Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Pozdro dla Antooooolllllaaa, który niby taki bardzo chory był :razz:

 

Piękne to było:

stoję sobie przy wielkim bagażniku mojej superhondy, na ulicy mostowej, gdzie prowadzą dwa pasy w jedną stronę i grzecznie na tych dwóch pasach stoją dwa rzędy aut. Nagle słyszę jakiś taki ryk i burczenie, patrze, kanciasto, czerwono, i napis subaru nad szybą - pewnie huzar. Jadący środkiem między dwoma rzędami aut :lol::mrgreen: Miny moich "ahtystycznych" koleżanek z ASP, po tym, jak człowiek z jedynego wieśniackiego auta na ulicy pyta przekrzykując swój wydech czy już wyzdrowiałem - bezcenne :cool: :mrgreen:

 

Wyzdrowiałem. Nie wiem, nie rozumiem swojej choroby, w jeden dzień ledwo żyje, kolejnego ok. Nie wiem, ale mi sie to podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... czy warto na trasę do Karpacza po raz n-ty nadużywać fajności Radkka i pożyczać od niego cb-radio? :lol: :razz:

Z jednej strony fajnie że nie dostanę (raczej) mandatu, z drugiej, zamiast sie skupiać na drodze, to będę się skupiał na CB, i zamiast jechać 110-120 pojadę mazdą (2.5, V6, 170KM, 1200kg) znacznie szybciej :roll:

Chyba pożyczę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum gratuluje talentu :mrgreen:

 

...i nie kloccie sie chlopaki, ktory z was ma wiekszego stabilizatora :razz: , bo az przykro czytac :oops:

 

...mam pytanie do znawcow... jaki olej mam wlac do mojej strzaly?? chodzi mi o parametry... bo nie mam karteczki pod machą, a za cholere nie pamietam co lalam.... Mobila, a nie pamietam jakiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byc ASO Kocar ?

 

[ Dodano: Wto Gru 01, 2009 10:02 pm ]

Dzisiaj

Tak sobie myślę... czy warto na trasę do Karpacza po raz n-ty nadużywać fajności Radkka i pożyczać od niego cb-radio? :lol: :razz:

Z jednej strony fajnie że nie dostanę (raczej) mandatu, z drugiej, zamiast sie skupiać na drodze, to będę się skupiał na CB, i zamiast jechać 110-120 pojadę mazdą (2.5, V6, 170KM, 1200kg) znacznie szybciej :roll:

Chyba pożyczę :mrgreen:

 

Do Wroclawia i tak nie poszalejesz (a przynajmniej nie powinienes), dopiero przed jelenia zaczyna sie fajnie robic. Wez GPSa i ustaw najkrotsza, przegoni Cie gorami. Jest pusto i zakreciasto.

 

Kto mi zasponsoruje felgi ? moga byc na prezent slubny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczor, dzieki, ale jak pojade z CB, to znowu mi będzie głupio że szaleję, a tak to przynajmniej wizja 500zł mnie będzie trochę uspokajać :wink:

 

 

Dzisiaj

Tak sobie myślę... czy warto na trasę do Karpacza po raz n-ty nadużywać fajności Radkka i pożyczać od niego cb-radio? :lol: :razz:

Z jednej strony fajnie że nie dostanę (raczej) mandatu, z drugiej, zamiast sie skupiać na drodze, to będę się skupiał na CB, i zamiast jechać 110-120 pojadę mazdą (2.5, V6, 170KM, 1200kg) znacznie szybciej :roll:

Chyba pożyczę :mrgreen:

 

Do Wroclawia i tak nie poszalejesz (a przynajmniej nie powinienes), dopiero przed jelenia zaczyna sie fajnie robic. Wez GPSa i ustaw najkrotsza, przegoni Cie gorami. Jest pusto i zakreciasto.

 

 

Jadę tędy, chyba że mi zdecydowanie odradzicie:

 

screenshot130.jpg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja tam wole z CB jechac ;) Szalec nie musisz, a najgorsza frustracja jest jak lecisz 70-80 na 50tce, a tam czekaja niebiescy na danine :wink:

 

Swoja drogą - znam troche te rejony gdzie jedziesz - radze jechac: Leszno-Głogów-Polkowice-Lubin. Moze troche dalej, ale szybciej. Odcinek Rawicz-Lubin to jakas pomylka w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byc ASO Kocar ?

 

nie polecam K... , polecam swietnego elektronika na piatkowie. w okolicach ahmeda przy rondku.

antolll, u mnie chwilowo lezy wolne cb. Jak potrzebujesz to pisz na kiedy. pzdr

ja przed chwila wrocilem z Wawy z mandatem 500 zl i 10pkt :/ zapomnialem CB, zlapali mnie w najmniej oczekiwanym momencie. Trudno sie mowi :/

 

Co do trasy Antka, polecam trase przez zlotoryje ;-) mega super zakretasy i widoczki

 

Robimy zrzute na prezent slubny dla naszego Ojca Burzuma ? :)

 

Ide spac. bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą - znam troche te rejony gdzie jedziesz - radze jechac: Leszno-Głogów-Polkowice-Lubin. Moze troche dalej, ale szybciej. Odcinek Rawicz-Lubin to jakas pomylka w ogole...

 

Ja jezdze przez wloszakowice, omijam LEszno. W Smigiel - Wloszakowice - Wschowa. Ale to z Poznania. Jak jezdzicie Polkowice-Lubin, to zabladzcie kiedys na Zelazny Most - zbiornik odpadow kopalnianych.

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&g ... n=0,0&z=12

 

Robi niesamowite wrazenie. Archiwum X.

 

Robimy zrzute na prezent slubny dla naszego Ojca Burzuma ? :)

 

To mily i fajny pomysl :mrgreen: , ale jak chcecie mi zrobic slubna przyjemnosc, to proponuje jakas akcje zorganizowac na Dom Dziecka czy cus... Tyle, ze ja w tym roku nie bede mial mozliwosc zorganizowania czegos, ale jakby ktos sie podjal, to na pewno sie przylacze.

 

W sobote ma byc sucho i 4-5stopni. Ale chyba nie zdaze zmienic opon, prawdopodobnie wroce w piatek w nocy :(

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...