Skocz do zawartości

Pożegnanie zimy w NMNP 28 LUTY NIEDZIELA


vert

Rekomendowane odpowiedzi

pedzia belgijskiego co to lubi w jarisie czekoladki i gofry posówać

 

ja tam w ostatnią niedzielę czekoaldki jadłem, szkoda że gofrów nie było :/ :mrgreen: więc mi tu z pedziami belgijskimi nie wyskakiwać :P

 

kurde postaram się żone przekonać żeby jednak mnie puściła, ale narazie zapisać się nie mogę :( ale będę się baaaardzo starał :D

 

jak bym był to z żarełka bym chętnie skorzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda ,że 27 oes a 1 kielce...bo bym chętnie był...polecam impreze w wykonaniu "tego gościa" ... !!!!!

:mrgreen: :!:

 

 

Na Super Oesie przez cały dzień przejedziesz 2 x po 3 minuty (twoim tempem to nawet 2 x po 2 minuty :mrgreen: ), a u verta jedno okrążenie to 4-5 minut wybór chyba prosty.

 

 

 

pozdrawiam

 

Krzysiek

 

Dlatego polecam impreze u Verta....pisałem ,ze ten"gosć"wie o co kaman.Ja muszę oes ,bo ....a 1-go poprostu robię trening szkolenie dla "chętnych",,,hihi.

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 9:19 am ]

fitnes chce byc poraz 1000000000000000000000000000000000000000 mistrzem toru kielce... no co :mrgreen:

 

dupaa....byłem tylko i AŻ jeden raz....teraz inni (czyt.jeden) sie napinają ,że mało dupa im nie strzeli...

 

Jak będzie katering to kurrrrka jestem !!!! i jakis gosć "jarisem"....będzie gdzie posuwać!!!!!!!

Wezme "miętówke"...i zrobimy normalne samcze spotkanie....a jak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest w ogóle - jakiś las, lotnisko, parking pod marketem czy jak ?

 

Nie filozuj, tylko przyjeżdżaj. Cokolwiek to jest, musisz się liczyć z operacją plastyczną karoserii :twisted:.

 

No dobra. Usiadłem, myślałem i wydedukowałem.

 

To musi być tu :

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_N ... ilic%C4%85

 

A skor tu.. To o co tu się można obić ? ... Chyba, że zezłomowane MIGi robio za słupki do objeżdzania...

 

 

 

Boluś - a czy stanowisko do pedicure będzie ? I te.. no... anchois na zagrychę ?

 

.. i dla mnie browar.. a dla świni Modżajto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skor tu.. To o co tu się można obić ?

 

W naszej strefie klimatycznej występują takie zjawiska jak śnieg (takie białe, co spada z nieba) i lód (takie przezroczyste, twarde, zrobione z wody). Zjawiska te, pomieszane ze sobą, mogą tworzyć naturalne przeszkody. Uderzenie w nie samochodem - szczególnie w to drugie, tj. lód, może - biorąc pod uwagę jego naturalną twardość - spowodować uszkodzenia.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skor tu.. To o co tu się można obić ?

 

W naszej strefie klimatycznej występują takie zjawiska jak śnieg (takie białe, co spada z nieba) i lód (takie przezroczyste, twarde, zrobione z wody). Zjawiska te, pomieszane ze sobą, mogą tworzyć naturalne przeszkody. Uderzenie w nie samochodem - szczególnie w to drugie, tj. lód, może - biorąc pod uwagę jego naturalną twardość - spowodować uszkodzenia.

 

:mrgreen:

 

A no to juz rozumiem.

 

Trochę.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fitnes chce byc poraz 1000000000000000000000000000000000000000 mistrzem toru kielce... no co :mrgreen:

 

dupaa....byłem tylko i AŻ jeden raz....teraz inni (czyt.jeden) sie napinają ,że mało dupa im nie strzeli...

 

Jeden tzn który ? Dobrze wiem,że znowu bijesz do mnie,więc weź już człowieku odpuść bo to jest nudne.No chyba,że miałeś na myśli kogoś innego (Kilera,Ostrego,Damiana - w co wątpię) to przepraszam ale jeśli o kimś mówisz/piszesz to zwracaj się osobowo jeśli reprezentujesz jakiś poziom dyskusji.

Nikt z nas się nie napina i każdy sobie nawzajem pomaga robiąc sobie nawzajem auta a to,że udało mi się wygrać pierwszy OES to kompletnie nic nie oznacza.

Tak bardzo Cię drażni ta wygrana czy to zwykła zazdrość ? A może mam Cię za nią przeprosić ?

Jeśli chodzi o ścisłość to poprzedni sezon wygrał kiler,tylko niestety nie został sklasyfikowany w generalce,bo ma licencję.W tym sezonie już nie ma znaczenia kto ma licencję,więc będziesz miał okazję udowodnić to i owo tym,co się napinają.....

 

Vert przepraszam Cię za moją interwencję i mam nadzieję,że mnie zrozumiesz.Może porozmawiaj z kolegą FITNE$$em,żeby sobie odpuścił,bo nic w ten sposób nie ugra.

Postaramy się dotrzeć do Ciebie z kieleckim składem napinaczy,żeby trochę poszaleć i jakiegoś Ken'a Blocka w hangarze nagrać :wink:

 

Lista :

 

1.Majkel

2.Durbos

3.Kuzyn Durbosa

4.STIFF

5. Przemeq

6. marro

7.heller

8.kielecka ekipa napinaczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarioF, z innej beczki - miło Cię było znów spotkać 8).

jakkolwiek to zabrzmi :cool: Ciebie i zone tez :razz: :mrgreen:

 

Vert ja tez bedem, przez Ciebie zapomne jak smakuje alkohol w weekendowy wieczor :razz:

 

1.Majkel

2.Durbos

3.Kuzyn Durbosa

4.STIFF

5. Przemeq

6. marro

7.heller

8.kielecka ekipa napinaczy :mrgreen:

9. MarioF

 

ps. Heller nie pekaj, ja zderzak mam jeszcze w 1 kawalku a siedzialem juz w bandzie i bylo grane kopanie i wyciaganie lina :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fitnes chce byc poraz 1000000000000000000000000000000000000000 mistrzem toru kielce... no co :mrgreen:

 

dupaa....byłem tylko i AŻ jeden raz....teraz inni (czyt.jeden) sie napinają ,że mało dupa im nie strzeli...

 

Jeden tzn który ? Dobrze wiem,że znowu bijesz do mnie,więc weź już człowieku odpuść bo to jest nudne.No chyba,że miałeś na myśli kogoś innego (Kilera,Ostrego,Damiana - w co wątpię) to przepraszam ale jeśli o kimś mówisz/piszesz to zwracaj się osobowo jeśli reprezentujesz jakiś poziom dyskusji.

Nikt z nas się nie napina i każdy sobie nawzajem pomaga robiąc sobie nawzajem auta a to,że udało mi się wygrać pierwszy OES to kompletnie nic nie oznacza.

Tak bardzo Cię drażni ta wygrana czy to zwykła zazdrość ? A może mam Cię za nią przeprosić ?

Jeśli chodzi o ścisłość to poprzedni sezon wygrał kiler,tylko niestety nie został sklasyfikowany w generalce,bo ma licencję.W tym sezonie już nie ma znaczenia kto ma licencję,więc będziesz miał okazję udowodnić to i owo tym,co się napinają.....

 

Vert przepraszam Cię za moją interwencję i mam nadzieję,że mnie zrozumiesz.Może porozmawiaj z kolegą FITNE$$em,żeby sobie odpuścił,bo nic w ten sposób nie ugra.

 

Przeprosiny przyjęte....od pana już dawno trzymam się z daleka.Nic nikomu nie muszę udowadniać...napewno nie panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Majkel

2.Durbos

3.Kuzyn Durbosa

4.STIFF

5. Przemeq

6. marro

7.heller

8.kielecka ekipa napinaczy :mrgreen:

9. MarioF

10. Rajdek2

 

Cieszę się, że uda mi się jeszcze załapać może w tym roku na taki zimowy trening. Tydzień temu nie mogłem być bo był grany snowboard w Dolomitach. Z tego co widziałem na fotach to było grubo. Będę na 100%. A pogoda na następne 16 dni pokazuje, że to może wcale nie będzie pożegnanie z zimą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od dawna celuje w jakas pojezdzawke na sniegu, ale zawsze cos nie pasowalo. Tym razem moge jechac, tylko pytanie czy mozna sie autem fwd wcisnac w Wasza ekipe....

Mialem jechac na superoes, ale wole pojechac troche dalej i wiecej pojezdzic.

Jesli nie macie przeciwskazan to dopisuje sie do listy

 

 

1.Majkel

2.Durbos

3.Kuzyn Durbosa

4.STIFF

5. Przemeq

6. marro

7.heller

8.kielecka ekipa napinaczy :mrgreen:

9. MarioF

10. Rajdek2

11. tymon86 w astrze ;)

 

Z tego co zauwazylem wczesniej to platne na miejscu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...