Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i potwierdzam , niesamowity rajd :ide

Fantastyczna pogoda, super odcinki, rywalizacja bardzo zacieta, duzo kibiców, wspaniałe tereny kotliny kłodzkiej (zajebiste drogi tam macie :idea: ). Pierwszy raz byłem na dolnoślaskim i dla mnie bomba :idea:

Super było zobaczyć tylu forumowiczów :idea: którys serdecznie pozdrawiam :idea:

verta, fukoszczaka, tilki, subaryta, pumex, krebelka, chojny, bary, cracowdragon, marasa i jego małżonki, aflinty, szczur75, jak kogoś pominołem to przepraszam :oops: . Strasznie miłe to było jak ustawiliście sie w rzedzie na mecie i dziekowaliście Kajtkowi :idea: super , widac że Kajtkowi bardzo miło sie zrobiło :)

 

Teraz tylko czekać na kalendarz 2011 i nastepne rajdy . Podobno Rajd Lotos sie zgłosił sie jako pierwsza runda w lutym jako zimowy :shock: . Ciekaw jestem też składów teamów na przyszły sezon, bo w padocku aż huczy od różnych plotek , a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarno prawdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w padocku aż huczy od różnych plotek

Dawaj!!!

 

 

Dyzio , sorry ale to są tylko plotki, i ze wzgledu na to że plotki dotyczą m.in. zespołu SPRT zapewne gospodarz tego forum , pewnie by sobie nie życzył rozpowszechniania niepotwierdzonych informacji, :roll: bo trudno mówić o przyszłym sezonie jak ledwo sie zakończył ten.

Informacje krąża o Bebenku , kucharze, Kajtku, Leszku , Kościuszce .

 

Prywatnie to bardzo bym chciał aby bębny dosiadły s2000 :idea: , i stawiam że im sie to uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jeździ ładnie i szybko, pilot dość ciekawie dyktuje, ciekawe czy chłopaki w 2011 wystartują w RSMP, czy dalej będą puchar męczyć

 

choć akurat "chłopaki" to może nienajlepsze określenie bo ztcw Ciupka już swoje lata ma :mrgreen: to życzę im startów w RSMP jak najbszybciej, bo może to być bardzo ciekawe :) Drugi zawodnik z RPP, Alex Zawada, też jest szybki, musi tylko trochę nad adrenaliną zapanować :idea:

 

Ogólnie stawka RPP jest bardzo mocna, tylko różni się troche budżetowo i sprzętowo. Oprócz w/w jest tez Hankiewicz, który pokazał, że jak sprzęt pozwoli to idzie wszystko, Janik, Tomaszczyk, Nowocień (bardzo go brakuje), Krzyszycha i jeszcze kilku. Szkoda, że Haniewicza nękało tyle awarii bo walka o tytuł byłaby jeszcze bardziej zacięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Rajd Lotos sie zgłosił sie jako pierwsza runda w lutym jako zimowy :shock:
Ołje :twisted: Byłoby fajnie 8)

 

 

a dla mnie to chory pomysł :roll: :idea:

 

-- 11 paź 2010, o 21:15 --

 

Foty jakieś są :?:

 

 

Oni mają , ja nie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super było zobaczyć tylu forumowiczów :idea: którys serdecznie pozdrawiam :idea:

verta, fukoszczaka, tilki, subaryta, pumex, krebelka, chojny, bary, cracowdragon, marasa i jego małżonki, aflinty, szczur75,

 

no wiesz co tyle gadalismy i mnie nie wypisaleś ....FOCH :roll:

 

 

 

 

 

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super było zobaczyć tylu forumowiczów :idea: którys serdecznie pozdrawiam :idea:

verta, fukoszczaka, tilki, subaryta, pumex, krebelka, chojny, bary, cracowdragon, marasa i jego małżonki, aflinty, szczur75,

 

no wiesz co tyle gadalismy i mnie nie wypisaleś ....FOCH :roll:

 

 

 

 

 

 

 

:twisted:

 

 

ło kuźwa :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to chory pomysł :roll: :idea:

A dlaczego :?: Chory bo zimowy, czy chory akurat w przypadku tego rajdu :?

 

z kilku powodów, zimowy rajd jak najbardziej tak :idea: , ale sorry nie nad morzem i płaskim terenie , i co tu dużo mówić z mniejsza szanse na śnieg :roll: Lotos jest super latem :idea: i basta :P

Zimowy powinieć albo magurski, albo w kotlinie kłodzkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, faktycznie Lotos latem jest super i to jest argument przeciw organizacji rajdu w zimie :|

Jeśli chodzi o śnieg to na Kaszubach jest znacznie więcej śniegu niż w Trójmieście, większość terenu jest na wysokości 160-180 mnpm i zima zaczyna się wcześniej, jest zimniejsza i trwa dłużej :shock:

Od 9 lat mieszkam 15km od Gdyni przy OS-ach Lotosu i jest tutaj zupełnie inna pogoda niż np. w Sopocie :mrgreen:

W lutym bywa całkiem dużo śniegu :arrow: dojazd do mnie do domu :

 

Jestem za bo miałbym blisko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam chętnie posłuchał jakie są ploty o SPRT ;)

 

szykuje sie nowy kierowca zespołu, kierownictwo Ci nie mówiło :?: :!: :!:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

że masz ostro trenować w zimę :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj napisali o jakimś rajdowcu, przed dolnośląskim :wypadek rajdowca, nieładnie z jego strony ćwiczyć na cywilach :roll:

 

Przejeżdżałam obok tego autobusu. Nikomu się nic nie stało, tylko nauczycielka nerwowo paliła papierosa...

To była dojazdówka do zapoznania z trasą.

 

-- 12 paź 2010, o 10:39 --

 

 

W RPP przygoda Chuchały:

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/wypadek-w ... lski,32420

 

Ciekawe jaki finał będzie tej sprawy.

 

Mając na względzie przygody Pendyka, pewnie wsadzą go do puszki. :evil: :roll: dramat.

 

Prawdopodobnie jednak nie, choć zaraz po rajdzie został przesłuchany przez policję. W serwisie chodziły plotki, że może być pozbawiony licencji.

Tutaj tak naprawdę rysuje się inna kwestia... Nie tylko potrącił człowieka (a w tym przypadku możemy mieć pretensje nie tylko do samego kierowcy, który nie miał szans, żeby wyhamować, a do zabezpieczenia trasy. Widziałam punkty sędziowskie, na których nie stał nikt prócz krzesełka!!!). Chuchała tłumaczył się dość mętnie z tego, że się nie zatrzymał...

Twierdził, że nie zauważył, że to był człowiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem też składów teamów na przyszły sezon, bo w padocku aż huczy od różnych plotek , a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarno prawdy

 

Informacje krąża o Bebenku , kucharze, Kajtku, Leszku , Kościuszce .

 

 

szubaru napisał(a):

Leszek w czołówce cały dojechał , może kryzys ma za sobą

 

 

przesiądzie się do Subaru N-15 i bedzie po kryzysie.......

 

 

czyli co Leszek w Subaru 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...