Skocz do zawartości

Głośniki forek


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fabryczna wiazka powinna miec 2 kable. Jeden do glosnika dolnego, drugi do tweetera, ten do tweetera wychodzi od kabla do glosnika dolnego. Jak nie masz to pociagnij od tego fabrycznego kabla dolnego do wejscia zwrotnicy sygnal, a ze zwrotnicy i tak ciagniesz kable bezposrednio do glosnikow - opisane sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zrobione. No to jak sie powiedzialo A...

 

Gdzie zamontowac i jaki subwoofer ?

 

Burzum,ja pozbyl bym sie swojego boczku na suba bo wymontowalem sprzet i zostala mi dziura. O ile wiem masz taki boczek jak ja w bagazniku wiec mozna by to przelozyc 1:1 bez doplaty,dorzuce maskownice na suba. Rozmiar glosnika to 10 cali lub 25 cm ,objetosc -+30 L.

Chcialem kupic nowy boczek w ASO ale 1000 pln to lekka przesada.

Foty masz ponizej:

 

http://img706.imageshack.us/gal.php?g=20091208026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek ta czesc wierzchnia byl za 748 netto + iles tam za mate wygluszajaca pod spod:) Jakbys byl zainteresowany przekladka to daj znac,ja tego z auta nie bede wyjmowal jesli nie bede mial co wlozyc tam w zamian bo z gola blacha jezdzil nie bede.

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 5:09 pm ]

Lisek, a jaka jest głębokość tego boczku? czy można normalnie podnieść ten fragment tapicerki na kołem zapasowym?

 

Jutro zmierze i zrobie lepsze foty bo dzis juz ciemno.Oczywiscie ze wszystko mozna normalnie podniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum, wszytko pasuje plug and play. POd swoim dywanikiem gumowym ( rynienka) masz podloge podzielona na czesci. Ta od kola zapasowego jest na srodku i przypomina cos a la trapez. Jak zamontujesz boczek od liska - to masz miejsce na subw i nadal podnoszona podloge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESK 165 - moga wymagac niewielkiego dystansu ze wzgledu na swoja glebokosc, zebys szyba ich od tylu nie potraktowal. Ale musisz to wymierzyc organoleptycznie. Niewykluczone ze standardowa ramka plastikowa ktora jest w drzwiach pod glosnikiem po docieciu wystarczy za dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo zamowilem, ale jeszcze nie dotarly. i czekam na jedna pierdole...

 

[ Dodano: Sro Gru 09, 2009 5:32 pm ]

a do dystansow sa jakies ekstra sruby ? dluzsze czy cus ?

 

blachowkrety ... :evil:

 

ale mozesza poszukac dluzszych. Bo dystans mocyjesz osobno a glosnik do dystansu osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESK 165 - moga wymagac niewielkiego dystansu ze wzgledu na swoja glebokosc, zebys szyba ich od tylu nie potraktowal. Ale musisz to wymierzyc organoleptycznie. Niewykluczone ze standardowa ramka plastikowa ktora jest w drzwiach pod glosnikiem po docieciu wystarczy za dystans.
dokładnie - u mnie wystarczyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu 2 slupki do Forestera,przypuszczam za podejda do kazdego.Zostaly mi po mojej instalacji,pokryte identycznym materialem jak podsufitka.Po zalozeniu wygladaja "jak z tamtad":)

Srednica otworu to ok 8 cm. Kosztowaly mnie 450,oddam za 200,wysylka gratis:) Brac bo leza i miejsce mi zajmuja:)

 

http://img245.imageshack.us/gal.php?g=20091211029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...