Skocz do zawartości

stukanie w silnku gt 2.0 turbo 94r


mrekkSTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj przytrafila mi sie przykra przygoda . Wracalem do domu noi fakt ze dostala impreza w dupe troche i juz przy wiekszej predkosci cos slyszalem jakby stukalo w silniku zatrzymalem sie na przystanku auto zgaslo i nie odpalilo juz . dodam ze turbina byla czerwona ze fajke moglbym spokojnie od niej odpalic :P . scholowalem pod dom auto dzis odpalilo . na wolnych obrotach silnik chodzi idealnie jak dodam gazu cos stuka dosc mocno . nie wiem kompletnie od czego zaczac i co to moze byc. Olej w normie wymieniany 2 tyg temu . temperatura w normie nic nie bylo przegrzane . turbo pompuje 0,9 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac najlepiej byloby przede wszystkim ustalic, gdzie dokładnie stuka.

I najlepiej od razu z mechanikiem, bo taka diagnoza przez Internet może niewiele pomóc, zwłaszcza przy niewielkiej ilości informacji wejściowych.

 

Ale jeśli faktycznie tak stuka, to chyba bym do czasu wizyty u mechanika za bardzo nie odpalał bolida, chociaż wiem, ze korci, zeby posluchać raz jeszcze i poszukać problemu.

Pewne rzeczy jednak lepiej zostawić specom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro choluje do mechanika i pierwsze diagnozy ustalimy jakie cisnienie ma na baniakach jak bedzie ok to miske zdejmujemy i trzeba zobczyc czy nei panewki :> jak panewki to spoko a jak rozwalilo tloka to pewnie nowy silnik musze szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...