Skocz do zawartości

Najmocniejsze USDM STI( 719.5whp & 709.3ft-lbs )


RadRSTI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, tylko po co? :wink: Bardzo mi sie podoba silnik i te wszystkie kolorowe / chromowane elementy, no i sam kolor auta. Na minus zaliczylbym kierownice 8)

 

ps. Ja sie na wykresach nie znam, ale ten jakis dziwny jest. Kawalek linii jest wytarty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna prosic opis modyfikacji?

niestety tego chlopaki jeszcze nie podali, tu jest wiecej fotek:

http://www.crawfordperformance.com/gall ... ctionID=54

 

 

Fajne, tylko po co?

 

Drag racing i reklama dla firmy.

 

. Ja sie na wykresach nie znam, ale ten jakis dziwny jest. Kawalek linii jest wytarty :wink:

 

Auto sie slizga na dyno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piękne auto, ale ciekawe jaką ma ten wyrób wytrzymałość :twisted: bo pewne jest, że coś się sypnie i to raczej wcześniej niż później.

 

Ale dla mnie to właśnie Stany Zjednoczone są stolicą światowego tuningu gdzie mają szanse na realizaję różne szalone pomysły 8) jak np takie STi, które mi się bardzo podoba ale jako 3-4 samochodzik w garażu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie to właśnie Stany Zjednoczone są stolicą światowego tuningu gdzie mają szanse na realizaję różne szalone pomysły

 

Mi się wydaję, że stolicą światowego tuningu jest mimo wszystko Japonia 8) Ci mali panowie potrafią czynić cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz obydwa kraje maja swoje mocne strony, stany bardziej pod wzgledem mocy, a japonia kontroli auta, acz kolwiek i ta linia powoli zanika....w swojej ostatniej wizicie w US Keiichi Tsuchiya(aka drift king, oraz prezenter i kierowca best motoring i hot version) po przejazdze 6 autami zrobionymi przez US tunerow, dal im najwyzsze noty, a po przejazdzce civiciem jakiegos przypadkowego gostka z parkingu(chlopak sobie przyjechal popatrzec jak kreca BMI - Volume 21 - HVI American Togue) stwierdzil ze civic jest lepszy w prowadzeniu, niz firmowy civic spoona....wrx ktory tam przyjechal z project XS, nazwal najlepsza impreza jaka jechal :D

Wiec stany sobie radza calkiem niezle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy z taka moca, i napedem na 4 kola to potrafi jechac inaczej niz do tylko do przodu :?:

 

watpie, ale na pewno nie z programem na 700 whp...ale boost zawsze mozna obnizyc do minimum i tym sposobem miec autko bardzie nadajace sie do zakretow. aczkolwiek mysle ze w tym aucie sa drag coilovers, wiec moze za bardzo sie nie nadawac do skrecania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...