Skocz do zawartości

pozimowy porządek


wroner

Rekomendowane odpowiedzi

Ta zima ciężko doświadcza nasze auta, te wpisy na temat błocka w kołach - to moje. Dziś w Warszawie wyglądałem zabawnie, a napewno oryginalnie: trzonek szpadla w kajucie, strupy i stalaktyty z błota na burtach, srebro felg w patynie syfu, lusterka ciężkie od grud... Proponuję pogadać o przedwiosennych porządkach na zewnątrz i wewnątrz subarowych organizmów. Na początek: jak umyć boczne szyby, które wyłaniają się z drzwi zasyfione tłustą solą? Albo gdzie nabyć dobrą płytę pod brzuszek w miejsce pogruchotanej plastikowej walizy na lód? A może to uwagi jeszcze przedwczesne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę za wcześnie :sad: długoterminowa prognoza mówi coś o minus 17 w nocy....miejmy nadzieję, że sprawdzalność tym razem będzie bliska zeru procent... :smile: ja nie szoruję jeszcze moich aut, opłukuję karcherem z soli z wierzchu i pod spodem i dalej.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wzeszłym tyg umyłem i wyglancowałem - to był błąd zamiast czarnego znowu jest biały i zasolony

 

ale też nie mogę się doczekać wiosny i letnich opon

 

alba śnieg albo wiosna nie takie pitolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek powstrzymałem się od wizyty na myjni. I dobrze, bo jeszcze wieczorem tego dnia zaczęło walić sniegiem.

W sobotę umyłem buty (zamszowe) i to też był błąd bo teraz szkoda mi w nich wychodzić na ten syf.

Szczerze to już mnie zmęczyła ta zima, fajna była, miło było poupalać ale jak dla mnie już wystarczy. Czekam na jakiś naprawdę ciepły weekend i zrobię gruntowne sprzątanie po zimie. A jest co sprzątać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
gdzie nabyć dobrą płytę pod brzuszek w miejsce pogruchotanej plastikowej walizy na lód?

 

Tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=829481#p829481

 

Lepszej nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...