Skocz do zawartości

7.01.2010 Tor Kielce SJS I stopień


Bouler

Rekomendowane odpowiedzi

szczególnie zepsute kobiety są interesujące ;) (unlike cars) ;)

 

żeby nie było off topic - byłem kiedyś baaardzo dawno temu na I stopniu SJS i IMHO warto się przejechać choćby po to, żeby stwierdzić, że nuda i że to wszystko się już umie, bo co wtedy, gdy jednak się tego nie umie? no i szczególnie jak ma być śnieg :D

 

jeździłem kiedyś ośką tylną, potem przednią, a potem dostałem w swoje ręce gietka, pojechałem na lotnisko rakowice (KRK) i ze zdumieniem stwierdziłem, że wszystkie moje dotychczasowe doświadczenia mogę sobie wsadzić w ... - wtedy właśnie dotarło do mnie po co faktycznie jest SJS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja slyszalem, ze jak ktos oska pojedzie (nie RWD) dobry czas, to quadraczem nie bedzie mial problemu :mrgreen:

Fajnie sie w teraz Focusem jezdzi, przy ruszaniu zamyka wtryski i wali hamulcami, a przy hamowaniu tylko wali hamulcami. Nawet sie go bokiem nie da rzucic bo zaraz cos lomocze i sie prostuje :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest się świeżakiem, to znaczy nie uczestniczyło się wcześniej w żadnych pojeżdżawkach TJS-ach, KJS-ach itp., to warto pojechać na SJS choćby po to, aby przekonać się, że wcale nie umie się jeździć samochodem (piszę to oczywiście z własnego doświadczenia :wink: :mrgreen: ),

albo przekonać się, że jazda samochodem to nic strasznego i może dawać dużo frajdy (to z doświadczenia małżonki :grin: ).

 

Ja gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Bouler się ociąga z krótką relacją, ja wrzucę kilka swoich strzałów poglądowych :cool:

 

sjs7.jpg

sax1.jpg

c21s.jpg

vw1s.jpg

sub4m.jpg

 

 

No i świnia, żeby nie było, że nie było :wink:

 

sub3g.jpg

 

 

Na koniec wielkie pozdro dla instruktorów, że nie pozwolili, żeby mi pupa przymarzła do toru :lol:

 

sjs5.jpg

 

SJS uważam za zaliczony i szczerze wszystkim polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość radekbaran

Witam

mam pytanie czy forumowiczka "czternastka" byla by taka wspaniala i wyslala wiecej zdjec 3 samochodów uczesniczacych w szkoleniu(Scirocco, Citroena C2 i Q7) na maila radek.baran@gmail.com ?Juz niemoge sie doczekac tych zaje... fajnyych zdjec i mam nadzieje, ze znajdziesz troche czasu zeby je przeslac... :mrgreen: .Mam nadzieje,ze widzimy sie na drugim stopniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...