Skocz do zawartości

Użytkownicy obchodzący urodziny - może zmiana


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami chcę być miły i wysłać innemu forumowiczowi życzenia urodzinowe, nawet standardowe. Czy oprócz lub w zastępstwie wieku można umieścić np. ilość postów, albo inną informację o aktywności forumowicza?

Teraz sprawdzam profil użytkownika (chyba, że jest to [you] :idea: ) czy to nie martwa dusza, z ostatnią wizytą 4 lata temu. Zakładam, że komuś takiemu życzenia od jakiegoś [you] skojarzą się raczej ze spamem niż z życzliwością. A może się czepiam? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet ale po co wysyłać komuś kto nawet nie wiesz kim jest, rozumiem osobom które przewijają się na forum, ale komuś bo akurat ma urodziny to dla mnie bezsens
po co wysyłać - chyba oczywiste :?: i dlatego ta funkcjonalność istnieje. Niech na forum przewija się kazik, zarejestrowany jest też kazek, k_azik, kaziuk, kindziuk, kordelas - zawsze wiesz who is who?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wysyłać - chyba oczywiste :?: i dlatego ta funkcjonalność istnieje. Niech na forum przewija się kazik, zarejestrowany jest też kazek, k_azik, kaziuk, kindziuk, kordelas - zawsze wiesz who is who?
a czy jak na ulicy słyszysz że ktoś komuś składa życzenia to też składasz tej osobie, dla mnie trochę głupie jest składanie życzeń komuś kto nawet nie wie się kim jest. Skoro nie kojarzę jakiegoś użytkownika to nie składam mu życzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy oprócz lub w zastępstwie wieku można umieścić np. ilość postów, albo inną informację o aktywności forumowicza?

niestety nie ma takiej funkcjonalności. Jeżeli masz wątpliwości - po prostu zajrzyj do profilu i będziesz miał jasność :)

A tak poza tym jest szansa, że jak taka 'martwa dusza' dostanie dużo życzeń, to się zainteresuje i nieco ożywi na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...