Skocz do zawartości

subaru forester-pytanie


Gość kokos

Czy powinnismy w roku 2006 zorganizować III-ci Zlot Plejad ?  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie do uzytkownikow tego forum-czy wystepuje jakis model subaru forester ktory ma fabrycznie montowane kolo zapasowe na tylnych drzwiach?dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie maja w bagazniku :) Gdyby mial miec na drzwiach to by musial miec....no wlasnie - drzwi, niczym Patrol albo Landcruiser, a Forysie zawsze mialy i maja klapy otwierane do gory jak normalne osobowki :)

 

Ostatnio widziałem w mercedesie ML koło za pokrywą bagażnika na dosyć estetycznym stelażu rurowym. Aby otworzyć klapę należało je odchylić w lewo o 90 stopni.

 

Nie mam pojęcia czy jest coś takiego dostępne dla Forestera.

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie koło to tylko szpan (zwłaszcza, że Forester prawdziwą terenówką nie jest) zmniejszający funkcjonalność bagażnika, . Nie wiem czy nie wpływa to jakoś na aerodynamikę auta (jakieś zawirowania czy cuś), auta dość szybkiego, zwłaszcza jak na SUVa. To tylko fajnie wygląda, a daje w prezęcie kilka kłopotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, nie niekumaty, tylko niereformowalny ! Słowo gaz kojarzy mi się z "do dechy", a o LPG mój mózg (może to dziwić, ale jednak mam) nie chce słyszeć i omija wszelkie takie heretyczne widzimisie.

 

P.S. Muszę przyznać, żeś ładnie to sobie wymyślił i pokojarzył :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, ależ Kowalzki jest tu jak najbardziej u siebie i na miejscu... Nie on jeden ma prawidłowe, czysto polskie, naturalne i chrześcijańskie skojarzenia... ;-)

 

A Twoje...!!!??? Wstydź się! Gaz - do dechy!? W Subaru...??? No nieeeeee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowalzki, moje najszczersze kondolencje. Może pomóc Ci poszzukać innego forum ? :mrgreen:

 

Oglądając zdjęcia z Plejad doszedłem do wniosku, że jestem w absolutnie dobrym miejscu i nie mam sie czego wstydzić :D

 

Poza tym widzę, że dystrybutorzy powoli zaczynają rozumieć filozofię klientów ich salonów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...