Skocz do zawartości

SUBARU IMPREZA 99 GT


maciej777

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm,po wszystkich tych informacjach które podałeś,wypada tylko potwierdzić.Doskonały wybór.

A tak na poważnie,wszystko zależy od stanu danego egzemplarza,podaj jakieś info o aucie,może zdjęcia i inne takie,to pewnie wypowie się ktoś ktozna albo oglądał autko które chcesz kupić.

Twoje pierwsze Subaru?Jeśli tak to postaraj sie o oględziny autka w serwisie albi inny warsztacie który ogarnia subaraki,żeby nie było przykrych niespodzianek.

Tu się witamy http://forum.subaru.pl/viewforum.php?f=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle i te uszkodzenia też nie są wielkie. Nie wiem jak jest teraz ale wiem że te samochody za np.2000zł się skończyły bo urząd celny sprawdza dlaczego tak super tanio wszysycy kupowali :) Za rejestracje zapłacisz 1300 z tłumaczeniami, zderzak koło 500-600zł, lampa koło 100-200zł + malowanie od 250-300zł od elementu + prostowanie i malowanie tego tylnego-prawego błotnika. Jak reszta jest zdrowa to myślę że to dobre pieniądze. Ja bym się tylko obawiał tego przebiegu bo 220 000 to trochę dużo jeśli ten samochód ma służyć do codziennej jazdy :)

A co do sprawdzania to lepiej weź sobie jakiego gościa który ogarnia temat... np. z forum, bo z własnego doświadczenia wiem że niektóre serwisy nie znają za dobrze tego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli jest podejrzenie że walona w podłużnicę, to koniecznie trzeba to sprawdzić. W ASO mi mówili, że GTek przekoszony, to gangrena.

Wiadomo, że nasi blacharze nie takie przystanki prostują, ale co fabrycznie proste, to fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze kolga sprzątna mi auto z przed nosa nie ma co" PAMIĘTAJCIE KOLEDZY NIE WOLNO PISAĆ NA FORUM O ZAMIARACH KUPNA WYBRANEGO MODELU " MARWIN" CIĘ WYPRZEDZI UWAŻAJCIE NA NIEGO !!!!!!

he he A tak poważnie to auto jest w rozsypce sprawdziłem jest po dwóch wypadkach także zycze powodzenia w użytkowaniu he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze kolga sprzątna mi auto z przed nosa nie ma co

 

Po pierwsze Panie macieju777 nie wiem skad taka nadinterpretacja ze to akutat ja kupilem to auto. Napisalem samochod sprzedany, bo taka informacje dostalem w rozmowie telefonicznej rano od sprzedajacego o czym postanowilem forumowiczow poinformowac bo wszyscy sie zastanawiaja i dabatuja nad autem dawno sprzedanym. Nie ja ten samochod kupilem, a to ze ktos to auto sprzatnal sprzed nosa, no coz szukajacych GT w dobrej cenie jest wielu, auto wisialo 3 dni na ogolno dostepnych portalach sprzedazowych, moim zdaniem i tak dlugo wisialo.

 

fajnie ze kolga sprzątna mi auto z przed nosa nie ma co ...

he he A tak poważnie to auto jest w rozsypce sprawdziłem jest po dwóch wypadkach także zycze powodzenia w użytkowaniu he he

 

Troche niekonsekwencji w tym co Pan napisal, najpierw mowi Pan ze auto zostalo sprzatniete Panu sprzed nosa a potem ze autojest w rozsypce i podzwonowe. Skoro bylo w takim fatalnym stanie i nie kupil go Pan to poco pisac o "sprzataniu sprzed nosa". Pomijam ze te zlosliwosci w stosunku do nowego nabywcy sa niebardzo ...

 

PAMIĘTAJCIE KOLEDZY NIE WOLNO PISAĆ NA FORUM O ZAMIARACH KUPNA WYBRANEGO MODELU " MARWIN" CIĘ WYPRZEDZI UWAŻAJCIE NA NIEGO !!!!!!

 

Nie Marwin a Mervin i rzeczywiscie moi forumowi przyjaciele uwazajcie bo grasuje i nie spoczne dopoki nie kupie 555 Subaru Imprez, jedna juz mam wiec zostaje 554. :lol::mrgreen::lol:

A Panu polecam watek: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104767 Mozna sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec o autach wystawionych do publicznej sprzedazy, baz zadnych zlosliwosci i kopania pod kims dolkow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalić sie ze kupiłeś autko to umiesz ale podziękować to nie potrafisz

 

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 9:36 pm ]

słuchaj pani która sprzedała powiedziała mi że kupił to koleś z Poznania i dziwnym zbiegiem okoliczności nie logowałeś sie w tym temacie aż potem o 14.00 dowiedziałem sie ze kupiłes to auto . Jak wszyscy wiedzą auto było we Wrocławiu a powrót trwa min 4h autem osobowym a twój post ze auta juz nie ma był o godzinie 20.26 . Więc nie gadaj mi tu bajek bo wszyscy wiedza o co chodzi.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 9:40 pm ]

a tak apropo gdyby nikt nie zauważył o 13:00 auto było do kupienia dzwoniłem OSOBIŚCIE a o godzinie 14:00 było sprzedane do Poznania wiec sam sobie dołki kopiesz a twój post został wysłany w afekcie kupna o 20:26 WCZORAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 9:57 pm ]

Troche niekonsekwencji w tym co Pan napisal, najpierw mowi Pan ze auto zostalo sprzatniete Panu sprzed nosa a potem ze autojest w rozsypce i podzwonowe. Skoro bylo w takim fatalnym stanie i nie kupil go Pan to poco pisac o "sprzataniu sprzed nosa". Pomijam ze te zlosliwosci w stosunku do nowego nabywcy sa niebardzo ...

 

BO NAJPIERW AUTO SPRAWDZAM CZY JEST DOBRE A POTEM JADE A DOWIEDZIAŁEM SIE W TYM SAMYM CZASIE prosze Pana

 

JA O TYM WIEM ŻE "KTO PIERWSZY TEN LEPSZY" ALE PO CO SIĘ CHALI ZE KOLEGE WYPRZEDZIŁ

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...