Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARKO RALLY, już jest sobota - i co, dowiedziałeś się czegoś w czwartek? Nie tylko herrkam czeka na info :)

Już sobota? O kurcze ale ten czas szybko leci :mrgreen:

Herrkam, ja nigdzie nie napisałem że Ty na tym zarabiasz. Zarobił ten co się chwalił że kupił za to willę z basenem :wink: :mrgreen: Chodziło mi o to że my musimy płacić PZM-otowi za Wasze usługi jak również za wiele innych rzeczy, co mnie się nie podoba. W poniedziałek powinienem już na sto procent wiedzieć co i jak.

Tak przy okazji żeby bardziej zamącić doszły mnie słuchy że poza Elmotem PZM w tym roku nie bardzo chce korzystać z Waszych Usług :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam wyniki z nowej zelandii i przecieram oczy ze zdumienia. ten loeb chyba jedzie na jakims dopingu :shock: :shock: :shock:

 

A no właśnie :idea: , wiem że jest wielu przeciwników Loeba, ale on jest królem rajdów :idea: Takiego fenomena świat jeszcze nie widział :shock: . Teraz widac jakie gość ma rezerwy, przegrywa po 1.5 minuty po kilku oeasach, gdzie już wszyscy spisali go na straty, a teraz walczy o pierwsze miejsce i jak znam życie to wygra w cuglach :idea: Rece same do braw sie składają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam wyniki z nowej zelandii i przecieram oczy ze zdumienia. ten loeb chyba jedzie na jakims dopingu :shock: :shock: :shock:

 

mimo ,że Loeba nie za bardzo lubię ale dzisiaj po raz kolejny pokazał kto jest Mistrz odrobił do Solberga 2,10 8) znowu wygra jutro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam wyniki z nowej zelandii i przecieram oczy ze zdumienia. ten loeb chyba jedzie na jakims dopingu :shock: :shock: :shock:

 

mimo ,że Loeba nie za bardzo lubię ale dzisiaj po raz kolejny pokazał kto jest Mistrz odrobił do Solberga 2,10 8) znowu wygra jutro :(

 

Mimo że Ciebie lubię :twisted: , to jestem rad że nie lubisz Loeba :mrgreen: , bo lubie jak zagrywa na nosie, jego przeciwnikom :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niegdy nie twierdził inaczej...za Niemca (nie ważne którego) miasto wyrosło i wypiękniało...a potem przyszli Rosjanie i Polacy.

 

Harv, dawaj z tą kosą, bo mnie zaraz jakieś nacjonaliści zaciukają

 

Wybaczcie, że tyle to trwało, ale na tą okazję ostrzyłem sobie kosę :mrgreen:

 

Breslau jest miastem rodziny Hitlera i nic na to nie poradzimy, ale widać, że nawet i Ci potrafią się ucywilizować :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, już jest sobota - i co, dowiedziałeś się czegoś w czwartek? Nie tylko herrkam czeka na info :)

Już sobota? O kurcze ale ten czas szybko leci :mrgreen:

Herrkam, ja nigdzie nie napisałem że Ty na tym zarabiasz. Zarobił ten co się chwalił że kupił za to willę z basenem :wink: :mrgreen: Chodziło mi o to że my musimy płacić PZM-otowi za Wasze usługi jak również za wiele innych rzeczy, co mnie się nie podoba. W poniedziałek powinienem już na sto procent wiedzieć co i jak.

Tak przy okazji żeby bardziej zamącić doszły mnie słuchy że poza Elmotem PZM w tym roku nie bardzo chce korzystać z Waszych Usług :mrgreen:

 

MARKO RALLY - no offence ale zaczynam dochodzić do wnosku że jesteś plotkarzem..nie wiem co rozumiesz przez PZM i korzystanie ...ale ja mam umowy...nie wiem co rozumiesz przez płacenie dla PZM za naszą pracę...ale wiem że żaden klub nie dał ani złotówki ale jeszcze pieniądzę w gotówce oraz dodatkowych usługach logistycznych otrzymał od nas (sezon 2009)...więc jeżeli już zacząłeś w taki sposób "mącić" to jedź chłopie konkretnie bo nie widzę żadnych konkretów niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam wyniki z nowej zelandii i przecieram oczy ze zdumienia. ten loeb chyba jedzie na jakims dopingu :shock: :shock: :shock:

 

A no właśnie :idea: , wiem że jest wielu przeciwników Loeba, ale on jest królem rajdów :idea: Takiego fenomena świat jeszcze nie widział :shock: . Teraz widac jakie gość ma rezerwy, przegrywa po 1.5 minuty po kilku oeasach, gdzie już wszyscy spisali go na straty, a teraz walczy o pierwsze miejsce i jak znam życie to wygra w cuglach :idea: Rece same do braw sie składają :D

 

przeciwnikiem loeba na pewno nie jestem, ale chcialbym zeby ktos nawiazal w koncu z nim walke, byloby ciekawiej. w zeszlym sezonie zrobil to mikko, ktory teraz niestety nie pokazuje pelni mozliwosci... po nowej zelandia (mimo, ze Loeb jej nie wygral) ma u mnie wielkiego +. wydaje mi sie, ze bardzo czesto tam gdzie inni ida na limicie to Seb, tak jak napisales, ma jeszcze rezerwe. wielkie brawa i niskie poklony ode mnie

 

dodatkowym atutem zwiekszajacym atrakcyjnosc wrc w tym roku jest postawa ogier, solberga, po czesci tez latvali i sordo, ktorzy niekiedy skutecznie podgryzaja te maszyne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj Solberg wypadł na ostatnim os-ie :evil:

 

brawo Latvala wytrzymał presje i wygrał :mrgreen: Loeb w jednym radzie 2 razy wypadł to się dawno nie zdarzyło :idea:

w sumie bardzo ciekawy rajd zmiany w czołówce pogoń Loeba oby wiecej takich rajdów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MARKO RALLY - no offence ale zaczynam dochodzić do wnosku że jesteś plotkarzem..nie wiem co rozumiesz przez PZM i korzystanie ...ale ja mam umowy...nie wiem co rozumiesz przez płacenie dla PZM za naszą pracę...ale wiem że żaden klub nie dał ani złotówki ale jeszcze pieniądzę w gotówce oraz dodatkowych usługach logistycznych otrzymał od nas (sezon 2009)...więc jeżeli już zacząłeś w taki sposób "mącić" to jedź chłopie konkretnie bo nie widzę żadnych konkretów niestety...

 

Nie plotkarzem tylko za bardzo zaufałem ludziom i troszeczkę wprowadzili mnie w błąd, ale tylko troszeczkę :wink: :mrgreen: Zadałeś dziwne pytanie " co rozumiem przez PZM?" Tym samym uważasz mnie za leszcza jakiegoś, który nie wie co to PZM a co Automobilklub i rajdy widziałem pewnie tylko w telewizji. Nieładnie :mrgreen:

Aby wyjaśnić rzecz całą troszkę rajdu od kuchni: PZM to jedyna uprawniona federacja w naszym kraju do organizowania zawodów w sportach motorowych, bedąca członkiem Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). Tak więc teoretycznie rajdy organizuje PZM. Praktycznie wiemy że robią to Automobilkluby. PZM wydaje klubowi zlecenie na przeprowadzenie rajdu, ale to zlecenie może być na pewnych warunkach. W ubiegłym roku np. jednym z takich warunków było użycie samochodów funkcyjnych określonego dostawcy. Nie podoba mi się narzucanie czegokolwiek "od góry" stąd moje niezadowolenie (pozostało mi to po poprzednim systemie władzy :wink: :mrgreen: ) Jakie Wy mieliście umowy z PZM i na jakich warunkach mnie nie interesuje. Przejdźmy teraz do finansów. My jako klub nie mamy z Wami żadnej umowy na jakiekolwiek usługi, co zaznaczałem. Ale decyzją PZM mamy zapewnić Wam pobyt na czas rajdu, tak jak i wszystkim delegatom i tym podobnym z PZM. Do tego dochodzi płatność za wykorzystanie sprzętu do pomiaru czasu i łączności. Razem te koszty to około 25 tyś. zł ( w przypadku rundy Pucharu PZM). Tak więc to znaczna część budżetu pozyskanego na zorganizowanie rajdu. Z uwagi na fakt, że coraz trudniej o sponsorów, a bez nich rajd nie pojedzie, uważam że każda złotówka się liczy i musimy szukać oszczędności. A więc jeśli wystawimy samochody funkcyjne we własnym zakresie to logiczne chyba jest że pewne koszty się zmniejszą. Jak ugryźć inne koszty związane z PZM? Chyba na razie nikt na to nie ma sposobu :mrgreen:

Co do kierowców w samochodach funkcyjnych, jeszcze raz zwrócę uwagę na to że: czy pojedzie Wasz kierowca czy nasz, to zadania ma te same. Z niektórych wcześniejszych wypowiedzi wynikało że nasi upalają, a Wasi sprzątają pojaków i dbają o bezpieczeństwo. Na taki obraz się nie zgadzam ! Przy okazji sprzątnięcie pijaka z trasy Elmotu przez "0" nie kwalifikuje się do wręczenia medalu za ofiarność i odwagę :wink: :mrgreen:

Na koniec mam pytanie: czy na ten rok (sezon) macie podpisaną umowę z PZM na obsługę rajdów RSMP i RPP ? Zeby nie było że znów plotkuję :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie w rajdach, a nie na lansowaniu się :wink: :mrgreen: Tym pierwszym życzę sukcesów.

 

 

herrkam :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obstawiamy RPP bo nie mamy na to pieniędzy, jeżeli chodzi o finansowanie bezpieczneych rajdów przez organizatora to owszem mamy spanie i jedzenie zapewnione ale żadnych diet itp poza tym tak jak pisałem a MARKO RALLY do tego się odniósł wspomagaliśmy organizatora więc uważam że nie ma pełnej informacji odnośnie naszej działalności wspomagania rajdów itp. Na ten rok jest umowa na tylko RSMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko jesli mówisz o jedzeniu to napisz kiedy gdzie ,kiedy,bo ja jakos z pilotem za swoje jadam bo wracam w nocy z odcinków i wtedy ,,wasze darmowe,,jedzenie juz na mnie nie czeka.natomiast jesli mowisz o spaniu to sorrry zapewnialiscie nam glownie siennik w izbie 8 osobowej i konczylo sie na tym ze sam sobi i pilotowi wynajmowalismy hotel ...wiec koszta musieliscie miec gigant :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a tak powaznie. rajdy uprawiają od lat ci sami bogaci chłopcy,a w nowych automobilkluby nie inwestuja(tak jak np.we francji)bo ...nie ma kasy...myśmy zabrali:) ,sam jezdzilem pelny sezon jako zawodnik i jedno ci powiem.nie jezdze z jednego powodu.boje sie ze jesli bym wypakowal i cos by mi sie stalo to wiem ze zanim przyjedzie pan w nysce z nozyczkami i najebany strazak bez nozyczek i nie lekarz tylko sanitariusz to ...ja mam to w dupie :) ..i sie boje. wole zerówke bo rajdy kocham i nie jestem w stanie bez nich funkcjonowac.ale to co napisalem generalnie pokazuje stan naszych ,,rajdów,,

 

tak czy siak ja od nikogo niestety nie wziałem ani grosika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Toyotą, to jak zobaczę jakąś ich rajdówkę na odcinku, to uwierzę ;)

niestety WRC, jest za drogie, nic nie wiadomo, co będzie dalej z samochodami, absurdalne rajdy w kalendarzu (np. Dżordania:) )...to nie pomaga w decyzji o wejściu do cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Toyotą, to jak zobaczę jakąś ich rajdówkę na odcinku, to uwierzę ;)

niestety WRC, jest za drogie, nic nie wiadomo, co będzie dalej z samochodami, absurdalne rajdy w kalendarzu (np. Dżordania:) )...to nie pomaga w decyzji o wejściu do cyklu.

Ale może IRC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...