Skocz do zawartości

turbowanny.pl


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra, mozecie przesylac zdjecia i podstawowe opisy aut. czekam na pw. ogolnie to kto pierwszy ten pierwszy :twisted: ( na liscie )

 

www.turbowanny.pl

 

mniej wiecej tak to wygladać bedzie..

 

jest na forum jakis polonista? :) trzeba napisac jakis tekst na strone głowna. cos o tym ze to na tej stronie znajdziemy najladniejsze wanienki w polsce itd :-) i ze kombi > sedan :twisted::mrgreen:

 

jak ktos chce jakas mala reklame na stronie w dziale LINKI to tez prosze na pw linka do jego strony itd.

 

zastanawiam sie jak rozwiazac problem z niejezdzacymi turbowannami ( głownie chodzi mi o ta adamusa ) pod spodem listy zrobic druga liste ? oznaczyc jakos np. legendy czy cos? HELP!

 

w przyszlosci zrobimy sonde z konkursem, ktora wanna bedzie w top 5 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, mozecie przesylac zdjecia i podstawowe opisy aut. czekam na pw. ogolnie to kto pierwszy ten pierwszy :twisted: ( na liscie )

 

www.turbowanny.pl

 

mniej wiecej tak to wygladać bedzie..

 

jest na forum jakis polonista? :) trzeba napisac jakis tekst na strone głowna. cos o tym ze to na tej stronie znajdziemy najladniejsze wanienki w polsce itd :-) i ze kombi > sedan :twisted::mrgreen:

 

jak ktos chce jakas mala reklame na stronie w dziale LINKI to tez prosze na pw linka do jego strony itd.

 

zastanawiam sie jak rozwiazac problem z niejezdzacymi turbowannami ( głownie chodzi mi o ta adamusa ) pod spodem listy zrobic druga liste ? oznaczyc jakos np. legendy czy cos? HELP!

 

w przyszlosci zrobimy sonde z konkursem, ktora wanna bedzie w top 5 :-D

 

Przecież niejeżdżąca turbowanna jest chyba tylko jedna, więc można ją spokojnie umieścić tam, gdzie inne, z odpowiednią adnotacją :cool:

 

Co do tekstu na stronę główną - mogę coś napisać, jeśli ktoś chciałby, żebym to zrobił :mrgreen: ...ale jeśli już, to niestety najwcześniej jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moznaby zrobic oddzielny dzial "od tego sie zaczelo" i adamus moglby skrobnac 3 slowa o swoim aucie i jego przemianach ;) oczywiscie wszystko poparte byloby zdjeciami

 

świetny pomysł :-)

 

nad listą poprostu dam napis po kliknieciu wskoczy na stronke z pełną historią z fotami.

 

tylko kto da znac adamusowi? : - ) i go ładnie poprosi? : - )

 

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 10:35 am ]

Co do tekstu na stronę główną - mogę coś napisać, jeśli ktoś chciałby, żebym to zrobił :mrgreen: ...ale jeśli już, to niestety najwcześniej jutro :wink:

 

napisz cos prosze na główną :-) poczekamy do jutra :-)))))

 

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 11:35 pm ]

ale mało tych wannowiczów : (((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje misiaczki

 

dodam jeszcze jakis buttonik z POWROTEM DO LISTY jak trafnie zauwazono i bedzie malinowo : - *

 

zastanawiamy sie z Mikadem czy by nie dodac wanien non turbo na stronke pod lista jako niedocenione : - ) oraz stworzenia dodatkowej listy wanien new age nie turbowanny ale mozna podpiąć, co o tym sądzicie? : - >

 

ide latac bo popadało troszki : DDDDDDDDDDD wam tez spalanie wychodzi 18 l / 100 w zime ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU jest najfaniejsza jak dla mnie turbowanna zwana turbobabcią moja inspiracja

KASIAiMIŚ - ta turbowanna a raczej wyobrażenie o tym jak to musi śmigać śniło mi się po nocach :razz:

A że wizje trzeba reazlizować stało się tak że Twanna przeszła w me ręce i powiem krótko - wizje nie były nawet tak śmiałe jak pokazała rzeczywistość - komanche zbudował wspaniałe auto. Stokrotne mu za to dzięki!

Po uszy zakochany w Turbowannie dozgonny Jej wielbiciel pozdrawia wszystkich T-wannowców :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiamy sie z Mikadem czy by nie dodac wanien non turbo na stronke pod lista jako niedocenione : - ) oraz stworzenia dodatkowej listy wanien new age nie turbowanny ale mozna podpiąć, co o tym sądzicie? : - >

 

oczywiście że dodaj i to :wink: im więcej wozów tym lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe grzesbboy :D pomysle jak to rozwiazac po weekendzie i bedziemy dzialac :-) moze wyjsc z tego fajna galeria.

 

zastanawiam sie tez nad stworzeniem takiej samej strony tylko z innym wozem ( sedan ) w logo - pozostawiając paski :) i kupic 2 domeny.

 

przykladowo:

 

www.fajowesubaru.pl

wbijasz i masz dwa loga po lewo i prawo.

 

turbowanny.pl oraz słabesubarowesedany.pl

 

no i po kliknieciu w logo wbijasz gdzie potrzeba z tym ze obie strony beda takie same :) tylko logo inne i teksty :) no i zawartosc :lol:

 

jak moj pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...