Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

Zaniepokojonych stanem wód uczestników Plejad 2010 niniejszym uprzejmie informuję, że wspomniany niepokój jest absolutnie ...................................

uzasadniony.

 

W związku z zaistniałą sytuacją zostalismy zmuszeni do rozszerzenia zakresu badania technicznego o obligatoryjną konieczność przedłożenia karty pływackiej.

 

Ponadto wyposażenia samochodu powinno zawierać:

- trasa szosowa : "fajki" do nurkowania dla każdego członka załogi;

- trasa turystyczna: aparat do nurkowania ( min. 2 sztuki - zwiedzanie zalanych podziemi )

- trasa terenowa: ponton przeprawowy z silniczkiem pomocniczym.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce ( przynajmniej z tymi, którzy jakoś dopłyną )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokojonych stanem wód uczestników Plejad 2010 niniejszym uprzejmie informuję, że wspomniany niepokój jest absolutnie ...................................

uzasadniony.

 

W związku z zaistniałą sytuacją zostalismy zmuszeni do rozszerzenia zakresu badania technicznego o obligatoryjną konieczność przedłożenia karty pływackiej.

 

Ponadto wyposażenia samochodu powinno zawierać:

- trasa szosowa : "fajki" do nurkowania dla każdego członka załogi;

- trasa turystyczna: aparat do nurkowania ( min. 2 sztuki - zwiedzanie zalanych podziemi )

- trasa terenowa: ponton przeprawowy z silniczkiem pomocniczym.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce ( przynajmniej z tymi, którzy jakoś dopłyną )

hmmm... chyba zatem czas na wprowadzenie podziału na tylko 2 trasy: nawodną i podwodną ;)

Karta pływacka dla pilota, a dodatkowo patent sternika motorowodnego dla kierownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokojonych stanem wód uczestników Plejad 2010 niniejszym uprzejmie informuję, że wspomniany niepokój jest absolutnie ...................................

uzasadniony.

 

W związku z zaistniałą sytuacją zostalismy zmuszeni do rozszerzenia zakresu badania technicznego o obligatoryjną konieczność przedłożenia karty pływackiej.

 

Ponadto wyposażenia samochodu powinno zawierać:

- trasa szosowa : "fajki" do nurkowania dla każdego członka załogi;

- trasa turystyczna: aparat do nurkowania ( min. 2 sztuki - zwiedzanie zalanych podziemi )

- trasa terenowa: ponton przeprawowy z silniczkiem pomocniczym.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce ( przynajmniej z tymi, którzy jakoś dopłyną )

Znaczy się Szanowna Derekcjo w tem roku nie bedzie podziału na wolne ssaki i turbo tyko na ...ożaglowane i ze śrubom? To czemu to sie nazywa Zlot a nie spływ abo regaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się Szanowna Derekcjo w tem roku nie bedzie podziału na wolne ssaki i turbo tyko na ...ożaglowane i ze śrubom? To czemu to sie nazywa Zlot a nie spływ abo regaty?

Bo się kaczki zlecą co by się z nas ponabijać... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
To czemu to sie nazywa Zlot a nie spływ abo regaty?

A - ze względu na poszanowanie dla tradycji;

B- ponieważ mamy już wydrukowane naklejki;

 

Bo się kaczki zlecą co by się z nas ponabijać... :twisted:

 

Proszę bez elementów politycznych .....

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Plejad (http://www.zlot.subaru.pl) pojawił już się harmonogram zlotu. :)

 

Bardzo skomplikowany : Start meta start meta gorzała wypad

 

mamusia

 

 

 

Matka, a nie można by pominąc "start", "meta" i "wypad" i nie tłuc się przez pół Polski?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa..... a w tresci maila jest "oraz przeniesienie Biura Zlotu do Hotelu Uroczysko w Cedzynie prosimy o rejestrację na Torze w Miedzianej Górze do godz. 19:00...

 

To gdzie to biuro jest w koncu tor miedziana gora czy hotel uroczysko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa..... a w tresci maila jest "oraz przeniesienie Biura Zlotu do Hotelu Uroczysko w Cedzynie prosimy o rejestrację na Torze w Miedzianej Górze do godz. 19:00...

 

To gdzie to biuro jest w koncu tor miedziana gora czy hotel uroczysko....

 

Rejestrujemy się na Torze a biuro później w Hotelu. Ale nie stresuj się konwój z Łodzi Cię doprowadzi 8) na czas i miejsce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujemy się na Torze a biuro później w Hotelu. Ale nie stresuj się konwój z Łodzi Cię doprowadzi na czas i miejsce

 

...jak sie rejestrujemy na torze, to do czego bedzie biuro w hotelu... sorry no... ja ograniczony jestem :roll:

Wg maila i harmonogramu, sa 2 biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak sie rejestrujemy na torze, to do czego bedzie biuro w hotelu... sorry no... ja ograniczony jestem :roll:

Wg maila i harmonogramu, sa 2 biura.

Przeczytaj harmonogram jeszcze raz i pomału Biuro na Torze służy do rejestracji wszystkich uczestników, których rozparceluje do hoteli, wyda wyprawki i udzieli wszelkich informacji, a potem zostanie przeniesione do Bazy Zlotu. Nie będzie dwóch biur naraz. W hotelu jest za mało miejsca żeby przyjąć wszystkich uczestników, poza tym ten hotel to baza zlotu, miejsce zakwaterowania obsługi rajdu i VIP-ów. Organizator pragnie uniknąć zamieszania. Może być kłopot z zaparkowanie 300 a może nawet 400 samochodów pod jednym hotelem. Paniał !!!

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak sie rejestrujemy na torze, to do czego bedzie biuro w hotelu... sorry no... ja ograniczony jestem :roll:

Wg maila i harmonogramu, sa 2 biura.

Przeczytaj harmonogram jeszcze raz i pomału Biuro na Torze służy do rejestracji wszystkich uczestników, których rozparceluje do hoteli, wyda wyprawki i udzieli wszelkich informacji, a potem zostanie przeniesione do Bazy Zlotu. Nie będzie dwóch biur naraz. W hotelu jest za mało miejsca żeby przyjąć wszystkich uczestników, poza tym ten hotel to baza zlotu, miejsce zakwaterowania obsługi rajdu i VIP-ów. Organizator pragnie uniknąć zamieszania. Może być kłopot z zaparkowanie 300 a może nawet 400 samochodów pod jednym hotelem. Paniał !!!

 

mamusia

 

Sebastian.R w razie problemów do pomocy weź sobie butelkę 0,5 litra :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje pewnie pojawią się gdzieś tak tydzień przed, na stronie Plejad :)

 

Kurcze - trochę późno. Mam pewien dylemat - zapisałem się na trasę turystyczną. Będę miał na pokładzie 1,5 rocznego mechanika i szczerze mówiąc zastanawiam się, czy wytrzyma mi tę trasę, czy też lepiej zostawić dziecko w hotelu? Jadę pierwszy raz - czy ktoś z doświadczonych Kolegów może podzielić się swoimi doświadczeniami z poprzednich lat? Ile czasu trwa mniej więcej przejazd takiej trasy, jak często są przystanki itp.

 

Witaj

będę 4 raz na turystycznej, mój najmniejszy ma teraz 4 latka i za każdym razem był z nami na turystycznej. Dasz sobie radę . Przystanki robisz gdzie i jak chcesz - ze spokojem na PKC (punkt Kontroli Czasu) zdążysz. W czasie zadań - przystanki - mały się rozerwie a jak będzie spał to bez osoby trzeciej - np. żona - np. Twoja :) - będzie trudno. Powiem, że gorzej będziesz miał wieczorem - trudno się integrować z braćmi forumowymi jak o 22.00 mały śpi - to również nie jest mi obce. Mam jednak nadzieję w tym roku coś tam nadrobić w ECHO :)

zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...