Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętacie kiedy pierwszy raz o nim pisałem :?: I nie myliłem się wtedy :twisted: Bardziej niż samego Aleksa to znam całą ekipę, ale w poniedziałek pogratuluję wszystkim 8)

 

Aleksa trudno złapać w Polsce... no i w ogóle raczej nie dyżuruje pod telefonem.

Za to Grzesiek - jego pilot jest przesympatyczną osobą ;-)

(Jako dwa Civic Type-R umawialiśmy się na wspólne treningi).

 

-- 23 paź 2010, o 21:14 --

 

Durbos a my właśnie jesteśmy na etapie przejścia do RSMP i szukania sponsora ;-)

Poza tym mam jeszcze zawodnika z "branży: driftingu - ładna, zdolna i z mocnym autem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już wróciłem z zamkowego. Była zacięta rywalizacja. Brawa dla Zawady. Szkoda, że wstrzymano jeden oes przez "nieogarnięcie" załóg no ale zdarza się. Poza tym rajd fajnie się oglądało. Sprawa tytułu jeszcze nie rozstrzygnięta. Hankiewicza i Chuchałe dzielą 2 pkty ! Wszystko wyjaśni się na cieszynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam jeszcze zawodnika z "branży: driftingu - ładna, zdolna i z mocnym autem

 

a który rocznik? :twisted:

 

I foto, foto :!: :wink:

 

Ze względów "wizerunkowych" bardzo ważny aspekt :twisted:

 

Durbos, pojscie w mlodego z talentem to na pewno dobra opcja :) A mozna spytac jaki to duzy sponsor wchodzi? (zeby nie bylo, my mamy budzet luz, nie chce nikogo podkradac :mrgreen: )

 

Z wiadomych względów nie puszczę info na forum publiuczne, w Wasz budżet i zasady akutrat nie wątpię, ale wielu "wielkich" w sprawach finansowych okazuje się maluczkimi, a forum jest ogólnodostępne. Jak sprawy zaczną się krystalizować to napewno nie będę tego ukrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durbos, moze pod restaracja werona moglbym ci przekazac materialy marketingowe,

mojego playera - czlowiek ma niewyobrazalny* talent ale nie ma szczescia do sponsora na nowy sezon.

 

 

Jezeli Wrobel jest dla ciebie autorytetem a to sa jego slowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...