Skocz do zawartości

Wydech od Sti do Wrx


Adi555

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest różnica między końcowym wydechem w Wrx-e a Sti.

 

Czy praca boxera jest jest wyraźniejsza – głośniejsza :?:

 

Czy warto założyć do Wrx-a wydech od Sti czy zdecydowanie coś innego.

 

Zdaje się na opinie bardziej doświadczonych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi brzmi troszkę lepiej. No i wiekszy wypas :-)

Jeżeli chcesz niskim kosztem (1000) to jest to niezły pomysł. Jeżeli masz więcej pieniędzy na ten cel to można od razu iść dalej (np. H&S z górnej półki, Supersprint ze średniej czy jakaś samoróbka z budżetowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechciał bym żeby było za głośno jedynie chciałbym podkreślić boxera, ale jako takie wypośrodkowanie wydaje mi się że jest to pewnego rodzaju rozwiązanie.

 

 

Wedlug mnie STi brzmi minimalnie lepiej ale rożnica jest tak mala że lepiej się nie fatygowac z kupnem, bo możesz żalować wydanych pieniędzy. Niedawno kupilem tlumik PRODRIVE, który naprawde świetnie wyostrza dźwięk boksera (na zewnątrz brzmi super), a jest malo slyszalny we wnętrzu (bardzo cicho mruczy). Z tego drugiego powodu tlumik ten chcialbym sprzedać. Kupilem juz H&Sa i powiem tyle że poza glośnością jakość dźwięku jest taka sama. Więc jeśli szukasz cichego tlumika, który świetnie podkreśla dźwięk boksera to polecam PRODRIVE.

 

Aha, jakbyś byl zainteresowany to prodrive sprzedalbym za 1400 z przebiegiem ok. 6500 km 8) Fotki i krótki filmik mogę przeslać na maila.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jaka jest różnica między zwykłym STI a WRX, bo słyszałem tylko Soldbergi i STI z PPP. Przy tych samochodach WRX w ogóle nie wydaje jakiegoś szczególnego dźwięku, w STI dochodzą do tego te "wybuchy" z rury wydechowej przy zwalnianiu... pozezja. W zwykłym STI też są te "wybuchy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...