Skocz do zawartości

^^ "FJS" ZIMOWY - UŁĘŻ -22stycznia (PIĄTEK) ^^


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nareszcie się wyjeździłem 101km po samym lotnisku w tym 60km bokami :lol: , Fitnes dziękuję za rozwianie wątpliwości odnośnie sprzedaży auta, i za pokazanie co ono potrafi :wink: .

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, moja łopatka z Tesco miała rwanie momentami było 6 aut w zaspach i tor był całkowicie pusty :shock: .

Oby więcej takich imprez, idę robić zaprawki na zderzaku bo nie wiem dlaczego popękał mi lakier... :cool: chyba od mrozu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajna pojezdzaffka w miłym towarzystwie, warunki super, auto jak zwykle w czesciach :))) dzieki i do nastepnego wariaty ;) !!

 

dojechaliscie calo do wawy? nic sie nie urwalo? :grin:

bo jak zobaczylem evo na awaryjnych to sie delikatnie usmiechnalem, ale mysle zawroce moze kolo odpadlo :roll: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było chyba fajnie....nie mnie o tym mówić..mieliśmy pojezdzić i to było najważniejsze...nieważne,kto i gdzie robi treningi...grunt ,to żeby były i żeby uczyć się i jezdzić....kto gdzie może.

NM podobno ma naprawde fajny potencjał i zaapewne będą tam świetne pojezdzawki....ułęż ma swój klimat ... NM swój ...Kielce swój...wszędzie jest inaczej i inną technikę się człowiek uczy za kierownicą...TO NA TYLE.

Czekamy na foto ....koval,rusz ześ się...

PS.Po Naszym treningu Janusz L>zdobył 3 miejsce w superoesie ,między tamtejszymi matadorami z pierwszej półki!!!! Tak się rozkręcił !!!! Brawo !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem 140km na torze

 

whow :roll: :!: ja ostanio zrobilem 48km...

 

NM podobno ma naprawde fajny potencjał i zaapewne będą tam świetne pojezdzawki....ułęż ma swój klimat ... NM swój ...Kielce swój...wszędzie jest inaczej i inną technikę się człowiek uczy za kierownicą...TO NA TYLE

 

bez dwoch zdan, najwazniejszy jest trenining i podnoszenie umiejetnosci :!: nawiazalem do NMnP poniewaz wiem, ze tam byly bardzo zmorzone burty i troche zderzakow sie posypala (ja na ostatnim Ulezu tez polamalem lekko :evil: ) - ale to niewazne, ciekaw bylem warunkow... jeszcze raz zazdrosze - na kolejna impreze tego typu pisze sie z wielka checia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

 

bardzo fajnie spędzony dzień

poranne przedzieranie się Legacem przez zaspy coby przetrzeć szlak bezcenne, oglądanie Fita jak biega z oponami w czapce uszance i różowymi policzkami jeszcze lepsze ( mieliśmy z Bartezem niezłą polewkę )

co do warunków rajdowych - bardzo wymagająca, długa trasa ( ok 5 min ) nie wybaczająca błędów, nawet bardziej doświadczeni upalacze musieli cały czas jechać maksymalnie skupieni, wystarczyła chwila dekoncentracji ( na chwilę pomysleć o czymś innym niż droga przed sobą ) i już leciało się w śnieg :smile: ale przez to robił się świetny trening nie tylko kręceniem kierą ale także psychiczny; odcinek na głównym pasie zakręt w zakręt z wrzucaniem auta przy 100-120 km (a z boku bandy) dawał wiele frajdy i jednocześnie mocno stresował, oczywiście można było jechać trochę wolniej ale kiedyś te granice trzeba przekraczać; próbowałem naśladować Fita jak jechał lewą nogą i skończyło się to pół godzinnym machaniem łopatą w śniegu i terenówą Janusza z liną kinetyczną; dziękuję Bartezowi i Januszowi za przejażdżkę na prawym ( podpatrzyłem jednego i drugiego :mrgreen: ) Bartez ostro na granicy :twisted: Janusz - siła spokoju ( czasy bardzo zbliżone ) przy okazji podziękowania dla Janusza za wyciągnięcie z bandy, za lewy w Evo i gratulacje za SuperOes :mrgreen:

podziękowania dla Fita za całokształt :twisted: nie będę pisał publicznie bo obrośnie w piórka i się będzie puszył :twisted::mrgreen::twisted:

pozdrawiam wszystkich odważnych "tańczących z bandami" w szczególności Kovala, Baksika, Gourmeta ( dzięks za metalową łopatkę - to chyba Ty?),Ogoorasa, KrzyniaMadzię, Anię, nawet Loczka mimo, że uwalił mnie śniegiem jak gamoń w czasie odkopywania Legasia :twisted: jak kogoś pominąłem to sorki :razz: koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś jechał godzinę później to na obwodnicy Garwolina widziałbyś Legaca na awaryjnych wachy brakło

hehe, a bo widzisz, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc :mrgreen: :wink: miales zapasowe 5l?

 

Czekamy na foto ....koval,rusz ześ się...

specjalnie dla Ciebie, jeszcze raz: :mrgreen::twisted:

 

:!: :!: :!: :!: :!: :!: KILKA FOTEK :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

w sobote az mnie lapy bolaly od kontrowania :mrgreen:

Pozdrowiania dla calej ekipy i szczegolne podziekowania, dla wlascicieli metalowych lopat! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Janusz L faktycznie ładnie dawał radę na SuperOESie szacun dla niego :!: :!: :!: :wink:

 

Kwapcio, na Pana to jak to mówią trzeba mieć wygląd i pieniądze :smile: a umnie z jednym i drugim to ubogo . :sad: Za słowa uznania wielkie dzięki , jakoś sie udało :cool:

 

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 4:36 pm ]

prawie Wszyscy piszą kilka słów to i ja spróbuję:

 

1. Super warunki , super towarzystwo, super trasa, super organizacja - wielkie dzieki dla Fitnesa , wiec nic dodać nic ująć :cool:

2. Wielkie dzięki za lekcję jazdy od Fitnesa, Romana i Barteza. Dzięki Wam pomału się uczę jak szybciej jeździć , tylko odwagi brak :smile:

3. Pozdrowienia dla Wszystkich i do zobaczyska następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...