Skocz do zawartości

swiatla w tribece


uosiu

Rekomendowane odpowiedzi

tribece 2008 US spec. mijania, drogowe, kierunkowskazy oraz z tylu

 

mijania to H7 (HID D1S)

kierunki dwuobwodowe pomarańczowe 2357NA 28/8W albo 1157 / bay15d ..

obrysówki w5w całoszklane

drogowe HB3 65W

 

tył:

kierunki 1156 / ba15s (standardowe 27W)

stop/pozycja 1157 / bay15d (standardowe 27/8W)

w klapie pozycja w5w całoszklana

 

przepalil mi sie lewy xenon

z kanadayjczyka przełożyłeś :idea: :?: masz spryskiwacze i poziomowanie w US specu :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zarejestrowane i w ogole, jezdzi do dzisiaj, przejechalo droge do chorwacji i z powrotem glownie nocami i o ile tasma sie zamaskowalo gore reflektora (5os na pokladzie + caly zderzak + trumna na dachu) to nie migali dlugimi (xenony fabryczne, nie obnizane)

 

przegladu nie bedzie, po 3 latach to auto bedzie mialo nowego wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 lat później...

Sorry za kotleta ale właśnie padła mi żarówka w migaczu z przodu i odkryłem że jest to model 2357NA dwu-włóknowy, którego nie ma nigdzie w ofercie :/ Czy ktoś miał już ten problem i wie gdzie kupić żarówki do wersji USA? Oczywiście dostęp jest taki że trzeba wyciągać akumulator co w chwili obecnej nie jest możliwe i nie mogę sprawdzić jaka żarówka rzeczywiście siedzi w lampie - zakładam że marne szanse na typową 12V jaką dostanę na każdej stacji :( Nawet sklepy wysyłkowe z częściami do aut z USA nie mają takiego modelu żarówki (12V-28/8W)... super.

Edytowane przez remoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie w PL żarówka jest nie do zdobycia, to na rockauto kosztuje $0.71 z wysyłką do PL $6 do 4sztuk, wciągu 5 dni roboczych masz przesyłkę u siebie.

 

Tutaj jest bardzo podobna w PL http://fenix.com.pl/1811-zarowka-2057na-dwuwloknowa-pomaranczowa-277w.html#

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2018 o 17:08, lutek34 napisał:

Jeśli faktycznie w PL żarówka jest nie do zdobycia, to na rockauto kosztuje $0.71 z wysyłką do PL $6 do 4sztuk, wciągu 5 dni roboczych masz przesyłkę u siebie.

 

Tutaj jest bardzo podobna w PL http://fenix.com.pl/1811-zarowka-2057na-dwuwloknowa-pomaranczowa-277w.html#

 

Dzięki za rockauto. Chyba zrobię zapas wszystkich możliwych żarówek na zaś ;)

 

Update:

Na przyszłość jak ktoś będzie wymieniał żarówki kierunkowskazu to po stronie kierowcy niestety trzeba wyciągać akumulator - chyba że ktoś ma dłoń jak dziecko :) Natomiast po stronie pasażera udało się wymienić bez demontażu filtra powietrza, pomimo tego że moje dłonie małe nie są.

 

Update2:

Polecam sklep Rockauto. Kupiłem wszystkie możliwe żarówki na zapas ;) Uważać tylko trzeba z wysyłką - czasami wysyłają z różnych magazynów i koszt przesyłki może być większy X razy.

Edytowane przez remoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...