Skocz do zawartości

toora competizione


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale jak to bedzie wygladalo :D nie wiem czy 15 cali to nie za malo zeby auto wyglądało. nie moge znalesc 16" tych felg : ( ciekawe jak cena sie zmienia bo sa mega

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 8:55 pm ]

no tak ale jak to bedzie wygladalo :D nie wiem czy 15 cali to nie za malo zeby auto wyglądało. nie moge znalesc 16" tych felg : ( ciekawe jak cena sie zmienia bo sa mega

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 8:57 pm ]

za 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie GTka Eddiego, albo Erixona jak wyglądają na Braid'ach 15.

Fajnie jest :cool:

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 9:07 pm ]

Co prawda to nie GTek, ale ta impreza stoi na takich felgach jakie Cię interesują :arrow:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10405231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie GTka Eddiego, albo Erixona jak wyglądają na Braid'ach 15.

Fajnie jest :cool:

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 9:07 pm ]

Co prawda to nie GTek, ale ta impreza stoi na takich felgach jakie Cię interesują :arrow:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10405231

calkiem fajne to kombi i cena niska biorac pod uwage zawias i fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zofx, na 15" bedzie bardzo dobrze wygladal.

 

Zastanawiam sie czy nie sprzedac Inovit'ow, tez biale, kilka grubych ramion, 16"x6,5". Wchodza na 4 tloczki z wielkim zapasem. Fajne ET 40, pieknie blotniki wypelniaja :razz:

 

Uzbieralem wlasnie 4 komplety 15" do Legaca (wszystkie do VW, dwa komplety z GTI 15x6" pod szutrowki/zimowki i dwa komplety BBSow 15x6,5") i nie wiem na co mi te 16". No chyba ze jakies niskie slicki kupie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo GX ma miec 6,5j x 15 ET 48. Te są 7J x 15 ET 50. Jak myślicie, wejdą bez problemu na oponę 195 60 R15?

7" przy 195mm to moim zdaniem za duzo. Da rade zalozyc, walory trakcyjne nie spadna, ale bedzie duze ryzyko ze rozwalisz rant felgi na dziurze czy krawezniku. Na 15x6,5 mam teraz 195/60/15 zimowe i w zasadzie rant felgi jest w jednej linii z barkiem opony. Na innych takich mam 205mm i felga jest delikatnie chroniona. Konkludujac, dla 7" to opona 205mm, tylko po co w takim lekkim autku o malej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też 195/60/15 zimowe zalozone na 6.5 calowej feldze, tak jak prawisz rant jest równo ze barkiem. 205-ek nie ma zamiaru zakaldac bo i tak auto demonem prędkości nie jest. Czyli pozostaje mi kupno "kutych ruskich" na allegro. Cena wyższa, ale jakośc dużo większa niż tych Toor-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzetowo to proponuje http://picasaweb.google.pl/witold.grzyw ... 1677157026 o ile akceptujesz taki design. Ja zawsze uwazalem ze wiesniackie, ale biale na Legacy sie sprawdzaja i juz mam drugie (do lakierowania). Trzeba by tylko zamowic bardzo cienkie pierscienie centrujace, to spiew najblizszych tygodni (wr... juz dawno mialem to zrobic). W kazdym razie felgi lekkie a bardzo mocne. Testowane bokiem na krawezniku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...