Skocz do zawartości

Michael's Party - 2010 BIG BANG!


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Michael, ja tam z godzinę na tym trzaskającym mrozie walczyłem żeby uruchomić tę "dizlowską budkę" :evil: Jak już w końcu odpaliła to jedyne co miałem w głowie to - do dooooooooomu, do waaaaaaanny :mrgreen: Oczywiście nie sądziłem, że będą kłopoty więc wybrałem się bez czapeczki, bez rękawiczek, okularki słoneczne, no bo słoneczko świeciło - pełen lans :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michael, ja tam z godzinę na tym trzaskającym mrozie walczyłem żeby uruchomić tę "dizlowską budkę" :evil: Jak już w końcu odpaliła to jedyne co miałem w głowie to - do dooooooooomu, do waaaaaaanny :mrgreen: Oczywiście nie sądziłem, że będą kłopoty więc wybrałem się bez czapeczki, bez rękawiczek, okularki słoneczne, no bo słoneczko świeciło - pełen lans :twisted:

 

ja rozumiem ze kryzys, ze szefowa po penji poleciala ale ze by do wrx-a dizla montowac :shock:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały 5150 napisał/a:

Michael, ja tam z godzinę na tym trzaskającym mrozie walczyłem żeby uruchomić tę "dizlowską budkę" Jak już w końcu odpaliła to jedyne co miałem w głowie to - do dooooooooomu, do waaaaaaanny Oczywiście nie sądziłem, że będą kłopoty więc wybrałem się bez czapeczki, bez rękawiczek, okularki słoneczne, no bo słoneczko świeciło - pełen lans

 

 

ja rozumiem ze kryzys, ze szefowa po penji poleciala ale ze by do wrx-a dizla montowac

 

może okazja była :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uruchomić tę "dizlowską budkę" :evil:
ooooo kochany !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podpadłeś, następnym razem jak wsadzisz zło na jakąś latarnię nie będzie litości za te dizlowską budkę, i będziesz za przeproszeniem "dymał" na piechotę wszedzie !!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wogole zastanowimy się czy znajdzie sie jeszcze kiedykolwiek miejsce w naszym Zarębowskim garażu na twoje zło! O! :twisted::twisted:

 

Dzilowska budka phi! :mad: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo kochany !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podpadłeś, następnym razem jak wsadzisz zło na jakąś latarnię nie będzie litości za te dizlowską budkę, i będziesz za przeproszeniem "dymał" na piechotę wszedzie !!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wogole zastanowimy się czy znajdzie sie jeszcze kiedykolwiek miejsce w naszym Zarębowskim garażu na twoje zło! O!

 

Dzilowska budka phi!

 

Następnym razem zadzwonię, pomożesz mi uruchomić :twisted: Napewno pokochasz budkę miłością platoniczną, chyba że już ją kochasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...