Skocz do zawartości

impreza WRX niebieski sedan !!!!! BRAK


hip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy okazji:Wie ktoś może dlaczego nie działa mi cytowanie selektywne(całkowite działa) ?

 

O ile się nie mylę, cytowanie selektywne działa jedynie w IE... Opera itp nie interpretują poprawnie tej funkcji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2000?? nie wydaje mi sie, zwykla malutka hondawka z bardzo wysokoobrotowym silnikiem do ktorej nie wiem czy bym sie zmiescil (moje 195cm. wzrostu)

 

Ja (190cm) spokojnie w S2000 sie mieszcze. Co wiecej, spokojnie moge latac bez dachu i glowy mi nie urywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, mozilwe ze macie racje co do tej S2000, nie bede sie sprzeczal bo w niej nie siedzialem. Ale gdy bylem 1 maja na Bemowie to przyjrzalem sie dokladniej wlasnie owej hondawce i na moj rzut oka jakas ona malutka byla i watpie zebym chociaz czul sie w niej w polowie dobrze jak w mojej vectrze w full opcji ze skorami :P (osiagow oczywiscie nie ma co nawet porownywac)

Sasiad moj ma nowiusienkiego Smarta Roadstera BRABUS i nie dalem rady sie zmiescic w tym aucie a co dopiero nim jechac i stad wlasnie moje takie spostrzezenia :)

 

Ps.Naprawde WRX pali w miesci 14.5 ??? bo jezeli tak to chyba nie bede sobie nim zawracal glowy :( Prosze o szczere odpowiedzi na ten temat

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, mozilwe ze macie racje co do tej S2000, nie bede sie sprzeczal bo w niej nie siedzialem. Ale gdy bylem 1 maja na Bemowie to przyjrzalem sie dokladniej wlasnie owej hondawce i na moj rzut oka jakas ona malutka byla i watpie zebym chociaz czul sie w niej w polowie dobrze jak w mojej vectrze w full opcji ze skorami :P (osiagow oczywiscie nie ma co nawet porownywac)

Sasiad moj ma nowiusienkiego Smarta Roadstera BRABUS i nie dalem rady sie zmiescic w tym aucie a co dopiero nim jechac i stad wlasnie moje takie spostrzezenia :)

 

Ps.Naprawde WRX pali w miesci 14.5 ??? bo jezeli tak to chyba nie bede sobie nim zawracal glowy :( Prosze o szczere odpowiedzi na ten temat

Pozdro

 

Zalezy od stylu jazdy. Osobiscie mialem spalanie WRXem w miescie na poziomie 12l. Moje prywatne STi pali 15-17 w miescie, choc przy mega "dziadkowej" jezdzie schodzi w miescie do 13.5, a na trasie potrafi zejsc ponizej 10l. Jednak zazwyczaj pali 15l w miescie i 12-14 na trasie. WRX pali odczuwalnie mniej. Co do smatra roadstera to brak mi slow. Faktycznie auto rewelacyjnie trzyma sie drogi i fajnie sie prowadzi, ale kosztuje furmanke pieniedzy i jego zakup jest totalnie bez sensu (wg mnie). Wracajac do S2000, to w jej wnetrzu, szczegolnie po zamknieciu dachu czujesz sie jak w kapsule :) Natomiast, jezeli chodzi o Opla, to wlasnie nowiutka (miesieczne auto) Astra III mojego kolegi podrozuje laweta (sa w okolicy Bielska), po tym jak nie podolala wyzwaniu, jakim jest trasa W-wa -> Wieden -> W-wa. Oplom mowie stanowcze NIE. Jedynym dobrym Oplem byla poprzedniej generacja Zafira OPC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wueriks w full-opcji nie ma skóry... :evil: Bez sensu, nie? :roll:

 

A serio i do rzeczy:

jeśli mówimy o praktycznym zużyciu "w mieście", to wypadałoby precyzować, jakie miasto. Ja np. w Kielcach palę Sunny GTi ok. 10, zaś jeżdżąc 1.4 GX ok. 8.5 - natomiast w Wawie, gdzie jednak znacznie więcej spala się stojąc i częściej trzeba gwałtownie przyspieszyć - odpowiednio jakieś 12/11.

 

Znam kolesia, który w Wawie spala WRX-em 15 jeżdżąc bez szaleństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Naprawde WRX pali w miesci 14.5 ???

 

Jak zechcesz, to przypuszczam, że bez wysiłku spali nawet znacznie więcej... :twisted: :wink:

 

Nie no zdaje sobie sprawy ze, jezeli bede dawal ostro w pedal to na luzaku spali mi i 25/100 ale przy jezdzie takiej troche powyzej normalnej, nie zamulajac auta i delikatnie wyprzedzajac innych uzytkownikow dróg ile mi spali WRX z 2004 roku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Naprawde WRX pali w miesci 14.5 ???

 

Jak zechcesz, to przypuszczam, że bez wysiłku spali nawet znacznie więcej... :twisted: :wink:

 

Nie no zdaje sobie sprawy ze, jezeli bede dawal ostro w pedal to na luzaku spali mi i 25/100 ale przy jezdzie takiej troche powyzej normalnej, nie zamulajac auta i delikatnie wyprzedzajac innych uzytkownikow dróg ile mi spali WRX z 2004 roku???

WRX 2002

Jazda przymulona-13l

jazda,która dynamiczna-no limits ( w zależności od temperamentu kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalismy w podobnym czasie posta michal.....

Wiesz, nie bede bronil opli ale ci powiem ze Vectra nigdy mnie nie zawiodla, mialem tylko lekki problem z chipem a tak poza tym nic wiecej. Do tego spala mi delikatnie ponad 8 litrow miescie bez zamulania :D Zdaje sobie sprawe ze gadka o spalaniu w przypadku Imprezy WRX jest nie na miejscu ale dla mnie bardzo to sie liczy. Jeszcze te 13 jakos bym "przebolal" ale wieksze spalanie........ no coz ciezko by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalismy w podobnym czasie posta michal.....

Wiesz, nie bede bronil opli ale ci powiem ze Vectra nigdy mnie nie zawiodla, mialem tylko lekki problem z chipem a tak poza tym nic wiecej. Do tego spala mi delikatnie ponad 8 litrow miescie bez zamulania :D Zdaje sobie sprawe ze gadka o spalaniu w przypadku Imprezy WRX jest nie na miejscu ale dla mnie bardzo to sie liczy. Jeszcze te 13 jakos bym "przebolal" ale wieksze spalanie........ no coz ciezko by bylo

Albo Opel ma super silnik 2.0,albo inaczej jeździmy. Mi Audi 2.5 Quattro 2.5 TDI w mieście paliło ok. 11l.....podobno komuś 7l (wieści od kolegi z serwisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe ze gadka o spalaniu w przypadku Imprezy WRX jest nie na miejscu ale dla mnie bardzo to sie liczy. Jeszcze te 13 jakos bym "przebolal" ale wieksze spalanie........ no coz ciezko by bylo

 

13, a nawet mniej, jest jak najbardziej osiagalne. I wcale nie oznacza powolnej jazdy. Grunt, aby jechac plynnie. Tylko musisz sobie zdawac sprawe, iz jezeli zaczniesz wykorzystywac 100% mozliwosci silnika, to spalanie diametralnie wzrosnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wszystkie moje inne posty. spalanie samochodu jest OGROMNIE uzależnione od kierowcy. Nawet opinie w stylu: "jak cisnę,to spala mi XX litrów" jest smieszne,bo...ciśnięcie jest pojęciem względnym...szczególnie dla Imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe ze gadka o spalaniu w przypadku Imprezy WRX jest nie na miejscu ale dla mnie bardzo to sie liczy. Jeszcze te 13 jakos bym "przebolal" ale wieksze spalanie........ no coz ciezko by bylo

 

13, a nawet mniej, jest jak najbardziej osiagalne. I wcale nie oznacza powolnej jazdy. Grunt, aby jechac plynnie. Tylko musisz sobie zdawac sprawe, iz jezeli zaczniesz wykorzystywac 100% mozliwosci silnika, to spalanie diametralnie wzrosnie ;)

Dokładnie....żeby wykorzystać XX% silnika :) (tylko 2x X) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Przy czym - Milek, jeśli dwulitrową vectrą zszedłeś tak nisko, to znaczy, że sztuka jazdy rozsądnej nie jest Ci obca... a więc również w WRX-ie masz szanse znaleźć się w "dolnej strefie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...