Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1) ciężko zrozumieć co piszesz...

Z całym szacunkiem do Kubicy i wyścigach F1, ale on ma tyle z rajdami wspólnego co...no właśnie, tyle co zaprezentuje(co ma zaprezentowac) Kimi w tym sezonie... Ale obym się mylił.

 

2) Zważ, proszę, że poruszanie się po oesach lepiej przygotowanym samochodem niż to R3 które ostatnio dostał, może spowodować troche lepsze wyniki.

Zresztą, rajdowanie wygląda na hobby, F1 to praca. Jeśli Roberta bawi latanie w wolnym czasie po OeSach, to jego sprawa- prawda?.

 

[ Dodano: Sro Lut 03, 2010 5:44 pm ]

Czekam niecierpliwie na ADAC RALLYE.

 

a ja czekam niecierpliwie na Elmot... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: O GX-a akurat nie chodziło, ale o "ślonski dowcip", ale mimo wszystko, oby Markus dożył!

Co do realu, to chyba znowu "niemiecki fancuz" objedzie wszystkich, no chyba, że Mikko pokaże "co sie święci". W każdym razie, będzie ciekawie, ba musi byc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło, ale o "ślonski dowcip"

 

a to nie znam ;)

 

Forda nie lubię, w żadnej postaci (no może pierwsze mondzioło ST220 było fajne :) ) raczej mam nadzieje popatrzeć na dobre wyniki Solberga. Ken gymkhana Block może się tez pokaże ze strony innej niż reżyserowane drifty po placu - tu tylko ciekawość mną kieruje, bo Ford jest beeeeee :)

 

a na naszym podwórku...Bełt w Protonie- jeśli to się prawdą okaże, będzie kupa śmiechu. Wygląda, na to ze cała czołówka będzie latać S2000, więc może być ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Na Ślonsku jak nie chcesz komuś dosłownie powiedziec coś w stylu "a niech cie szlag trafi", to mówisz mu "subtelniej" "A NIECH CIE ŚWINIA ZEZRE". :mrgreen: Hm, zawsze chyba łagodniej no i pasuje do tego forum :wink:

Co do RSMP, to trzymam kciuki za BĘBNÓW.(oby budżet im pozwolił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Monte Carlo wygrał...

małe aferki czasem się zdarzają ;)

 

Fiesta S2000 wygląda na udany samochód- jeśli po 1. starcie można cokolwiek powiedzieć (ok, chwile potem Nasser wygrał taką samą fiestą rajdowanie u arabów:) ). Fabia S2000 też wygrała w zeszłym roku Monte i tez był to debiut. Chciałbym zobaczyć jak będą jeździć prywatne Fiesty i czy nie będzie problemów z częściami.

Chyba najbardziej koszmarnym dzieckiem Forda była Puma S1600, a sztuka w rękach N.Guzka musiała mieć powiązanie świateł awaryjnych z GPSem. Po przekroczeniu linii startu odcinka specjalnego włączały się awarie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie przedziwne jest to ze facet z f1 kompletnie nie radzi sobie w rajdach.

Hmmm! vert, nie chciał bym żebyś mnie źle zrozumiał, ale autem które na 3 rajdy 2 razy się rozkracza to czyba niewiele da się pokazać. Poza tym gdyby mnie było stać to pojechałbym sobie gdzie tylko mi się chce i jak tylko mi się chce! I nikomu nic do tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie przedziwne jest to ze facet z f1 kompletnie nie radzi sobie w rajdach.

Hmmm! vert Poza tym gdyby mnie było stać to pojechałbym sobie gdzie tylko mi się chce i jak tylko mi się chce! I nikomu nic do tego!

 

Wiadomo ze go stac, tylko dlaczego po tylu wpadkach z awaryjnoscia samochodu trzyma sie dalej tej stajni? Albo jest inny problem... moze poprostu mechanika nie wytrzymuje stylu jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietacie tego wariata w pomaranczowej Pumie S1600 na Rajdzie Polski kilka lat temu? bodajze gosc z Estonii

 

Maris Neiksans?

 

wlasnie nie pamietam, zadnych filmikow nie moge znalezc na YT, ale po fotach widac, ze w finlandii Puma latala wysoko wiec moze to byc ten wariat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...