Jump to content

pozimowy porządek

wroner

Recommended Posts

Ta zima ciężko doświadcza nasze auta, te wpisy na temat błocka w kołach - to moje. Dziś w Warszawie wyglądałem zabawnie, a napewno oryginalnie: trzonek szpadla w kajucie, strupy i stalaktyty z błota na burtach, srebro felg w patynie syfu, lusterka ciężkie od grud... Proponuję pogadać o przedwiosennych porządkach na zewnątrz i wewnątrz subarowych organizmów. Na początek: jak umyć boczne szyby, które wyłaniają się z drzwi zasyfione tłustą solą? Albo gdzie nabyć dobrą płytę pod brzuszek w miejsce pogruchotanej plastikowej walizy na lód? A może to uwagi jeszcze przedwczesne?

chyba trochę za wcześnie :sad: długoterminowa prognoza mówi coś o minus 17 w nocy....miejmy nadzieję, że sprawdzalność tym razem będzie bliska zeru procent... :smile: ja nie szoruję jeszcze moich aut, opłukuję karcherem z soli z wierzchu i pod spodem i dalej.... :lol:

ja wzeszłym tyg umyłem i wyglancowałem - to był błąd zamiast czarnego znowu jest biały i zasolony

ale też nie mogę się doczekać wiosny i letnich opon

alba śnieg albo wiosna nie takie pitolenie

W piątek powstrzymałem się od wizyty na myjni. I dobrze, bo jeszcze wieczorem tego dnia zaczęło walić sniegiem.

W sobotę umyłem buty (zamszowe) i to też był błąd bo teraz szkoda mi w nich wychodzić na ten syf.

Szczerze to już mnie zmęczyła ta zima, fajna była, miło było poupalać ale jak dla mnie już wystarczy. Czekam na jakiś naprawdę ciepły weekend i zrobię gruntowne sprzątanie po zimie. A jest co sprzątać :razz:

• 11 months later...
gdzie nabyć dobrą płytę pod brzuszek w miejsce pogruchotanej plastikowej walizy na lód?

Tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=829481#p829481

Lepszej nie znajdziesz :)