Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam na kanal:

 

http://www.youtube.com/user/pawelosmak2 ... sults_main

 

filmy usune jako publiczne za jakis czas takze jak ktos chce to prosze sobie sciagnac

 

Dzis odstawiam samochod dla Marka :)

 

super materiał, dzięki :D

 

 

Dołączam się do podziękowań :) Dzięki za filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest pilna prosba :) wlasnie sie wprowadzilem i potrzebuje ze 2 albo i 3 silnych chlopa zeby przeniesc ostroznie pralke ponad umywalka, ze wzgledu na ciasne przejscie w lazience, i ja podlaczyc. Najlepiej dzisiaj gdyby ktos mogl... Odwdziecze sie jakos na pewno. Jak cos to dzwonic/pisac na 608 730 733 bo nie mam neta jeszcze i rzadko bede wchodzic tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedSun, gdybym byl bardziej mobilny to bym podjechal ale dzis niestety odpada :( Napisz gdzie mieszkasz to pewnie pomoze.

 

Robie dzis niepubliczny dostep do filmow z rakietowej. Jakby co to do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, jutro tez moze byc tylko ze we 2 mozemy nie dac rady bo tam ciasno i ciezko... Jak by co to mieszkam na Tarnogajskiej 59, mieszkanie 8, gdyby mnie nie bylo to dzwonic pod 608 730 733. Jak bys mial chwile jutro czy po jutrze to wpadnij :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wezmę GTka to zostanie aż za dużo :) a jak wezmę Buga to będzie i tak spora rezerwa na niespodziewane wydatki. Dlatego chcę wydać do 35 żeby było jeszcze na zachciewajki losu, bo po co mi auto za np 45-50 a jeśli coś strzeli to będzie stało i czekało na przypływ gotówki, dlatego się ograniczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jako ze juz jestem we Wro na stale, gdyby ktos mial ochote na sesje foto auta to piszcie, nie znam tylko dobrych miejsc we Wro ale opisalbym jak to wyglada i na pewno cos znajdziecie. Sesja oczywiscie za free (chyba ze ktos w ramach uznania rzuci jakis plyn 40%towy), szukam po prostu mozliwosci poszerzenia portfolio :) gdyby cos to moje fotki sa na,redsunph.deviantart.com. poki co i tak siedze na chacie wiec mam czas jak cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna hurtowo, mozna osobno :D potrzebujemy tylko miejsca, najlepiej jakis plac na tle magazynu czy hali, albo plac budowy, takie klimaty, albo jakas malo uczeszczana droga, genernie klimaty miejskie, chociaz od biedy i parking galerii handlowej da rade ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stalo, z sasiadem jakos to ogarnelismy :P no to jak chcecie, mozna i grupowo, tylko jeszcze pytanie czy wszyscy na raz, czy kazdy z osobna, czy tak i tak :D jak cos to piszcie pw, w ten sposob szybciej zareaguje na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem, że można zrobić tak :mrgreen: :

 

zrobimy kolejne spotkanko na rakietowej :) polatamy i będzie piękna dynamiczna sesja zdjęciowa czyli nasze auta w naturalnych warunkach a nie jakieś ustawianki :) chociaż na miejscu jakąś ustawiankę też można uskutecznić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem, że można zrobić tak :mrgreen: :

 

zrobimy kolejne spotkanko na rakietowej :) polatamy i będzie piękna dynamiczna sesja zdjęciowa czyli nasze auta w naturalnych warunkach a nie jakieś ustawianki :) chociaż na miejscu jakąś ustawiankę też można uskutecznić :mrgreen:

 

Najlepiej pod milenijnym :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...