Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

yezus, chodziło mi o to małe badziewie na dole mapy. jeżeli damy tylko pachoł na środku to przestanie być rondem przy takim setupie więc trzeba sztucznie je pachołami stworzyć a to na północy to wiadomo, że musi być szybkie i szerokie coby można było z fantazją wpadać i wypadać z niego :twisted:

radix99, taka wersja też może być ale wydaje mi się, że po tej mojej modyfikacji "czołówka" raczej już nam nie grozi :mrgreen: zwłaszcza, że prognoza pogody chwilowo jak najbardziej po mojej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yezus, chodziło mi o to małe badziewie na dole mapy. jeżeli damy tylko pachoł na środku to przestanie być rondem przy takim setupie więc trzeba sztucznie je pachołami stworzyć a to na północy to wiadomo, że musi być szybkie i szerokie coby można było z fantazją wpadać i wypadać z niego :twisted:

radix99, taka wersja też może być ale wydaje mi się, że po tej mojej modyfikacji "czołówka" raczej już nam nie grozi :mrgreen: zwłaszcza, że prognoza pogody chwilowo jak najbardziej po mojej myśli

 

Jest git - dlatego potrzebowałem doprecyzowania. Myślałem o przestawieniu szykany bliżej ronda, żeby była fantazja + technika :mrgreen:

 

Małe rondo z beczką jak najbardziej mi pasuje.

 

A czy będzie mokro czy sucho i tak mam tylko 1 opony więc jadę R888 na ukończeniu ale tłumaczyć się, że mi opona nie trzyma nie mam zamiaru :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze wszystkich z listy o potwierdzenie ze beda. Minelo troche czasu wiec chce wiedziec. Trase wybieramy do niedzieli! :-)

 

1. Pavel

2. radix99

3. Yezus

4. Clios1200

5. ramert

6. Krysztal 8)

7. Siepacz

8. eMTi

9. kris82 na 90%

10. M & A

11. TERZO

12. Rascal

 

Krysztal, Rascal bedzie swoim autkiem tak?

 

Ja postaram sie byc po godzinie 9 rano zeby na spokojnie ogarnac. Tomek pewnie tez bedzie wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poniżej :P

 

Poprosze wszystkich z listy o potwierdzenie ze beda. Minelo troche czasu wiec chce wiedziec. Trase wybieramy do niedzieli! :-)

 

1. Pavel

2. radix99

3. Yezus

4. Clios1200 - potwierdzam + możliwe że przyjedzie jeszcze kolega rajdowym Golfem :)

5. ramert

6. Krysztal 8)

7. Siepacz

8. eMTi

9. kris82 na 90%

10. M & A

11. TERZO

12. Rascal

 

Krysztal, Rascal bedzie swoim autkiem tak?

 

Ja postaram sie byc po godzinie 9 rano zeby na spokojnie ogarnac. Tomek pewnie tez bedzie wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze wszystkich z listy o potwierdzenie ze beda. Minelo troche czasu wiec chce wiedziec. Trase wybieramy do niedzieli! :-)

 

1. Pavel

2. radix99

3. Yezus

4. Clios1200

5. ramert

6. Krysztal 8)

7. Siepacz

8. eMTi

9. kris82 na 90%

10. M & A

11. TERZO

12. Rascal

 

Krysztal, Rascal bedzie swoim autkiem tak?

 

Ja postaram sie byc po godzinie 9 rano zeby na spokojnie ogarnac. Tomek pewnie tez bedzie wczesniej.

 

będziemy na pewno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wyraza chec rezerwacji na 2 godziny zamiast jednej? Probuje sie dodzwonic i zaraz bede wiedzial czy jest wolny od 9:00. Koszt za 2h przy takiej liczbie ok 70zl (Tomek rezerwowany na godzinke z pomiarem od 10:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wyraza chec rezerwacji na 2 godziny zamiast jednej? Probuje sie dodzwonic i zaraz bede wiedzial czy jest wolny od 9:00. Koszt za 2h przy takiej liczbie ok 70zl (Tomek rezerwowany na godzinke z pomiarem od 10:00).

 

Jak opona strzymie to jestem za opcja 2h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wyraza chec rezerwacji na 2 godziny zamiast jednej? Probuje sie dodzwonic i zaraz bede wiedzial czy jest wolny od 9:00. Koszt za 2h przy takiej liczbie ok 70zl (Tomek rezerwowany na godzinke z pomiarem od 10:00).

 

na 9.00? ciężko (wcześnie :mrgreen: ), ale powinniśmy dojechać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wyraza chec rezerwacji na 2 godziny zamiast jednej? Probuje sie dodzwonic i zaraz bede wiedzial czy jest wolny od 9:00. Koszt za 2h przy takiej liczbie ok 70zl (Tomek rezerwowany na godzinke z pomiarem od 10:00).

 

Jak opona strzymie to jestem za opcja 2h :mrgreen:

 

W sumie to moglo by byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomek.

 

Gosc od toru chyba wczesnie zaczal weekend i w piatek nie moglem go zlapac. Wczoraj odebral ochroniarz i powiedzial, ze dopiero w poniedzialek moge goscia od rezerwacji zlapac. Wiec jutro sie wszystko wyjasni. Tez chcialbym 2h :D

 

-- 30 kwi 2012, o 08:49 --

 

Tor zaklepany na 2h!!! Start o 9:00. Ja niestety nie będę mógł jeździć bo moja wiskoza umiera jak się dziś u Marka okazało... Także szukam skrzyni... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, a jakie są objawy padania wiskozy?

 

Spina mi napęd przy wolnym skrecaniu na max. No i halasuje już po rozgrzaniu.

 

-- 30 kwi 2012, o 09:19 --

 

Pavel, a jakie są objawy padania wiskozy?

 

Spina mi napęd przy wolnym skrecaniu na max. No i halasuje już po rozgrzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na torze jestem i ogarniam. Będę z dziewczyna i kuzynem bo to głównie z nim chciałem polatac a tu masz... Taki fuckup. Ale może ktoś go na prawy przygarnie ;-)

 

Yezus kurcze wyjade na tor zatem tylko dla foty powoli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...