Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stara ładniejsza :? Co ona ma za zderzak ? Czy taki jest w MY 05 ?

 

 

Drogi owocku, który ruch jest ważniejszy ? Ruch w dół jest "kończący" (w większości aut) i od niego bardzo dużo zależy. Wiem, że Ty musisz się ze mną dla sportu kłócić, dlatego od dzisiaj będziesz to robił sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... ten myszowaty kolor na MY'06 wyglada naprawde dobrze... (do tych swiatel, ktore wiekszosc krytykuje)... jednak, ze musicie przyznac, iz te zaswiecone - patrzac po zmroku wygladaja ciekawie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi owocku, który ruch jest ważniejszy ? Ruch w dół jest "kończący" (w większości aut) i od niego bardzo dużo zależy. Wiem, że Ty musisz się ze mną dla sportu kłócić, dlatego od dzisiaj będziesz to robił sam.

 

Siła z docisku nie jest przyłożona ani w górę, ani w dół, tylko do szyby... Zobacz, jak jest skonstruowany docisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada ze, ale to raczej RICER car a nie RACER car. wiec generalnie zgadzam sie z przedmowcami, ze taki projekt zaprzecza ogolnej "misji" Subaru :D.

 

Ja raczej bym szukal jakiegos zamiennika na ten grill w nowym STi i bylo by super, bo same swiatla to mnie sie podobaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Imprezy nie pasują kierunkowskazy w lusterkach. Nawet więcej niż bardzo.

 

Co do silników. Mamy najgorszą z opcji... Szkoda, japoński WRX ( 2.0l 250 KM) jest nad wyraz interesujący. Jeśli boją się, że nikt by nie kupował STI to czemu taki jest w Japonii, przecież obie Imprezy mniej dzieli niż na innych rynkach (30 KM i taka sama pojemność) ?

 

Ja niemieckiego nie znam i cały czas mam nadzieję (naprawdę!), że u nas będzie inaczej. Przecież w Polsce wszystko musi być inaczej, nie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]polecam zajrzenie na podaną stronę [...]

 

Nie chcę od samego rana marudzić :twisted: (bom w końcu nie maruda :wink: ), ale w tym wątku pojawiał się już namiar na japanesecarfans.com, w tym na zdjęcia nowej imprezy. Nota bene strona ta nie prezentuje żadnych nowych informacji, a jedynie powiela / zbiera w jedno miejsce te już dostępne gdzieś indziej w sieci i to z pewnym opóźnieniem...

 

Ale inicjatywę zamieszczenia linka pochwalamy i dziękujemy 8)

 

PS. Ciekawostka: oprócz japanesecarfans jest jeszcze parę wersji tego serwisu: europeancarfans, germancarfans itp. itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobili by STi LIGHT z zawieszeniem od WRX-a ale skrzynia, hamulcami i moca z STi :roll: - hamulce i moc latwo i duzo taniej mozna zrobic w WRX-ie... ale skrzynie juz nie tak latwo zmienic :( ... ostatnio urzekl mnie US-spec... wszystkim poza zawieszeniem... na moja ilosc kkm - poprostu bym nie dal rady :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...