Skocz do zawartości

Czy SIP uważa, że właściciel Subaru ma drugi samochód??


bendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niebardzo moge wyslac cala skrzuynke za darmo, ksiegowa mi nie pozwala :(

 

Ale moge zaoferowac darmowy udzial w przyszlorocznym zlocie posiadaczy moich wypiekow! Jakbys jeszcze nie slyszal o nim to powiem tylko, ze szykuje sie wspaniala zabawa, podczas ktorej bedzie mozna dowiedziec sie w praktyce wielu ciekawych rzeczy na temat mozliwosci swoich bulek! Zaplanowana jest trasa turystyczna, szosowa i terenowa. Dla kazdego cos fajnego! Pokaze to, jak w roznych warunkach spisuja sie nasze bulki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nawet jeżeli znakomite bułki Than-Ju oferowane z (żywą) wkładką mięsną nie są specjalnie zdrowe, jedo trzeba przyznać : Jego absolutne, wręcz bezgraniczne zaufanie do własnych produktów. Skonsumował ich najwidoczniej tyle, że teraz tylko z rzadka zagląda na Forum, a to w chwilach, gdy "odwrotna strona medalu" pozwala Mu bez strachu oddalić się od toalety :mrgreen:

Być może scenariusz jest jednak inny: oto Than-Ju w ramach eksperymentu na samym sobie testował jeszcze niezhomologowane "bułki zastępcze", których celem marketingowym jest dramatyczne zmniejszenie zapotrzebowanie ta takież :?:

No i trzecia wersja: otóż rzeczonago robala zjadł nadzwyczaj jadowity pająk i zasnął nażarty na miejscu czynu, po czym został łącznie z własną ofiarą skonsumowany przez Than-Ju ?

 

Która wersja jest prawdziwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

:shock:

Dlaczego strategia marketingowa Than-Ju ma byś w jakikolwiek sposób powiązana ze strategią Subaru :?:

Dlaczego moje (przyznaję, nieco złośliwe) przypuszczenia na temat Jego strategii są uważane za fakty :?:

Przecież to właśnie Than-Ju kazał mi się cofać na mecie PS3 :twisted: Przez co m.in. "wykręciłem" zaledwie 67s (czyli wolniej od poprzedniego czasu osiągniętego wolnym ssakiem .... oj, mam nadzieję, że nikogo znowu nie obraziłem :oops:).

 

Oświadczenie - tak na wszelki wypadek:

Niniejszym oświadczam, że określenie "wolny ssak" należy traktować tylko i wyłącznie jako definicję samochodu nie posiadającego turbodoładowania.

Wszelkie inne asocjacje, łącznie ze skojarzeniem np. z leniwcem, nie odpowiadają intencjom autora.

 

:oops:Oświadczenie Nr 2 - też na wszelki wypadek:

 

Niniejszym oświadczam, że określenie "leniwiec" należy traktować dosłowanie, zgodnie z encyklopedią, czyli jako nazwę wyjątkowo leniwego ssaka zamieszkującego południową Amerykę.

 

:oops: .. a nieeee.... dość :!: Z "leniwego ssaka" nie będę się już tłumaczył, dosyć tego.

Idę na pełne ryzyko.

Niech mnie obrażeni skarżą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oswiadczam, ze aktualna choroba nie ma nic wspolnego z testowanymi niedawno bulkami! Przy okazji pozwole sobie przyblizyc nowy model:

 

otoz przy produkcji wykorzystywana jest specjalna mieszanka, co w znacznym stopniu zmniejsza (turbo)dziury. Nowa bulka jest jeszcze wydajniejsza przy mniejszym zuzyciu maki. wprowadzenie rowniez zostalo ulepszone dzieki zastosowaniu metody pieczenia "upside-down". Z ciekawostek: nowy model bedzie dostepny z polewa metallic! Ale dosc autoreklamy :wink:

 

Przecież to właśnie Than-Ju kazał mi się cofać na mecie PS3

 

Jak sie okazalo - wbrew regulaminowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Dlaczego strategia marketingowa Than-Ju ma byś w jakikolwiek sposób powiązana ze strategią Subaru :?:

To nie ja wspominałem o zniżce dla klubowiczów. Nie ja też chwaliłem zmysł handlowy TJ ...

 

Dlaczego moje (przyznaję, nieco złośliwe) przypuszczenia na temat Jego strategii są uważane za fakty :?:
Przesadna skromność....

 

Niniejszym oświadczam, że określenie "leniwiec" należy traktować dosłowanie, zgodnie z encyklopedią, czyli jako nazwę wyjątkowo leniwego ssaka zamieszkującego południową Amerykę.
W encyklopedii (PWN) nic nie piszą o tym jakoby leniwce były leniwe, a tym bardziej wyjątkowo, ja na miejscu takiego ssaka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem ,usługa posiadająca określona wartość musi być opodatkowana. Podatkiem VAT oraz dochodowym.

Jeżeli usługodawca nie wystawił rachunku, sam jest zobowiązany do opodatkowanie tejże.

A ustalenie wartości usługi nie jest specjalnie trudne - istnieją firmy wynajmujące samochody ... (My sami raz na początku działalności tego obowiązku niedopatrzyliśmy i ... smutne wspomnienia :( ).

Pozdrowienia

 

Czy to możliwe, że istnieją jakieś 2 motoryzacyjne "światy", bo jak inaczej wytłumaczyć fakt obsługi serwisowej w sieci Forda? Jestem szczęśliwym posiadaczem Mondeo - gorąco polecam. 1,5 roku bezproblemowej jazdy - co więcej - BEZSTRESOWEJ obsługi serwisowej, patrząc również pod kątem niniejszego wątku.

 

Jak to możliwe, że zostawiając auto na gwarancji do przeglądu (lub jakichkolwiek napraw gwarancyjnych) - czyli nawet na kilka godzin - lub dzwoniąc na FordPomoc otrzymujemy informację, że auto zastępcze jest udostępniane bez problemu na odpowiedni okres czasu - w zależności od tego jaki problem ma ASO w związku z jego naprawą?

 

Czy mam rozumieć, że Ford Polska narusza codziennie prawo wydając setkę samochodów zastępczych dla swoich klientów nie pobierając za to opłat bezpośrednio od nich?!

Za każdym razem podpisuje się umowę wynajmu takiego samochodu. Tak więc ślad w papierkach pozostaje, ale mnie - jako klienta - nie obchodzi kto za to "płaci" i jak jest to rozliczane.

 

Subaru, które właśnie kupuję, kosztuje tyle co 2 Mondeo - troche martwi mnie fakt, że nie mogę liczyć na pomoc szczególnie w sytuacjach kryzysowych... Taka bezradność jest po prostu smutna :(

 

A teraz pytanie konkretne: jak się do tego ma pakiet Subaru Assistance (który jak rozumiem dostanę "automatycznie" przy kupnie samochodu na 3 lata??)? Kto obsługuje Subaru Assistance? Czy robi to w ramach "sił własnych" Subaru Import Polska?

W jaki sposób można więc zabezpieczyć się przed odmową wydania samochodu zastępczego - mimo oczywistego posiadania takiego pakietu?

Szczegóły znalazłem tutaj: http://www.subaru.pl/assistance.html

 

I fragment:

"W przypadku organizacji przez SUBARU-Assistance usługi wynajmu samochodu zastępczego, koszty kaucji, jak również koszty związane z eksploatacją samochodu (paliwo), opłaty za przejazd autostradami, za parkingi oraz ewentualne inne opłaty (uszkodzenia wypożyczonego samochodu, wyżywienie, rozmowy telefoniczne) ponosi klient. Standardowa kaucja wymagana przez SUBARU-Assistance wynosi 1000,00 zł."

 

Kaucja - rozumiem. Ale opłata, o której mówi Dyrekcja - jak mam to rozumieć?

Przepraszam za rozbudowaną wypowiedź i proszę o - choćby krótką - odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...