Skocz do zawartości

Przebudowa toru w Toruniu


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem w jaki dział to wrzucić, a więc daję to tu :razz: Tor Rallycrossowy na którym były pojeżdżawki, jest (albo w najbliższym czasie będzie) przebudowywany. Musi taką przebudowę przejść, aby w przyszłym roku.. znaczy w tym :twisted: mogły się na nim odbywać Mistrzostwa Polski w RC. Tor pewnie otrzyma nową nawierzchnię, nowe bandy oraz TRYBUNY! Obok ma powstać tor do kartingu i motocrossu. Jak ktoś chce link do artykułu o tym, to mogę podesłać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dalszym odcinku toru podobno ma coś się zmienić

 

 

tylko żeby nie skończyło się na tym, że idąc z "duchem bezpieczeństwa" podokładają band w "na dalszym odcinku toru" :idea: i już nigdzie ze spokojem w plener się nie poleci :neutral:

 

 

 

a tak a propos...... to nie słyszał ktoś o III Pojeżdżafffce :?: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie widzi ze najwieksza zmiane jaka musza wprowadzic to dobudowanie Joker Lap. Bez tego nie dostana homologacji. A cala reszta toru raczej spelnia normy - dlugosc jest wlasciwa, nawierzchnia fifty:fifty.

 

To ze jest wyryp w tej dyscyplinie nie jest dyskredytujacy, choc wzmocnienie nawierzchni nie zaszkodzi. Aktualny stan to chyba jest dla nich duzy problem, bo szuter nie jest zwarty jak na Slomce, tylko luzna ziemia, wiec w kolo-macieju musza to rownac i walcowac.

 

Bandy zostana, moze nawet zmienia na jakies Euro-cos-tam :roll: . Tez ich nie lubie, zwlaszcza po rozkwaszeniu Dziadka w Kielcach, ale to tylko szkoda kosmetyczna. A jakby ktos w czasie wyscigu przelecial stowka na druga strone i trafil kogos tez jadacego stowka...

RC jest tak kontaktowy ze juz na pierwszym zakrecie polowa aut jest 'wymlotkowana' :mrgreen:

 

Zdecydowanie musza zainwetsowac w trybuny, w 'park maszynowy', w zaplecze socjalne. Na pojezdzafffkach dawalismy rade, ale Mistrzostwa to jednak Mistrzostwa :lol: i lanie po krzakach (jak podczas egzaminow BC) nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to byłem, zobaczyłem i powiem tyle - coś się dzieje. Będzie przebudowany drugi i trzeci łuk, ułożone są "trybuny z opon" i to jak na razie tyle. Dziś nie było nikogo z kim można byłoby pogadać i zapytać co i jak. Za jakiś czas znów pojadę :) Mam kilka zdjęć, jak ktoś ciekawy to mogę wrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nowym okrazenie bedzie jechane w odwrotna strone, bedzie zdecydowanie szybciej wyjscie na prosta startowa bedzie na pewno przy ok 170kmh, na pewno bedzie zdecydowanie ciekawiej niz bylo

mysle ze bedziesz tez zdecydowanie najwiekszy fan sposrod wszystkich torow w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewka, że można.... nie ma już Pana Tadzia.. a w zamian jest ochrona, która za piątala :twisted: wpuszcza na tor i można wyszaleć się do bólu :mrgreen: ,

niestety nie można zrobić pełnego okrążenia, ponieważ na pierwszym zakręcie jest usypana góra piachu (która w przyszłości chyba będzie pełnić rolę bandy), ale to nie problem przecież, szczelamy szybką nawrotkę i dalej ogień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dużo śniegu, na ośke już za dużo :neutral: ...byłem tam (chyba) w niedziele i sam wjazd na parking to już był kłopot dla mnie,

spróbuj zagadać z gościem czy możesz wjechać na test, a jak będziesz dawał rade to mu odpalisz piątal :mrgreen:

 

EDIT: coloseum motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...