Skocz do zawartości

Michael's Party - 2010 BIG BANG!


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1. Ze względu na przedłużającą się zimę, legendarny balkon będzie niestety nieczynny.

 

to gdzie bidulki będą palić :?: :sad:

 

Jak chcecie to wychodźcie. Na balkonie leży śnieg, a w sobotę ma być -22C

 

zadzwoń do Verta , on ma taki namiot serwisowy na rajdówkę, rozłozymy na balkonie a bedziemy grzać farelką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

Michael napisał/a:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1. Ze względu na przedłużającą się zimę, legendarny balkon będzie niestety nieczynny.

 

 

to gdzie bidulki będą palić

 

 

 

Na korytażu

 

na korytarzu to się czujki p.poż włączą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, cos mi sie wydaje, ze sie nie bedziecie mieli prawa z Apal pochorowac przez najblizsza dekade. I wasi bliscy i znajomi tez. I znajomi znajomych do... do siodmego pokolenia :razz: :mrgreen:

I o to chozi i o to chozi! :mrgreen:

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo ! czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mnie zabrac z pod hotelu do Michaela ? Jam prostak ze wsi i zgine w tym wielkim miescie :mrgreen:

Byłem tam raz i to na takim fleku :twisted: że nawet nie wiem jaki to rejon wawy :mrgreen:

 

P.S. Szykujcie gardełka , bo coś czuje że mam forme :mrgreen:

 

tel. 505 100 135 :lol: bede wdzięczny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciuś super fotka :D

 

Ej dzięki wszystkim za przybycie. Mam wrażenie, że melanż był epicki jak zwykle, aż mi się stół z wrażenia przyjarał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nie no bez kitu, było jak zawsze fajowo, mam nadzieję, że wszystkim się podobało. Bardzo miło, że wpadło trochę buziek, których jeszcze wcześniej u mnie nie było - mam nadzieję, że na kolejną edycję również dotrzecie :cool:

 

Nie udało Wam się tylko nagromadzić takiej ilości błocka na podłodze jak zawsze, ale jest to wytłumaczalne tym, że to było "skarpet party"... ale Grzesiek 67 byłby zawiedziony, że nie ma czego mopować :mrgreen:

 

No i wielkie dzięki dla Sajmona, który w obliczu mojego załamania nerwowego związanego ze zdechnięciem playlisty na 3 minuty przed imprezą, doskonale wywiązał się z roli KOMENDANTA MELANŻU i cośtam zapodawał przez całą imprezę :cool:

 

Pozdróweczka

 

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 11:16 am ]

Oficjalna statystyka mówi o 32 osobach... a wydawało mi się, że jakoś mało nas było :twisted:

 

Anyway... rekord znowu nie pobity. Na szóstej edycji musi paść :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...