Skocz do zawartości

^^ "FJS" ZIMOWY - UŁĘŻ -22stycznia (PIĄTEK) ^^


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, wygląda na to, że wolne będę jutro jednak miał. Nie pogonicie mnie, jak sie pojawię?

 

u mnie wręcz przeciwnie ##@@%%*** raczej nie przyjadę :evil::evil:

jeszcze walczę tak łatwo się nie dam.........

lol... jedzie ktos z Warszawy do kogo mozna sie dolaczycx na trasie tak zeby nie bladzic po okolicach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uff, trochę nagiąłem fakty (tzn. również szkolenie, tylko temat i miejsce nieco inne :lol: ) i mogę zmienić swój status na gourmet 100%. Mam nadzieję zdążyć na 9:30 wyjezdżając o 8:00 z Pragi :?:

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 3:24 pm ]

Cysztof, ja na pewno będę tankował na ostatnim Orlenie przed skrętem do Ułęża, może być tam, ale dojazd jest banalny, nawet bez automapy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, trochę nagiąłem fakty (tzn. również szkolenie, tylko temat i miejsce nieco inne :lol: ) i mogę zmienić swój status na gourmet 100%. Mam nadzieję zdążyć na 9:30 wyjezdżając o 8:00 z Pragi :?:

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 3:24 pm ]

Cysztof, ja na pewno będę tankował na ostatnim Orlenie przed skrętem do Ułęża, może być tam, ale dojazd jest banalny, nawet bez automapy :mrgreen:

 

Gourmet bedziesz lecial przez Stara Milosne ?? Jesli tak to bym tam gdzies czekal na BP (jest tylko jedno BP tam) - daj znac czy ok dla Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być, prawd. ok. 8:20 - 8:30 :?:

 

dobra to bede na tej stacji o wyznaczonej godzinie - jakby co to na PW masz moja komorke wiec jak cos nawali daj znac...

 

to pogonimy we trzech :twisted:

 

sugeruje zbiorke jednak o 8:00 :roll:

 

ja tam moge byc i o 8 tylko pytanko czy Gourmet da rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8 odstawiam córkę do szkoły na Zaciszu, bez szans. Jedźcie wcześniej, dogonię Was :mrgreen: . Weźcie szufle i linki - kto ma.

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 5:35 pm ]

ja na pewno będę tankował na ostatnim Orlenie przed skrętem do Ułęża

 

może się mylę ale ktoś narzekał na tą stację :idea: :?:

tankowałem w ostatnią niedzielę, także 2 STI, Fx chyba też i w Ułężu nikt nie narzekał :cool: . Może na kawę? - ten automat oszukuje :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielka przykroscia musze zwolnic swoje miejsce. Z autem sie zupelnie nie wyrobilem, poza tym nie udalo mi sie przelozyc dwoch waznych dla mnie spotkan z piatku. Takze niestety biznes tym razem wygrywa z przyjemnoscia :-(

Z tymi ktorz beda rowniez w niedziele to do zobaczenia w NMnP.

Bardzo zaluje bo mialem nadzieje na Fitnesa na prawym ;-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8 odstawiam córkę do szkoły na Zaciszu, bez szans. Jedźcie wcześniej, dogonię Was . Weźcie szufle i linki - kto ma.

ja mam plan sie toczyc, wiec dasz rade...

 

chyba, ze zmienie plany :twisted::mrgreen:

 

ja tam moge byc i o 8 tylko pytanko czy Gourmet da rade...

 

to 8:00 na BP, albo w locie :wink:

masz na pw numer do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo gruuubo :) pozdrowienia dla wszystkich dzisiaj spotkanych i oby wiecej takich pojezdzawek :mrgreen: do zobaczenia nastepnym razem !!

 

 

Gratulacje dla Fita za organizacje i dla kierownika zoltego Evo za jazde :twisted:

 

 

P.S. Znalazlem rejestracje WI 9649E - wlasciciela prosze o kontakt na PW :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeździłem się, aż pupa boli (od siedzenia). Było zajefajnie, podziękowania dla Fita i Bartka za nauki. W głowie mam teraz bałagan, ale to dobry znak :cool: Warunki trudne, tzn. normalne jak na tę porę roku, trup ścielił się umiarkowanie gęsto :twisted: Pozdrowienia dla tych co byli, ci co nie byli niech żałują :lol: Plastikowe łopaty do odśnieżania nie nadają się do odkopywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo cool :cool:

fajna, dluuuga proba, pozniej z elementami jazdy figurowej ;)

 

FV za wyciaganie przesle zainteresowanym poczta :twisted::mrgreen:

 

oczekujac na traktor pstryknalem kilka fotek, bartezz oczywiscie pchal sie najbardziej w kadr ;)

 

Dzieki wszystkim za doborowe towarzystwo!

kierwoniku Fit do nastepnego! :lol:

 

PS.grill na 14 st mrozie to jest cos, szkoda, ze musztarda zamarzla :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo cool :cool:

fajna, dluuuga proba, pozniej z elementami jazdy figurowej ;)

 

FV za wyciaganie przesle zainteresowanym poczta :twisted::mrgreen:

 

oczekujac na traktor pstryknalem kilka fotek, bartezz oczywiscie pchal sie najbardziej w kadr ;)

 

Dzieki wszystkim za doborowe towarzystwo!

kierwoniku Fit do nastepnego! :lol:

 

PS.grill na 14 st mrozie to jest cos, szkoda, ze musztarda zamarzla :shock: :mrgreen:

 

Poprosimy foto......Było wesoło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...