Skocz do zawartości

SUBARU IMPREZA 99 GT


maciej777

Rekomendowane odpowiedzi

na zachodzie w dobrej cenie nie kupi się auta przez 3 dniową debatę na forum

zabrakło męskiej decyzji!!!

 

maciej777 pretensje możesz mieć tylko do siebie...ale nie martw się kolejną okazję potraktujesz inaczej, a nawet jak ktoś kupił z forum to przecież wolny rynek.. no i powtarzam zachód to nie Polska że się gdyba rozmawia i umawia na przeglądy w serwisach , trochę inne reguły... jeśli dobra cena of course :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj pani która sprzedała powiedziała mi że kupił to koleś z Poznania

 

Tylko ze ja nie jestem z Poznania. Moze mam Panu jeszcze skan dowodu przeslac na potwierdzenie ze to nie ja kupilem to auto? Uparl sie Pan Panie macieju777 i nie przyjmuje Pan do wiadomosci ze jest Pan w bledzie.

 

Jak wszyscy wiedzą auto było we Wrocławiu

 

Dokladnie to nie we Wroclawiu a w Strzegomiu (co zreszta bylo wyraznie napisane w ogloszeniu, podobnie jak informacje o tym co bylo oplacone a co trzeba bylo oplacic), drobna roznica. Pozostalych argumentow kto kiedy i o ktorej sie loguje na forum nie bede komentowal. Bo widze ze jak sie podwaza to co mowie to dalsza dyskusja nie ma sensu. Powiem raz jeszcze duzymi literami zeby bylo bardziej dobitnie zaakcentowane NIE JA TO AUTO KUPILEM. Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega maciej777 jest chyba troche zły :D jeśli to nawet Mervin to był szybszy, mógł też w tym samym czasie oglądac to samo auto. Ja miałem identyczną sytuacje z innym forumowiczem, ale On jakos nie miał pretensji tylko pogratulował zakupu :D a aut jest wiele wystarczy wejsc na alledrogo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że o subaraki z ogłoszeń wypytujemy tu :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... iew=newest

 

A ogłoszenia dajemy tu :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=15

 

Ten wątek zamykam jako zdecydowanie mało techniczny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...