Skocz do zawartości

Najlepszy Fanklub 2010 wd. Auto Swiat


zeroeight

Rekomendowane odpowiedzi

"Fankluby" są dla właścicieli octavii i calibry :twisted:.

 

My mamy Forum dyskusyjne, spoty, Plejady itp. i nie potrzebujemy być "fanklubem" - a twierdzę nawet, że nie chcemy :twisted: - by wymieniać się uwagami, pytaniami i radosnym off-topem.

 

A już ostatnią rzeczą, jakiej bym sobie życzył, to udział w takim internetowym konkursie i "rywalizacja" z czymś typu Szpachla Tuning Fan Club Calibra / Octavia / coś innego (niepotrzebne skreślić) z Koziej Wólki :twisted:.

 

Trzeba się szanować... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już ostatnią rzeczą, jakiej bym sobie życzył, to udział w takim internetowym konkursie i "rywalizacja" z czymś typu Szpachla Tuning Fan Club Calibra / Octavia / coś innego (niepotrzebne skreślić) z Koziej Wólki .

 

:mrgreen:

 

i bez takiego głosowania nasz marka jest najlepsza i ma najlepszych fanów :idea: a jak mówił jeden dziennikarz na 2 pojeżdżawce to są ''fanowie'' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że to nie jest realna ankieta, a konkurs na to, kto wymyśli więcej sposobów, by przekonać innych do klikania. I to takich, którzy o istnieniu danego klubu pewnie nigdy nie słyszeli i słyszeć nie będą.

 

Ja naprawdę nie mam ambicji stawać w szranki z OCP - to niezgodne z podstawowymi zasadami kodeksu honorowego Boziewicza. Nie ta klasa :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te dane to z kapelusza brali ?! :evil:

 

Adres www forum.subaru.pl

Marka/model SUBARU

Początek działalności 2005 - to ja bylem w 2004 w komitecie kolejkowym chyba :mrgreen:

Ilość członków Fanklubu 7669

Ilość postów na forum

900759

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia [you] tylko liczyli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia Przemeq tylko liczyli :mrgreen:

 

No właśnie - i to takie liczone z uwzględnieniem faktu, że zarobiony jestem i ostatnio wchodzę rzadziej :mrgreen:.

 

Nie dajmy się w każdym razie sprowokować i nie prostujmy tego :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fankluby są dla pedałów.

 

To właśnie próbowałem powiedzieć, ale jakoś tak nie potrafiłem tego odpowiednio ubrać w słowa :mrgreen:.

 

A matiemu wystarczyły 4 słowa. :mrgreen:

 

Z naszego punktu widzenia, również nie widzę żadnego sensu, w startowaniu w tego typu zawodach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia Misiek_Jr tylko liczyli :mrgreen:

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia Przemeq tylko liczyli :mrgreen:

No właśnie - i to takie liczone z uwzględnieniem faktu, że zarobiony jestem i ostatnio wchodzę rzadziej :mrgreen: .

 

to już nawet Przemeq się łapie na [ you ].... co za czasy :roll:

FORUM TRZEBA ZAMKNAĆ :twisted:

 

 

 

i założyć fłanclób. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...