Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

zapisy byly u pani Iwonki :smile:
zapisałem się na 14'tą z grupą znajomych w czwartek, już wtedy był problem z miejscami. dam znać jak było ;)

 

[ Dodano: Nie Sty 31, 2010 5:21 pm ]

pogoda super, zabawa średnia, bo karting był już bardzo wyślizgany, sporo lodu, mega ślisko, sporo aut, dużo czekania. więcej zabawy miałem jak oddaliłem się na plac cygański czy klomby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, racja. Rzucic rodzine w praktycznie jedyny dzien tygodnia, ktory moge spedzic z nimi i jechac w ciemno na tor.

myslalem, ze dowiem sie czegos konkretnego, zeby wiedziec na przyszlosc... Popytam na rajdowympoznaniu.

To proponuje zamiast siedzieć na forum spędź trochę czasu z rodziną.

Forum i rodzinie wyjdzie to na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, miałeś na mnie poczekać...
sorry, polatałem trochę po placu i klombach, potem po całej pętli ( w kilku miejscach ledwo przejechałem ;) ) i potem już nikogo nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum...gdzie Ty śmigasz na tym Morasku czy Biedrusku? Chciałbym polatać, najlepiej późnym wieczorem i szukam miejscówki. Może ktoś jeszcze wie gdzie jakąś sensowną można znaleźć? Nie mówię o placach typu M1 czy Tesco...raczej jakiś kręty oesik z drzewami ale najlepiej gumowymi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum :

gniewam się

gniewam

taka ze mnie obrażalska

gniewam się na życie

tak z zasady

bo trwa...

:wink: usmiechnij sie, jutro bedzie lepiej :>

 

Pozdrowienia dla mieszkancow Kiekrza, pozostaje wam tylko wspolczuc w dni takie jak byla sobota gdy utknelismy u znajomych na noc gdyz droga pod ich domem byla totalnie nieprzejezdna w niektorych miejscach snieg siegal ud :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nikt nigdzie nie jeździ...? Wczoraj z Peo obadaliśmy Poznań od strony Moraska aż do Biedruska...średnio to wygląda...wuchta śniegu a jak coś jest przetarte to albo garby albo dziury. Fakt że byliśmy po zmroku i może nie wszystko było widać.. Fajna droga jest do Aquanetu, można się nieźle rozpędzić...jakieś 80, 90km/h tylko zakrętów mało. Kolejna szeroka prosta prowadzi na wysypisko za Suchym Lasem w stronę Moraska...fajna dla tych którzy chcą sobie rękaw pociągnąć. Po obydwu śmigają ciężarówki więc ubity, elegancki śnieg. Dzisiaj badanie drugiej strony Poznania...Borówiec, Mosina, Puszczykowo...oby coś się znalazło... :twisted: Jak się znajdzie to można zorganizować jakiś spocik oesowy z ognichem na przykład. Można polatać, kąsnąć parówę i ewentualnie walnąć bronksa jak ktoś nie jest kierownikiem... :wink: Pomyślcie o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na terenie aeroklubu w ligowcu :) moje ulubione odcinki .. nawet sie hopy znajda- lecisz w powietrzu, bosko :)

 

za brama w prawo potem cie droga poprowadzi... mega zakretasy, i bezpieczne proste

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 11:41 pm ]

Ja po oesie jestem wypalony.

 

 

Popracuj nad psychika, a cialo Ci bedzie posluszne w trakcje imprezy jak i po ...

 

ja mimo, ze ogarnalem juz temat sprzegla w legasiu niestety nie wybiore sie na superoes ( mamy wtedy kurs na licencje BC i bedziemy latac po ciemku na pelnej nitce ) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po oesie jestem wypalony.

 

 

Popracuj nad psychika, a cialo Ci bedzie posluszne w trakcje imprezy jak i po ...

Nie o to chodzi.

Na przykładzie ostatniego oesu. Jechałem bardzo szybko jak na te warunki często na granicy przyczepności na mm od szykany. Taka jazda nie jest ani bezpieczna, ani łatwa. Potrzeba 100% skupienia, a to męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po oesie jestem wypalony.

 

 

Popracuj nad psychika, a cialo Ci bedzie posluszne w trakcje imprezy jak i po ...

Nie o to chodzi.

Na przykładzie ostatniego oesu. Jechałem bardzo szybko jak na te warunki często na granicy przyczepności na mm od szykany. Taka jazda nie jest ani bezpieczna, ani łatwa. Potrzeba 100% skupienia, a to męczy.

 

Ja tam po superoesie wracam do chaty, jem drugi obiad, bo ten oesowy trawię po drodze i idę spać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doqtor,

Morasko od ulicy morasko w lewo, w kierunku zbiornikow, dalej do miejscowosci morasko, tam sa dwa (slownie dwa) zakrety, prosto do miejscowosci morasko tez jest krotki odcinek. Najlepiej jest od ulicy morasko (jadac od piatkowa) w prawo, tam jest pare sciezek i pare (slownie pare) zakretow. Ja jezdzilem po prostu wahadlowo - jeden zakret albo sekwencje po ilestam razy. Pare lat temu zaczely sie budowy na morasku i drogi zostaly rozjezdzone przez ciezki sprzet. jak nei ma sniegu, urywasz zawias. Jak jest tyle sniegu, co teraz, jest nieprzejezdnie (powiesilem sie na 3 godziny tam). Poza tym pobudowali jakies domy, przedszkola, cos. Ja sobie jezdze tamtedy do pracy czasami, ale niestety malo zakretow.

Lubilem tez jezdzic w okolicy puszczy zielonki, bednary, krzeslice itp, ale to byl ostry wyryp i szkoda zawiasu.

 

morasko.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wjazdem na tor podczas superoesu dalej nie ma problemu ? Pytam się bo dawno na żadnym nie byłem. Jedzie ktoś jako kibic ? Bo jeśli byłoby z kim porobić foty i poobgadywać śniegowe boki to chętnie bym się zjawił... Bo tak samemu stać i marznąć niezbyt mi się uśmiecha... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wjazdem na tor podczas superoesu dalej nie ma problemu ? Pytam się bo dawno na żadnym nie byłem. Jedzie ktoś jako kibic ? Bo jeśli byłoby z kim porobić foty i poobgadywać śniegowe boki to chętnie bym się zjawił... Bo tak samemu stać i marznąć niezbyt mi się uśmiecha... :???:

 

PEwnie. Jak mnie znajdziesz to się wbijaj nawet na prawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...