Skocz do zawartości

subaru forester


atomasz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niee, no pogadajmy jeszcze troszkę....

To ja pociągnę temat: a subaru Legacy 2.0 zostało "zkillowane" (tak to się chyba pisze, nie znam się...) przez BMW M3.

 

(mam nadzieję, że wyczułem klilmat..... :wink: :lol::lol::lol: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wolę BMW, ale jedna i druga marka zrobiła tylko jedno auto które bym chciał, jedna zupełnie nowe, a druga w latach 80)

 

Tak naprawde to chyba tylko jedno bylo dobre - BMW M635CSi , tylko kupienie go za normalne pieniadze teraz nie jest mozliwe :( .......

 

A co do reszty tematu - to przychodzi do glowy tylko jedno "...co to za szajs ?????.."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie (po krótkiej przerwie)!

Kurcze...dziwny ten temat i niektóre nań odpowiedzi...tak jakby panowie atomasz, bendi itp nie bardzo wiedzieli na jakim forum sie znaleźli... :-)

Jeden cieszy się jak dziecko, że A6 objechało Forysia, drugi mówi, że my to jacyś mianiacy jesteśmy bo czcimy Subaru a on to tak by chciał bardzo obiektywnie i w ogóle... :-) (na codzień jeździ skodzinką, jak sam napisał)...

I tak sie zastanawiam o co qrka vodna tym ludzikom chodzi? Czy my, znaczy się Subarowi forumowicze, chodzimy po forach Audi, Porsche i innych marek i chwalimy sie jakie to cienkie osiągi ma fabryczne S4 albo Cayenne S bo naszą Imprą, albo Forysiem tośmy im pokazali to czy tamto? Wydaje mi się, że nie. Gotujemy się tutaj we własnym sosiku, dla niektórych może lepkim i niestrawnym (grunt że dla nas w pełni zjadliwym) i tak naprawdę nie powinno nas to obchodzić i aż tak bardzo angażować... Myślę, że szkoda czasu na czcze dywagacje z kolesiem, który zobaczył jak A6 2.7T objechało Forysia 2.5 i na tenże widok doznał niczym niekontrolowanego orgasmusa; a emocje były tak silne, że musiał się nam wciąć na forum i "spsuć" atmosferę... :-)

Dajmy spokój Panowie, bo zaraz nam tu zaczną wjeżdzać, z calym szacunkiem, koledzy z forum np. Seicento i udowadniać, że "Sej" po swapie, z NOSem, turbo i ze "spojlerami", bad lookiem, lotką na dachu oraz felgami alu z polerowanym rantem i w ogóle to objedzie wszystko, łącznie z Bugatti...

Z Subarowskim pozdrowieniem znad pięknego Bałtyku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe ten moj znajomek mowi ze czasem jak wraca do domu to zamyka licznik w subarynie ...ale nie wspominal nic o uszczelkach .. zresztą jak to on mowi "w dupie mam tą maksymalną najlepsze są zakręty , winkle ,nawroty , ...... byle sie do 160 rozpędzała ":D

 

ale kurde Golfy to sie sypią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek Nie myśl nawet o nowym Mini, straszny ale to straszny złom! Moja mama jeździ tym padalcem i nie mogę o nim powiedzieć niczego dobrego (no dobra, jak się uprzeć to nawet ładny...)Gorzej, nie mogę go sprzedać już od pół roku. Po krótce: przebieg na dzień dzisiejszy c.a. 30 tys km i dwa razy nowe zawieszenie (nieomal kompletne) uszkodzone reflektory, walące plastiki i hamulce rodem z Syrenki. To tyle. Gorąco przestrzegam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...