Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ja jezdze przez wloszakowice, omijam LEszno. W Smigiel - Wloszakowice - Wschowa. Ale to z Poznania.

Piotr

 

Ja w te rejony jezdze glownie z przyczepa z konmi, wiec wole przez Leszno, chyba, ze jakis remont konkretny na odcinku Smigiel-Wschowa zrobili?

 

zapomnialem CB, zlapali mnie w najmniej oczekiwanym momencie

 

Taaaaa... to wlasnie mialem na mysli piszac wczesniejszy post o CB. Jechalem raz pozyczonym pezotem 206 o magicznej pojemnosci 1,1 (wiekszego "gowna w lesie" juz chyba nie ma na polskich drogach :roll: ) no i na 50tce strzelili mnie jak mialem 80 :neutral: Mandat co prawda duzy nie byl, ale wk*rwienie? BEZCENNE..

 

antolll], kiedy sie wybierasz w tamte barbarzynskie strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Karpacza! :mrgreen:

Droga spoko, tyle że 2/3 czasu we mgle ograniczającej prędkość do 40-50kmh, tak, że o tym że jest zakret dowiadywałem sie wjeżdżając na jego zewnetrzne pobocze :wink:

Ale jest spoko, i nawet sniegu troche.

Joł! :cool:

 

PS I powodzenia Wam w sobote! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jak spadnie śnieg

To chyba w marzeniach :sad:

Ja tam przez ostatni tydzień dużo śniegu widziałem :mrgreen:
streszcze Ci dzisiejszy odcinek:

 

Peo i Doqtor polemizuja z Maniujr odnosnie przewag silnika przeciwsobnego nad wysokopreznym, co jest poklosiem ich spotkania na szosie. Poniewaz, jak wiadomo, dowolne dwa samochody jadace w jednym kierunku to wyscig, doszlo do roznicy zdan: maniu uwaza, ze zwyciezyl, peo i doqtor uwazaja, ze "ossochodzi".

Burzum rano spotkal huzara, pozdrowiwszy go zawiesniaczyl wydechem, jednoczesnie zastanawiajac sie, jakie buty ubrac forkowi na superoes z uamzimem.

Potas sie dziwi, chojny popiera, stabilizatory trzymaja, radek spi, antek choruje hehe, gimof kupuje laptopa, monia zniknela tajemniczo, izotom ma navi beckera.

 

thats it.

Dzięki Ci Piotrze, nie muszę czytać tych waszych bzdur które naskrobaliście przez ten tydzień :razz: I żeby nie było nie spałem :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP Pavilion dv9000. Nie wiem czy to taśma, ale jak otworze ekran bardziej niż do kąta prostego to są przebarwienia, a jak jeszcze bardziej to się robi różowy albo zielony, w zależności od tego co miałoby być wyświetlone. A na pół-domkniętym źle się pracuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll, Taśma kosztuje ok 30 zł tylko muszę Cię zmartwić te laptopy mają wadę fabryczną i zaczyna się właśnie od problemów z matrycą, aż całkowicie się nei wł.

Ok, a kto mi tę taśmę wymieni? :wink: Lub gdzie takową kupić, o ile łatwo się wymienia?

Masz go na gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...