Skocz do zawartości

Tam wiedzą co dobre !


Uzytkownik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than, ale to pierwsze zdjecie to chiba VT, co? Spojrz na napis Police na masce i na koguta :roll: No chyba, ze auto bylo uzywane do eskorty kibicow pilki noznej i zostalo co nieco "przetracone" - wtedy jestem w stanie uwierzyc, ze to prawdziwa fota...

 

Co do reszty sie nie wypowiadam :wink:

 

Szybkie googlowanie doprowadzilo mnie m.in. do takich fotek:

sema_subaru_wrx_police.jpg

 

wrxcop02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to w Austrii trochę takiego ustrojstwa mają.... Zresztą to świetny samochód dla policjantów ścigających piratów w górach...

 

Nasz GOPR Foresi używa, służby w innych krajach na pewno też.

 

Zresztą jak ja bym miał się zaciągnąć do drogówki to wolałbym to zrobić dla Gallardo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogłem zrozumiec co ludzie widza w tych amerykańskich wynalazkach z zawieszeniem z dylizansu i masą lkomotywy parowej. Ale mamy wolnośc, można być miłosnikiem nawet krasnali ogrodowych. Ja zostane przy 2.0 turbo 4x4 :-) Ewentualnie 3.6 turbo 4x4 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogłem zrozumiec co ludzie widza w tych amerykańskich wynalazkach z zawieszeniem z dylizansu i masą lkomotywy parowej. Ale mamy wolnośc, można być miłosnikiem nawet krasnali ogrodowych. Ja zostane przy 2.0 turbo 4x4 :-) Ewentualnie 3.6 turbo 4x4 ;-)

Ja też takich ludzi nie moge zrozumieć.

Takie klamoty nadają sie chyba najlepiej do "Destruction Derby" bo do szybkiego jeżdżenia chyba gorzej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl niegdys filmik - poscig w wykonaniu takiego wlasnie amerykanskiego dylizansu za talonem 4x4 :lol: Po prostu nie ta klasa samochodu... A talon nie jest jakims masakratorem - chyba jest gdzies tak porownywalny z Subaryna WRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ale pewne jest to, że wiele z tych furaczy jak Cossi czy Imprezy policyjne będą na złomowisku a Caprice będzie śmigał dalej. Co by o nim nie mówić jest bardzo wytrzymałym samochodem, a to zasługa jego bardzo prostej konstrukcji. Zresztą Caprice ma inne zastosowania (patrole dzielnic, pościg w charakterze taranu na pełnej prędkości). Cossi to bardziej auto do ścigania po wąskich uliczkach z dużą ilością zakrętów. W Europie czy USA (duży kraj więc i duże samochody, taka prosta analogia) mamy zupełnie inne podejście do konstrukcji samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa tylko Caprice bedzie stal ciagle w warsztacie :twisted:

 

I niech sprobuje na autostradzie zepchnac 4x4 :D

 

Wogole to lubie ogladac te relacje z poscigow, jak gonia np. czlowieka, ktory zapomnial zaplacic za zakupy w hipermarkecie i jedzie sobie spokojnie 40 na godzine, a zanim stado copcarow. Albo jak lektor tlumaczy slowa wymawiane przez radio: "Kompletny idiota! Pedzi z mordercza predkoscia 160km/h" :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to lubie ogladac te relacje z poscigow, jak gonia np. czlowieka, ktory zapomnial zaplacic za zakupy w hipermarkecie i jedzie sobie spokojnie 40 na godzine, a zanim stado copcarow. Albo jak lektor tlumaczy slowa wymawiane przez radio: "Kompletny idiota! Pedzi z mordercza predkoscia 160km/h" :lol: :lol:

 

 

Ty śię smiejesz a jak tak zostałem w Polandii po dramatycznym pościgu zatrzymany.. jechałem... Fiatem Seicento i nie wiedziałęm że mnie scigają bo transit policyjny wisiał mi w korku na zderzaku na tyle blisko że w lusterku widizałem tylko ich maskę i tak ponoc ładnych parę km. Nawet światła po drodze odstałem.

 

A dziś mi znoudzony policjant z drogówki nawymyślał bo zaparkowałem na miejscu wyznaczonym przez Wapark. Jego zdaniem nie wolno parkować na wyznaczonym miejscu bo jest ono wyznaczonenielegalnie za blisko przejścia dla pieszych i w dodatku zmusza innych kierowców do najeżdżania na linię ciągłą. Co za idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, nie jechalo za Toba 8 radiowozow i lecial smiglowiec :lol: :lol:

 

a zastanowiłeś się po co to ??

Po pierwsze patrole odbywają się pojedynczo tzn. 1 gliniarz w samochodzie (piszę tu o patrolach drogowych), to nie tak jak u nas 2 bure misie w radiowozie . Po drugie w 8 samochodów zawsze łatwiej złapać przestępcę. Po trzecie chodzi o pewien element oddziaływania psychicznego, że policjanci reagują na każde łamanie przepisów z całą stanowczością a nie tak jak u nas moze zrobią łachę i przyjadą za 2-3 godziny. Choć już powoli zaczyna się to zmieniać w naszym pięknym kraju, dzięki GPS'om w radiowozach już tak łatwo nie moża się lenić na służbie. Po 5 w ten sposób pokazują, że są potrzebni. Po 6 jeśli jesteś dla nich miły, to są twoimi "dobrymi" przyjaciółmi i zawsze Ci pomogą, jeśłi nie to dadzą Ci ochłonąć w areszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o poscigi to prawda jest taka, ze i tak nikt nie przegoni fali radiowej zasuwajacej z predkoscia swiatla... :lol: Tak wiec niestety w wiekszosci wypadkow klasa uciekajacego kierowcy i samochod niewiele zmienia. Chociaz masa moze juz troche pomoc - przypomniaj mi sie czolg i autobus szkolny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kompletny idiota! Pedzi z mordercza predkoscia 160km/h" :lol: :lol:

Chyba wogóle Amerykanie nie są przyzwyczajeni do takich prędkości jeśli chodzi o samochody. I patrzą na nas jak na kamikaze, w sumie trochę tak jest bo u nich autostrady po 4 pasy i prękości niższe niż te z jakimy my jeżdzimy po tych naszych wyboistych dróżkach.

Moj kumpel odbierał kiedyś znajomych z USA lotniska z Wa-Wy i rodzice prosili aby jechał z nimi ostrożnie no to nie przekraczał 150, oni prosili żeby jeszcze zwolnił, no to nie przekraczał 130 a i tak spowrotem koniecznie chcieli jechać pociągiem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...