Skocz do zawartości

13/14.02.2010 Rallyland Rajd Parapetowy


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 372
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Relacja z Rallylandu na portalu auto-turystyka.pl
, :

 

Rodzinny model 207 to raczej miejskie auto, do niezbyt długich podróży. Szczególnie z silnikiem 1,4l 95 KM. Ale nie dla nas Globtroterów! Wsadziliśmy czterech rosłych gości i pełno bagażu. Co tam dla nas 320 km na lotnisko do Debrzna, kilkadziesiąt kilometrów na północny zachód od Bydgoszczy. 207 nie jest tak obszerny na tylnej kanapie jak 3008, ale narzekań pasażerów na ciasnotę nie słuchaliśmy:-)

 

kolano do dzisiaj boli ,głowa przestała wczoraj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy napisał/a:

 

onboard QHRa z Parapetowego

 

 

...ja bym nie zamieścił tego on bordu...

 

 

widzisz Verciu taka jest różnica między gościem który wie ,że ogarnia a takim który stara się ogarniać ...

BTW strasznie ostatnio marudzisz na tym forum :?:

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 4:32 pm ]

Czy Kuchar jechał to bez opisu/pilota?

 

ja jechałem bez opisu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara zara. uważam że onbord jest słaby.dlaczego? dlatego że widziałem inny materiał z jazdy kuchara po sniegu i było na co popatrzeć natomiast tu uważam że jedzie bardzo słabo.popełnia mase błędow,gasi fure na nawrotach bezustannie go pluje.no panowie nie róbcie se jaj i mowcie ze tego nie widzicie. i generalnie robi to słabe wrażenie.ja grygo nie twierdze że jeżdze lepiej od kuchara bo było by to raczej zabawne :idea: kuchar jechał z pilotem.

 

ale dla porównania zapraszam do onbordu tego pana: http://www.youtube.com/watch?v=VpbPfKuJImQ

 

chętnie teraz poczytam wasze opinie co sądzicie :?:

 

gracu marudze..ja :?: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 7:34 pm ]

Gracowy napisał/a:

 

onboard QHRa z Parapetowego

 

 

...ja bym nie zamieścił tego on bordu...

 

 

widzisz Verciu taka jest różnica między gościem który wie ,że ogarnia a takim który stara się ogarniać ...

BTW strasznie ostatnio marudzisz na tym forum :?:

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 4:32 pm ]

Czy Kuchar jechał to bez opisu/pilota?

 

ja jechałem bez opisu :mrgreen:

 

ale ja gracu jezdze od 3 lat i to amatorsko a kuchar robi to zawodowo chyba już ze 20 :idea:

 

zgadza sie.staram sie ogarniać.bardzo ładnie to ująłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert nie byłeś nie jechałeś trasy to odpuść sobie, kuchar jeździ od 1997 roku więc nie 20 lat... auto miało problem od rana i gasło poza tym woził vipów i podczas jazdy rozmawiał z nimi,, opony bez kolca... ale dla Ciebie to i tak pewnie cienias z Tomka bo widać bo Twoich odpowiedziach że nie przepadasz za nim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert nie byłeś nie jechałeś trasy to odpuść sobie, kuchar jeździ od 1997 roku więc nie 20 lat... auto miało problem od rana i gasło poza tym woził vipów i podczas jazdy rozmawiał z nimi,, opony bez kolca... ale dla Ciebie to i tak pewnie cienias z Tomka bo widać bo Twoich odpowiedziach że nie przepadasz za nim....

 

używasz tej samej retoryki której używa kuchar na każdym rajdzie :mrgreen:

 

spoko nic już nie piszę bo widze ze srasznie sie nadymacie.

Kuchar tak BTW to bardzo fajny gość.

 

nie uważam że jest cieniasem absolutnie.

 

ale moim idolem faktycznie jest bufier bo nie mędzi tylko leje wszystkich jadąc padliną N :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

ale ja gracu jezdze od 3 lat i to amatorsko a kuchar robi to zawodowo chyba już ze 20 :idea:

 

zgadza sie.staram sie ogarniać.bardzo ładnie to ująłeś :mrgreen:

 

 

Skoro jeździsz amatorsko to nie wypowiadaj się na temat kolesia który ogarniał różne fury od A grupowych osiek przez WRC do S2000 kończąc, Kuchar robi dobra robotę i śmiga jak się patrzy, z miłą chęcią zobaczyłbym Twoją jazdę po 1000km treningowych na próbach fińskich , bo po tylu km to mysle że chodzisz na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...