Skocz do zawartości

Pożegnanie zimy w NMNP 28 LUTY NIEDZIELA


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy właśnie wróciłem z NMNP i powiem tak.nie ma sniegu natomiast jest KOSMICZNIE ponieważ

bandy ktore są już niewielkie :idea: wyznaczają naturalny oes plus został dorobiony kolejny odcinek przez oleksowicza :idea: ok tak wiec jest naprawde mega kozacko i zajebiscie :!:

odcinek naturalny o długości ok 8 km :twisted::twisted::twisted:

 

częsci po naszych autach lezy tyle :shock: tak wiec warunki duuuuuzo bardziej bezpieczne i trening zapowiada sie wspaniale.

 

jedzonko będzie free :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero jutro kupię brykiet

 

zastanawiam się jak zrobić z oponami ?? niestety na przód nie mam letnich (te co mam się nie mieszczą :/) i pytanie czy na tył brać letnie czy jeździć na zimówkach ??

 

btw może nie będę kupował nadkoli bo znajdę swoje + coś dokleję ze znalezionych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero jutro kupię brykiet

 

zastanawiam się jak zrobić z oponami ?? niestety na przód nie mam letnich (te co mam się nie mieszczą :/) i pytanie czy na tył brać letnie czy jeździć na zimówkach ??

 

btw może nie będę kupował nadkoli bo znajdę swoje + coś dokleję ze znalezionych :D

Lato bierz ! :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert: i tylko na tył założyć - będzie to dobrze działać z zimówkami na przedzie - pamietaj że ja pomykam RWD. bo raczej nie zdążę kupić i założyć na przód 205/50/17 :/

 

szubaru: ostatnio do 16-16.30, a jak będzie gryl to pewnie wszyscy zostaną trochę dlużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral najgorsze opony jakie sie ma.o tyle jest fajnie ze jak bedzie cieplo to odcinek bedzie mokry wiec wtedy zimowki nie zajebiesz. natomiast spotkanie robimy rowniez towarzyskie wiec jezdzimy i bawimy sie do bolu.ja sie bardzo ciesze na te warunki bo naprawde jest to naturalny oes i po tej zimie i widokach dzisiejszy widok suchego odcinka w hektarach sniegu robi niesamowite wrazenie :twisted: no i zaraz mazowiecki wiec trening uwazam bedzie mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wracam do wawy dopiero... :(

 

2 litrowym silnikiem
http://www.youtube.com/watch?v=qDydS2ag4_s

 

:P 2.5 to już nie Subaru :P

 

oglądam ten fil pare razy dziennie ... niesamowite :shock:

 

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 8:26 pm ]

Jutro wracam do wawy dopiero... :(

 

2 litrowym silnikiem
http://www.youtube.com/watch?v=qDydS2ag4_s

 

:P 2.5 to już nie Subaru :P

 

oglądam ten film pare razy dziennie ... niesamowite :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie działo, wyjeździłem sie co najmniej na miesiąc (tak sobie tłumacze bo i tak nie będe miał czasu) ale zrobiłem ponad 200km więc chyba sporo - i to jeźdżąc do 14ej z przerwą na tankowanie i jedzenie. Pare razy było za grubo ale człowiek uczy sie na błędach i takie tam więc co nieco wniosków wyciągnąłem.

Jazda na zimówkach Markguma nie była najlepszym pomysłem - bieżnik zdarty do zera na 1/5 szerokości z każdej strony. No ale to i tak mała strata więc nie płaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArdzo wszystkim dziekuje za dzisiejsze jezdzenie.

Jednoczesnie bardzo mi przykro ze z listy chetnych osób zapisanych pojawiło sie 10 % :idea:

 

...bez wczesniejszego odwołania.no ale to juz przywykłem ze cudzej pracy sie nie szanuje w tym kraju.

 

ale przynajmniej sie opaliłem i ucieszyłem ze pare osob bez zadnego zgloszenia przyjechało

 

zime uwazam za zamiety rozdział :!:

 

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie a w szczegolnosci tych ktorzy przyjechali z bardzo daleka.

 

vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...