Skocz do zawartości

Ułęż - Wiosenna Szkoła Jazdy - 27.03.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

I jest okragla 15stka, Ania dziekujemy :lol:

 

Osoby niezdecydowane prosimy o podjecie slysznej decyzji i dopisanie sie do listy :idea:

 

1. gourmet (nowym, starym subrakiem?)

2. lukki

3. goory - Piotrek Solberg

4. czwartek - GT

5. emil

6. Dagmara - CC

7. J.Bauer - WRX

8. stormy - Outback

9. Piotr K

10. Małgorzata K

11. Bartek G. - Celica

12. Bosman - rajdowe BMW

13. Elberoth - WRX

14. Jaskuł

15. Ania

 

Bardzo prosze o potwierdzanie swojego przybycia. Chodzi o podanie danych do listy wjazdowej (imie, nazwisko, samochod, nr. rejestracyjny, nr. telefonu). Dane prosze na PW lub szkola@racing.pl.

 

Przypominam trasę dojazdową... Droga na Lublin, po wyjechaniu z Ryk, na pierwszym duzym skrzyzowaniu, trzeba skrecic na Kock a potem przejechać chyba kolo 6km (naliczyłem 7 wzniesień / szczytów) i na ostatnim pagórku jest drogowskac w lewo "Nowodwór 4". Potem jedziemy niecale 2km - po prawej 2-ga żólta brama :cool:

Jeśli ktoś z was nie zauważy tego skrętu w lewo na "Nowodwór 4" to dojedzie do stacji benzynowej Bliska. Nalezy wtedy zawrócić i pierwsza droga w prawo :lol:

 

Mapka Googla jest tutaj!

 

Zaczynamy o 10:00. Na 2 bramie będzie czekała osoba rejestrująca. Tam otrzymacie mapke imprezy i dalsze instrukcje. Bedziemy was prosić o oznaczenie samochodów (kartka na szybę od wew. strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana. Na początku mokro (fajnie !), potem przeschło.

 

Niestety koniec klocków wyeliminował mnie z dalszej zabawy już o 14.00 :-(

 

Ale co miałem radości doganiając na trasie niebieskiego STIa (trzy okrążenia lecieliśmy razem pełnym ogniem - mistrz :grin: ) to moje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika, następnym razem koniecznie lepsze opony i dzięki za lewarek !

 

PS. Nie ma ktoś jakiś dobrych klocków do WRXa pożyczenia ? Nie mam na czym w poniedziałek jechać do Kielc :roll: Obdzwoniłem całą Warszawę i nikt nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana. Na początku mokro (fajnie !), potem przeschło.

 

Niestety koniec klocków wyeliminował mnie z dalszej zabawy już o 14.00 :-(

 

Ale co miałem radości doganiając na trasie niebieskiego STIa (trzy okrążenia razem pełnym ogniem :grin: ) to moje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika, następnym razem koniecznie lepsze opony i dzięki za lewarek !

 

PS. Nie ma ktoś jakiś dobrych klocków do WRXa pożyczenia ? Nie mam na czym w poniedziałek jechać do Kielc :roll: Obdzwoniłem całą Warszawę i nikt nie ma.

 

mam chyba...moge ci wziąć do kielc.....w kielcach też się coś znajdzie......a chłopaki w 4t nie maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już wróciłem na szczęście bez strat własnych poza zjedzonymi z deka oponkami ale to akurat objaw w Ułężu często spotykany. Impreza jak zawsze udana, trasa bardzo fajna, techniczna i szybka. Na początku aura nie wyglądała obiecująco ale z biegiem czasu na szczęście się przejaśniło i przestało padać.

Pierwszy mój Ułęż po suchym mogę określić jako bardzo udany o ile nie jeden z najlepszych na jakim byłem.

Wielkie dzięki dla organizatorów za bardzo udaną sobotę. Oczywiście piszę się na następny raz, muszę tyko ogarnąć te bijące tarcze bo bez pewnego hamowania nieco spada frajda z jazdy :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich znajomych i nowo poznanych. Mam nadzieję, że pojawią się niebawem jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co miałem radości doganiając na trasie niebieskiego STIa (trzy okrążenia lecieliśmy razem pełnym ogniem - mistrz :grin: ) to moje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

I to szybkie STI, z tym że ja raczej leciałem pełnymi bokami niż pełnym ogniem :-) Pani instruktor siedziała na prawym i śpiewała "...daj mi ten bok...." Bezcenne :-)

 

Pod koniec dnia przestawiliśmy DCCD na lock i żeśmy z Czwartkiem trochę polatali bardziej czasowo.

 

Impreza pyszna. Pozdrawiam spotkanych.

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goory, te okrążenia na czas to też bokiem szedłeś.

ps. Dotarł pdf z przejazdu? Uczę się dopiero obsługi tego programu i różnie to wychodzi.

 

No nie widziałeś tych wcześniejszych :wink:

ale faktycznie muszę się w tym samochodzie uspokoić. Niestety mniejsze, całosezonowe, stare opony zrobiły z tego samochodu zabawkę do driftów. Trasa była tak ustawiona, że bardzo fajnie można było niektóre partie bokiem przelatywać. Na suchym asfalcie robiłem coś takiego po raz pierwszy :shock:

 

Plik dotarł, dzięki.

Po naniesieniu tego na google earth widać, że coś jest nie tak z GPS'em. Przyjazd nie trafia w lotnisko :-). Koncepcja programu bardzo fajna, ale coś jeszcze niedomaga. Może za słaba jest precyzja i szybkość działania właśnie GPS'u w telefonie.

 

W każdym razie ściągnąłem sobie też coś takiego na Nokie, przy najbliższej okazji przetestuję. Programik jest dostępny w sklepie Noki za darmo i nazywa się racechrono.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam bardzo za przybycie. Ciesze sie, ze trasa wam sie podobala. Przepraszam, ze nie bylo trasy treningowej ale bylismy tym razem mniejsza ekipa. Troche tez wykonczylo nas ustawianie trasy szkoleniowo/technicznej poniewaz jak tylko otworzylismy brame lotniska nad ranem zaczal padac deszcz a po ulozeniu polowy trasy spadla ulewa :shock: Zawsze tak jest :mrgreen:

 

Aaaa... wiosna przyszla i zaczely kwitnac wasze zguby na Ulezu... znaleziona zostala rejestracja WF. Mam ja w samochodzie i jak tylko zczytam cyferki to sprawdze czy mam taka na listach zgloszeniowych do poprzednich imprez :cool:

 

Wklejam zdjecia kolezanki Kasi. Link do pelnej galerii na Picassa

 

DSCN5470.JPG

 

DSCN5476.JPG

 

DSCN5482.JPG

 

DSCN5487.JPG

 

DSCN5492.JPG

 

DSCN5494.JPG

 

DSCN5500.JPG

 

DSCN5504.JPG

 

DSCN5505.JPG

 

DSCN5506.JPG

 

DSCN5507.JPG

 

DSCN5511.JPG

 

DSCN5515.JPG

 

DSCN5516.JPG

 

DSCN5538.JPG

 

DSCN5556.JPG

 

DSCN5551.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naliczyłem co najmniej 6 parapetów a pizza leży na drodze :mrgreen: fajny ten z batmobila :lol:

 

Pizza musiala byc caly czas ciepla wiec maska byla naturalnym srodowiskiem :mrgreen::mrgreen:

ale masz racje, ze barek powinno sie zrobic na parapecie :cool:

 

DSCN5502.JPG

 

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 9:30 pm ]

Znaleziono tablicę rejestracyjną na Ułężu. Wlasciciela prosze o PW ;-)

 

img0682l.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...