STI zniósł takie lądowanie :D :

a) z powodu obszernej rdzy złamałby się w pół

B) koła katapultowały by się z piast

c)ICek wyleciał by przez kurnik w krzaki..

 

Jakieś jeszcze propozycje :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z interesujących jest jeszcze jeden filmik na yt lot impreza ~130mph (tak twierdził pilot-kierowca) zostawiła trochę podłogi na asfalcie i pognała dalej, gdzieś w UK to było.

 

ICek by osiągnął 1 kosmiczną i zmienił się w nowego satelitę :) a jakby ostro szedł taki GT to może 3 i dołączył jako malutka gwiazdka do plejad :D na więczną chwałę turbo imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj w sieci broszurkę do mojego turbo-grzmota i jutro włażę pod auto i pod maskę szukać numerków skrzyni i dyferka, a później ciekaw jestem czy potwierdzi mi się obecność trzech magicznych literek :wub: które widziałem w broszurce :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. broszurki mam w aucie lsd (info prosto z broszury więc może to nieprawda) dzisiaj oglądałem most ale znalazłem tylko pentagram na pokrywie :D ale oznaczenie jest jakoś w takim miejscu że nie jestem w stanie go dojrzeć.

Auto to GF8 w wersji Collection z 1998 ze Szwajcarii więc jeśli już gdzieś jest mechanizm o ograniczonym poślizgu to pewno z tyłu. Jeszcze sobie obejrzę speckę skrzyni bo tu numerek łatwiej dojrzeć, ale pewno to klasyk.

 

Btw. Wyciągnięcie w EJ20 IACV bez demontazu TMICa jest niemożliwe, cóż czas kupić spory zestaw kluczy i w którąś sobotę to zrobić przyokazji rozgrzebać cały dolot do kolektora i wyczyścić jednak mam tam sporo takiego pyłku (acha IACV mi świruje okazyjnie po odpięciu obroty idą na 1200 ale na krok nie mają ochoty zafalować.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...