Jump to content

Najlepszy Fanklub 2010 wd. Auto Swiat

zeroeight

Recommended Posts

"Fankluby" są dla właścicieli octavii i calibry :twisted:.

My mamy Forum dyskusyjne, spoty, Plejady itp. i nie potrzebujemy być "fanklubem" - a twierdzę nawet, że nie chcemy :twisted: - by wymieniać się uwagami, pytaniami i radosnym off-topem.

A już ostatnią rzeczą, jakiej bym sobie życzył, to udział w takim internetowym konkursie i "rywalizacja" z czymś typu Szpachla Tuning Fan Club Calibra / Octavia / coś innego (niepotrzebne skreślić) z Koziej Wólki :twisted:.

Trzeba się szanować... :cool:

A już ostatnią rzeczą, jakiej bym sobie życzył, to udział w takim internetowym konkursie i "rywalizacja" z czymś typu Szpachla Tuning Fan Club Calibra / Octavia / coś innego (niepotrzebne skreślić) z Koziej Wólki .

:mrgreen:

i bez takiego głosowania nasz marka jest najlepsza i ma najlepszych fanów :idea: a jak mówił jeden dziennikarz na 2 pojeżdżawce to są ''fanowie'' :wink:

Szczególnie, że to nie jest realna ankieta, a konkurs na to, kto wymyśli więcej sposobów, by przekonać innych do klikania. I to takich, którzy o istnieniu danego klubu pewnie nigdy nie słyszeli i słyszeć nie będą.

Ja naprawdę nie mam ambicji stawać w szranki z OCP - to niezgodne z podstawowymi zasadami kodeksu honorowego Boziewicza. Nie ta klasa :twisted:.

Te dane to z kapelusza brali ?! :evil:

Adres www forum.subaru.pl

Marka/model SUBARU

Początek działalności 2005 - to ja bylem w 2004 w komitecie kolejkowym chyba :mrgreen:

Ilość członków Fanklubu 7669

Ilość postów na forum

900759

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia [you] tylko liczyli :mrgreen:

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia Przemeq tylko liczyli :mrgreen:

No właśnie - i to takie liczone z uwzględnieniem faktu, że zarobiony jestem i ostatnio wchodzę rzadziej :mrgreen:.

Nie dajmy się w każdym razie sprowokować i nie prostujmy tego :twisted:.

Fankluby są dla pedałów.

To właśnie próbowałem powiedzieć, ale jakoś tak nie potrafiłem tego odpowiednio ubrać w słowa :mrgreen:.

A matiemu wystarczyły 4 słowa. :mrgreen:

Z naszego punktu widzenia, również nie widzę żadnego sensu, w startowaniu w tego typu zawodach. :wink:

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia Misiek_Jr tylko liczyli :mrgreen:

Ilość odwiedzin strony w 2009 roku 20000 - chyba same wejścia Przemeq tylko liczyli :mrgreen:

No właśnie - i to takie liczone z uwzględnieniem faktu, że zarobiony jestem i ostatnio wchodzę rzadziej :mrgreen: .

to już nawet Przemeq się łapie na [ you ].... co za czasy :roll:

FORUM TRZEBA ZAMKNAĆ :twisted:

i założyć fłanclób. :lol: