Skocz do zawartości

krótka skrzynia w WRX STi TypeR


maniujr

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jak jest u Ciebie grygo

 

poki co auto zimuje w garazu far far away. miedzy swietami a sylwestrem ojciec bedzie je odstawial do mechanika i przekaze mu zeby zerknal ile tam jest na obrotomierzu. poki co cos takiego podeslal mi kumpel http://www.catherineandken.co.uk/sti/tyres.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam TY754VB1CA i jestem b. zadowolony jedynie co musze zrobić to ściągnąć ogranicznik bo zabawa szybko się kończy max 5600 obrotów na piątym biegu predkość ok 190km/h nie wiem dokładnie bo wychodzi za skale, skrzynia jest extremalnie krótka tzn 1,2,3,4 piątka jest już dłuższa i to był ukłon ze strony producentów w celu oszczednosci jezdzących na długich trasach, moja predkosc przelotowa to ok 140-160 w tym zakresie jest w miare cicho a to ze względu na wydech kakimoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tego co wiem a jeszcze nie spisywalem nr skrzyni to ma sti ver3 i fakt na 1/4 trzeba sie namachac 1,2,3 stosunkowo krotkie 4,5 spokojnie pozwala ja jazde autostradowa z predkosciami 220-240 i troche zapasu zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz szukal bym i sie wkórzal......jest jest teraz pamietam do 3godz podam :twisted:

Niedziela jest i narazie obijam sie przed TV

 

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 2:34 pm ]

dobra bylem sprawdzilem

6C-TY752VB3FA

Oto przelorzenia

TY752VB3FA 3.454 2.062 1.448 1.088 0.825 final-4.111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...