Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykamy się o godzinie 17:00 na parkingu pod halą Orbitą... Mówi się zwyczajowo, że pod milenijnym bo parking znajduje się pod zjazdem z Milenijnego w stronę Klecińskiej...

Czyli musisz pojechać tak jakbyś chciał iść na jakiś koncert do Orbity :D

 

Parking Hala Orbita na ulicy Wejherowskiej :mrgreen:

 

PS. Na stronie maps.google.pl trzeba wpisać te namiary: 51.1324,16.989048 i gotowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 17:00?? super :mrgreen: Wiadomo,przyda sie jeszcze troszkę za jasności widoków na autka :) Igi będzie przeszczęsliwy bo z imprez "bagaj" zajmuje u niego I miejsce :)

 

Jakby to bliżej było,to myknelibysmy na dwa auta (igiego Forek i moja wanna),ale w sumie nie ma co dwóch aut targać,jak jada trzy osoby :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miło :D Sam już nie mogę się doczekać soboty 8)

______________________________________________

 

Stało się źle! Bardzo źle! (z samochodem) :cry:

Dzisiaj wychodzę z domu oczywiście z bananem na twarzy bo jest okazja

pojeździć moim "Robaczkiem", odpalam silnik i co widzę? Samochód mocno drży,

zaczęła migać kontrolka silnika, samochód wolno się "wkręca" i po prostu stracił moc,

strzela z wydechu... Myśle sobie jest problem, więc zadzwoniłem do mechanika

i pojechałem. Dowiedziałem się, że padła mi cewka zapłonowa na drugim cylindrze :cry:

Na spotkaniu na pewno się pojawię ale chyba innym samochodem... Cewkę zamówiłem

ale dojdzie dopiero w poniedziałek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przyjechałbym Subaru ale nie chcę zatrzeć silnika jako, że benzyna będzie mi spłukiwała olej

z cylindra to wolę nie ryzykować... Zamiast 100 złotych za cewkę będę potem musiał włożyć 5k w cały silnik,

a do tego ile nerwów... Autko teraz stoi smutne ale już niedługo... Sądzę zresztą, że po tym pierwszym spotkaniu

trochę się ruszy Wrocław i częściej będzie się coś organizować :twisted:

Szkoda, że padła dzisiaj, a nie wczoraj (zdążyłbym wymienić) albo w poniedziałek, ale taka złośliwość rzeczy martwych :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaki pech! Najgorzej, ze tak z zaskoczenia! Zadnych objawow nie bylo?

 

Ja bede o 17 z jeszcze 2 osobami moze tez moj brat wpadnie i w koncu go namowie do zakupu Outbacka! Pomozecie?! :mrgreen:

 

Paciu21, bedzie dobrze, to drobiazg z tego co piszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo nie :o Wczoraj kiedy wracałem po południu do domu to zamrugała mi kontrolka silnika i na chwilę osłabł

ale pomyślałem, że jakiś błąd wyskoczył i tyle bo samochód dalej jechał calkiem normalnie, a dzisiaj poszło na całego :P

Problem niewielki, głównie dlatego, że na drugim cylindrze i wystarczy wyjąć akumulator i jest łatwy dostęp...

Jedyny problem w tym, że akurat przed spotkaniem :cry: No ale trudno, zdarza sie :P

Jakby co to będę srebrnym Mondeo MKIII liftback żeby się nie szukać niepotrzebnie :wink:

 

A co do namawiania brata to myślę, że nie będzie trudno bo moim zdaniem każdy chce mieć Subaru, wystarczy

mu to uświadomić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie tego slicznego wiśniowego buga :?: :(

no cóż,co sie odwlecze...W sumie nie ostatnie spotkanie,grunt to sie spotkać, a jak spadnie śniego to wpadniesz w nasze rejony na grilla & dziczenie po lotnisku i sobie odbijemy to że bordowy robal zastrajkował.

lepiej żeby teraz chorował ,a w zimie był zdrowiutki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, no niestety nie będzie chyba,że stanie się cud i dzisiaj po wyjęciu całej cewki się po prostu naprawi choć wątpię :( A jak będzie śnieg to nawet częściej bedzie się można spotykać i polatać bokami po jakichś parkingach :D

 

Chyba, że miałby ktoś jakąś niepotrzebną cewkę do Imprezy WRX 02-05 to mógłbym ewentualnie założyć na sobotę i potem oddać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Igim i ma narzeczona będziemy :) Forek S turbo zostaje w domku jadymy na jedno auto czyli moją Imprezką :)

Może będą osoby ,które się nie udzielają ,ale wpadną :?: na to liczę :mrgreen:

trochę wtopa by była jakby spot w takim wielkim miescie ,okazał się spotem na 2-3 subry :(:oops:

Osoby "niewydolne" technicznie usprawiedliwione :mrgreen:

 

jadymy ok 14 do wro i wbijamy pokręcić się po centrum plus pl.Solny,a po 16 lecimy na tą całą Orbitę Millenijną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...