Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy II - 06.02.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jabbar, i tak będziesz cedziła po kilka zdjęć :twisted: Dawaj linka do wszystkich :mrgreen:

 

...tu chyba brakuje podobnego 'kawałka'

Ale nawet rejestrację urwał i nie wiadomo kto to, chyba że się po facjacie pozna :razz: Albo po numerze ze szkolenia, chyba "25" :roll:

 

 

EDIT: Widzę, nie dość, że forum chodzi jakby ktoś je budyniem oblał to jeszcze podwaja posty, nice :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukki napisał/a:

a mnie (oprócz mojego zderzaka :mrgreen: ) pozostał taki o to niebieski element

właściciel może pisać na PW

 

to chyba kolega KWIETNIU szuka tego

Potwierdzam, to moja zaślepka (http://img246.imageshack.us/img246/1618/dsc07645z.jpg).

lukki, masz tylko jedną? Zgubiłem obydwie :???: i tablicę rejestracyjną też :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Widzę, nie dość, że forum chodzi jakby ktoś je budyniem oblał to jeszcze podwaja posty, nice :twisted:
szybciej dobijesz do Platinusa Forumusa :lol:

 

gourmet, ja tu już 3,5 roku siedzę i nawet 500 postów nie mam także do platinusa to nawet jakby za każdym razem podwajało nijak w tym żywocie nie dojdę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukki napisał/a:

a mnie (oprócz mojego zderzaka :mrgreen: ) pozostał taki o to niebieski element

właściciel może pisać na PW

 

to chyba kolega KWIETNIU szuka tego

Potwierdzam, to moja zaślepka (http://img246.imageshack.us/img246/1618/dsc07645z.jpg).

lukki, masz tylko jedną? Zgubiłem obydwie :???: i tablicę rejestracyjną też :roll:

 

tylko jedną uchroniłem przed rozjechaniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukki, masz tylko jedną? Zgubiłem obydwie :???: i tablicę rejestracyjną też :roll:

 

Znalazłem taka jedną wbitą w bandę i oddałem człowiekowi z obsługi imprezy (siedział w srebrnym GLu czwartka na trasie treningowej).

 

Dzięki za dobrą wiadomość! Będę się o nią dowiadywał u Czwartka.

Bardzo się cieszą, że jest pośród Was tak wielu uczciwych znalazców. Pojeżdżawy w takim towarzystwie to sama przyjemność :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabbar, i tak będziesz cedziła po kilka zdjęć :twisted: Dawaj linka do wszystkich :mrgreen:

 

Masz rację, jutro postaram się wreszcie dołączyć link do wszystkich fotek.

Chyba nawet muszę, bo przez to, że wcześniej tak „cedziłam” to teraz powstał powiedzmy precedens..

Jestem jednak uzależniona od koleżanki. Ja próbowałam jeździć :mrgreen: ona robiła foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet rejestrację urwał i nie wiadomo kto to, chyba że się po facjacie pozna :razz: Albo po numerze ze szkolenia, chyba "25" :roll:

 

Spoko to STI poznaje :oops: ale przyjechalem juz bez klapki ktora zostala na poprzedniej pojezdzawce. A nr to 15.

Jak macie jakis filmik to dawajcie. Bedzie jeszcze ciekawiej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem podsumowac impreze... jednak fotki mowia same za siebie ;-)

Dziekuje kolezance Jabbar'owej oraz ekipie, ktora przyjechala razem z gelonem.

 

Trasy na naszym sobotnim szkoleniu wyszly super. Przygotowalem je ostatecznie w piatek co kosztowalo mnie nie tylko $$$ ale i obitymi plecami (miejsce kolo operatora rowniarki nie nalezalo do wygodnych). Od razu wam szczerze opowiem, ze tego samego dnia w piatek jezdzil p.Stec i p.Turski co nie bylo do konca zgodne harmonogramem ustalonym z wlascicielami terenu. Jezdzace 2 lancery na kolcu wyjezdzily caly snieg! Jak przyjechalem w dniu szkolenia na miejsce to bylem zalamany i chcialo mnie sie plakac bo na obu trasach byl goly asfalt. Na szczescie udalo sie naprawic trasy i od 7:00 do 10:00 traktor naniosl snieg. Po szkoleniu okazalo sie, ze wyszlo to nam na dobre poniewaz jezdzilismy po swiezym sniegu a tam gdzie szukalismy ostatecznie przyczepnosci (przed bandami) byla mniejsza warstwa i mozna bylo uniknac wiekszych szkod.

 

Bardzo sie ciesze, ze znowu zebrala sie ekipa w komplecie - chociaz tym razem troszke uczestnikow sie wykruszylo. Rozmiem, ze byly to przypadki losowe i zakladam, ze nie zmiekla wam rura po obejrzeniu zapowiedzi.

 

Uwazam, ze tym razem impreza byla dopieta logistycznie i niczego nam nie zabraklo... no moze pogoda mogla byc taka jak w piatek - piekne sloneczko. Traktor do wyciagania, dzialajacy ToiToi, odsniezony parking oraz sprawne pogrupowanie przy rejestracji dalo efekty oraz udalo sie wyeliminowac niepotrzebne czekanie. Mistrzowskie skrzydelka gelona byly dopelnieniem sukcesu.

 

Jak zwykle mam w swojej glowie liste rzeczy, ktore mozna poprawic oraz szereg nowych pomyslow dotyczacych trasy. Np. na niedzielne after party udalo sie troche ciekawiej rozstawic trase szkoleniowa. Chcialem tez podkreslic, ze obie trasy a w szczegolnosci treningowa byly wyposazone w tzw. drogi ewakuacji, ktora wystepowaly zawsze po najszybszej partii. Wiem z opowiesci ze bylo kilka sytuacji kiedy to z tej drozki korzystaliscie :grin:

Slowa uzania za taka ustawienie dostalem od mojego doswiadczonego kolegi, ktory nas odwiedzil w niedziele - to sa takie szczegoly, na ktore nie zwracamy uwagi do czasu... ale sa one bardzo istotne przy korzystaniu z bialego szalenstwa oraz zagwarantowaniu zeby nikomu sie nic nie stalo.

 

Ostatnio tez regularnie doszkalam moja ekipe instruktorow z pewnych sztuczek i niuansow dotyczacych roznych systemow 4x4 w waszych samochodach. Trudno wam przekazac aby nie dokrecac kierownicy w zakrecie jesli np. system DCCD tego oczekuje albo nie puszczac gazu lub nim "muskac" aby ustawic auto gdy w innych przypadkach powoduje to zarzuceniem auta. W koncu nie jest to typowe szkolenie z bezpiecznej jazdy a nauka jazdy slajdem :lol: Podsumowujac ich zaangazowanie, prace oraz wasze opinie uwazam, ze mamy zgrany zespol co jest dla mnie bardzo istotne.

 

Przy okazji przejazdow z wami, zauwazylem znaczna poprawe waszych umiejetnosci, pewnosci w prowadzeniu co dla mnie jest bardzo wazne... organizujac takie imprezy nie o zysk chodzi a o efekty!!!! Chcialem tez was odrazu zaprosic na kolejna edycje, ktora jest zaplanowana na 27.02.2010 (sobota) i mozliwe ze jest to jedna z ostatnich imprez w warunkach zimowych. Tym razem szykuje kilka niespodzianek i do konca jeszcze nie wiem jak bedzie wygladac niedziela ale chcialbym aby z afterparty zrobic kolejny dzien pelen wrazen, wiec planujac sobie kalendarze sprawdzajcie odrazu caly weekend. Jest duza szansa, ze na ta "ostatnia niedziele" zabiore tez swoja rajdowke i moze nie bedzie to jedyny samochod rajdowy. Narazie nie chce nic obiecywac ale chcialbym aby ten kolejny dzien byl tez dobra okazja abyscie mogli wziac swoich znajomych czy rodzine i dac im troche emocji, ktore sami przezywacie za kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

Nie wiedziałem, że Audi można takimi fajnymi bokami latać ... zaraz wytoczę swego strucla spod znaku 4-kółek z garażu, aby zobaczyć co potrafi na białym :grin:

 

BTW - jedzie ktoś z was do Ułęży w tę sobotę na powtórkę z rozrywki ?

 

to nie bok tylko parkowanie w metrowej zaspie, zreszta bardzo skuteczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, lepiej ZSJ zrobić się nie da, no chyba że ............ trzecia trasa :shock: Imperialistycznemu demolowaniu kolcami obywateli Steca i Turskiego pieczołowicie przygotowanej trasy dla ludu miast i wsi mówimy stanowcze NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - co ten Stec z Turskim się tu nam wcinają ? Właścicielowi terenu należy się żółta kartka !

 

Na Śniardwy i razem z Oleksowiczem po lodzie upalać na szwedzkim kolcu !

dowód rzeczowy :shock: miejsce akcji - pomiędzy Piszem a Orzyszem

img0047cp.th.jpgimg0001je.th.jpgimg0056b.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - co ten Stec z Turskim się tu nam wcinają ? Właścicielowi terenu należy się żółta kartka !

 

Na Śniardwy i razem z Oleksowiczem po lodzie upalać na szwedzkim kolcu !

dowód rzeczowy :shock: miejsce akcji - pomiędzy Piszem a Orzyszem

ObrazekObrazekObrazek

 

 

 

eeetam, wolno jezdza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jutro postaram się wreszcie dołączyć link do wszystkich fotek.

Chyba nawet muszę, bo przez to, że wcześniej tak „cedziłam” to teraz powstał powiedzmy precedens..

Jestem jednak uzależniona od koleżanki. Ja próbowałam jeździć ona robiła foty.

 

Jest szansa na ten link ? Please ... albo jakaś fotka srebrnego kombiwara WRX ale bez antenki CB ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie przepraszam Was za tak straaasznie długi lead time.

Zakrzywiła mi się czasoprzestrzeń.

 

Zawracanie głowy z tą selekcją :twisted: :arrow: poniżej link do galerii ze wszystkimi fotkami w wersji „jak leci” , bez żadnej selekcji.

 

http://picasaweb.google.com/ag.mroczek/ ... directlink

 

Zaznaczę, że w związku z tym, że 6 lutego upał nieco zelżał, fotograf nie chciał zbyt dużo czasu spędzać poza autem i tym samym większość fotek jest z jednego miejsca i to takiego, gdzie nie zawsze lataliście bokami*

 

j33mbo, mam nadzieję, że fotki doszły.

 

Houdini , Twoje auto jest chyba tylko na dwóch .. (?)

 

 

*nie dotyczy evo 11 (w tym przypadku sztuką jest zrobić zdjęcie jak jedzie prosto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...