Jump to content

subaru forester-pytanie

Guest kokos

Czy powinnismy w roku 2006 zorganizować III-ci Zlot Plejad ?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest kokos

witam mam pytanie do uzytkownikow tego forum-czy wystepuje jakis model subaru forester ktory ma fabrycznie montowane kolo zapasowe na tylnych drzwiach?dzieki za odpowiedz

wszystkie maja w bagazniku :) Gdyby mial miec na drzwiach to by musial miec....no wlasnie - drzwi, niczym Patrol albo Landcruiser, a Forysie zawsze mialy i maja klapy otwierane do gory jak normalne osobowki :)

wszystkie maja w bagazniku :) Gdyby mial miec na drzwiach to by musial miec....no wlasnie - drzwi, niczym Patrol albo Landcruiser, a Forysie zawsze mialy i maja klapy otwierane do gory jak normalne osobowki :)

Ostatnio widziałem w mercedesie ML koło za pokrywą bagażnika na dosyć estetycznym stelażu rurowym. Aby otworzyć klapę należało je odchylić w lewo o 90 stopni.

Nie mam pojęcia czy jest coś takiego dostępne dla Forestera.

Pozdrawiam,

Jako

Takie koło to tylko szpan (zwłaszcza, że Forester prawdziwą terenówką nie jest) zmniejszający funkcjonalność bagażnika, . Nie wiem czy nie wpływa to jakoś na aerodynamikę auta (jakieś zawirowania czy cuś), auta dość szybkiego, zwłaszcza jak na SUVa. To tylko fajnie wygląda, a daje w prezęcie kilka kłopotów...

Gal, nie niekumaty, tylko niereformowalny ! Słowo gaz kojarzy mi się z "do dechy", a o LPG mój mózg (może to dziwić, ale jednak mam) nie chce słyszeć i omija wszelkie takie heretyczne widzimisie.

P.S. Muszę przyznać, żeś ładnie to sobie wymyślił i pokojarzył :lol:

Ostatnio widziałem w mercedesie ML koło za pokrywą bagażnika na dosyć estetycznym (...)

Pozdrawiam,

Jako

Aaaaaa racja! Jak mi teraz powiedziales, to mi sie przypomnialo, ze.......Renault Scenic 4x4 (:lol: :lol: :lol: ) tez tak mial.

subaru do niektórych modeli oferuje dojazdówki, takie koło może trochę lżej wyglądac w rysunku i wymagać lżejszego stelaża.

pozdrawiam,

jako

Witek, ależ Kowalzki jest tu jak najbardziej u siebie i na miejscu... Nie on jeden ma prawidłowe, czysto polskie, naturalne i chrześcijańskie skojarzenia... ;-)

A Twoje...!!!??? Wstydź się! Gaz - do dechy!? W Subaru...??? No nieeeeee...

kowalzki, moje najszczersze kondolencje. Może pomóc Ci poszzukać innego forum ? :mrgreen:

Oglądając zdjęcia z Plejad doszedłem do wniosku, że jestem w absolutnie dobrym miejscu i nie mam sie czego wstydzić :D

Poza tym widzę, że dystrybutorzy powoli zaczynają rozumieć filozofię klientów ich salonów :lol:

to jest jakiś pancerny foryś - bardzo wysoki, niewiem czy zauważyliście ale zdeżaki ma chyba aluminiowe i do tegoż zdeżaka jest przymocowany stojak na koło...