Skocz do zawartości

Z kad stały plus do zegarów w Gt ?


Luqu

Rekomendowane odpowiedzi

Z kąd najblizej bez nadmiernego rozbierania deski rozdzielczej i robienia kablowni pociagnać stały plus do dodatkowych zegarów w Gt. Zegary sa w budce posrodku mam juz plus wlączany razem z swiatłami ale potrzebuje jeszcze stałego. Pomocy ? Jeszcze nie rozgryzłem dobrze elektryki i nie chce teraz na tym mrozie uczyc sie na bledach i gasic plonącą instalację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kąd
Taaa :roll:

Weź miernik elektroniczny i posprawdzaj sobie kabelki i wepnij się w taki gdzie napięcie masz po włączeniu zapłonu lub świateł...wszystko jedno gdzie się wepniesz...pod kolumną kierownicy masz do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kąd
Taaa :roll:

Weź miernik elektroniczny i posprawdzaj sobie kabelki i wepnij się w taki gdzie napięcie masz po włączeniu zapłonu lub świateł...wszystko jedno gdzie się wepniesz...pod kolumną kierownicy masz do wyboru do koloru.

 

No taaak :roll:

Napisałem ze kabel z napięciem po wlączeniu swiateł juz mam a potrzebny mi taki w którym mam napiecie niezależnie od swiatel czy zapłonu.

Wiem ze moge rozebrac kolumne kierownicy i miernikiem sprawdzac kabel po kablu i potem od niego poprowadzic go jakoś do zegarów i jeszcze ladnie estetycznie to schowac ...

Chodziło mi raczej o rade typu: za przewodami od nawiewu jest wiazka kabli i taki gruby czerwony, niebieski, liliowy itp jest plusem idacym gdzies tam i w niego sie podepnij.

Ale dzieki za rade widac nie da sie obejsc kabelkologii stosowanej praktykowanej na tym mrozie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luqu, chcesz się gdzieś wpiąć to i tak musisz rozebrać i jakoś poprowadzić kable - wziąć miernik elektroniczny i posprawdzać gdzie Ci pasuje podłączyć to 5min. roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radiu masz.

 

Dzięki ! tak chyba będzie najprościej i najbliżej.

Ide działać tylko odczekam az palce z powrotem zaczna sie zginac i wróci choć śladowe czucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem

 

pewnie juz po operacji ale jeszcze blizej i wygodniej (bo wszystko co potrzeba razem) masz w zegarku, ew. we wtyczce pod bylym zegarku.

 

nie pamietam w GT ale pewnie to samo co w WRX czyli masz tam:

1. staly (+)

2. ACC (+ od stacyjki)

3. (-)

4. i jeszcze (+) od magicznego przycisku BRIGHT ktory sobie podlaczylem do zmiany koloru tarczy w pewnym pasztetowym wskazniczku ;)

 

kolejnosc przypadkowa, (-) na pewno czarny, reszta do sprawdzenia

pozdro

janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GT zegarek jest na desce rozdzielczej.

 

tak jak mowil Terzo, wez z radia. ten od podtrzymywania pamieci.

 

carramba, gapilem sie w ten zegarek z 5 lat i zapomnialem gdzie byl ;)

sorki za zamieszanie, faktycznie z radia najwygodniej

 

pozdroxy

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...