Skocz do zawartości

6 Sezon BBC Top Gear


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DB 8 to jest ten najnowszy model Astona, taki mniejszy DB 9 tylko nie wiem czy on już jest w sprzedaży

 

Ten maly nazywa sie "V8 Vantage". DB8 to starszy model Astona. Mozna by pokusic sie o stwierdzenie, ze to popradnik DB9.

 

Aktualnie w ofercie Astona sa nastepujace modele:

 

- V8 Vantage,

- DB9 Coupe,

- DB9 Volante,

- V12 Vanquish S.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak nie jest mało jak dlamnie! Ale są tam także takie za 135 tys euroków :) Ja.... Vanqush TO chyba jest najpiękniejszy z Astonów..... :oops: Marzenia :oops: NA allegro nie ma żadnego Astona. Hmmm ciekawi mnie dlaczego!??! NA ebay-u (polskim) także. W polsce nie ma wogóle dilera Astona jak się nie myle! Najbliższy jest chyba w Niemczech... :? Dobrze, że Subaru mam dilera w Poznaniu! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Michał... Skąd Ty mieszkasz? Powązki i te sprawy o ile pamiętam... Gdzie takiego DB zobaczę? :twisted::lol: Ja piernikam, ludzie to mają kasę... :shock:

 

"Daleko Cie znajde..." ;D

 

Na powazkach pracuje. Rejony DB9, bialej szostki i czerwonego RS6 to w-wskie okolice Piaseczna :) Jednam hitem ostatnich dni sa pojawiajace sie jak grzyby po deszczu wszelkiego rodzaju wozy bez dachu typu Z3, Z4, SLK, SL. Nie wiem skad sie wziely, ale pojawily sie nagle i nie da sie ich nie zauwazyc. Jednak moja ukochana S2000 jest tylko jedna w mojej okolicy i to od paru dobrych lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć Aston Martin nie jest moją ukochaną marką to jednak robi dobre samochody, a tak ciekawosta to można u nich zamówić każdą część do AM chyba od roku 1960 i będzie ona wykonana zgodnie z technologią obowiązującą w tym okresie, oczywiście jest to dość droga impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac nie zawsze uzasadnione uwielbienie Clarksona do angielskiej motoryzacji to uwazam ich program za najlepszy z istniejacych.

 

Niestety Fifth Gear nie potrafi dorownac klimatowi Top Gear`a.

 

Gdyby ktos z Krakowa chcial wypalic sobie zalegle serie albo biezace odcinki to zapraszam na priva. :wink:

Wszystko w orginalnej wersji jezykowej ale slyszalem ze sa napisy do nich na sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawde mówiąc :shock: to ja obstaje przy swojim! 4 jest fajna bo ma ten wlot ;) uwielbiam wloty takie... Jak bym miał wybierać to wole Vanquisha 8) W takich samochodach już kolor się nie liczy... Spostrzegł to ktoś? Nawet kiczowaty żółty! A każdy nadal pragnie mieć Astona! Przeglądałem dziś strony z autami i w tej ofercie zdziwiła mnie szczerość w podaniu ilości [fade]spalanej zupy [/fade]:)Aston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do poziomych pasków i flag. Kolory od góry: Zielony, biały, czerwony :arrow: Persja, czerwony, biały, zielony :arrow: Węgry, biały, zielony, czerwony :arrow: Bułgaria.

 

ComeToDaddy, tłumaczenie stoi, stoi na wieki, czy mozolnie posuwa się do przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poziomych pasków i flag. Kolory od góry: Zielony, biały, czerwony :arrow: Persja, czerwony, biały, zielony :arrow: Węgry, biały, zielony, czerwony :arrow: Bułgaria.

 

 

Jestem pewien na 100% ze w srodku byl bialy wiec albo Persja albo Wegry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...