Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ile kosztuje kurs i dlaczego Burzum wcześniej się nie pochwalił, że jedzie.

 

niah niah niah niah

 

a dalem Ci nr tel zeby zadzwonil, ośla łąko ? :mrgreen:

 

polecam. Ale warunki byly unikalne. -15 i bialosc, bialosc, bialosc. bardzo mili ludzie.

izotom tez byl.

 

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 8:29 pm ]

PS stabilizatory burzumowe daly rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglem powiedziec, tylko dowiedzialem sie o miejscu dzien wczesniej, a o tym, ze to jest ALSDS, a nie pojezdzawka, to dopieroLKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK 10 minut po rozpoczeciu :)

 

Nastepnym razem daaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 8:33 am ]

EDIT: przepraszam, kot zwachal, ze o nim mowa i wlazl na laptopa.

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 8:46 am ]

huzar105, co do SuperOES, to dla mnie sa tylko dwa problemy:

 

1. Nieumiejetnosc jazdy sportowej

2. Strach o samochod - to moj jedyny i do tego narzedzie pracy.

 

Bylem jako kibic na kilku SuperOESach i czas nie jest tutaj problemem (nie zawsze, ostatnio troche mnie absorbuje slub). No, moze poza 7 rano w sobote. Jak bede mial wiecej kasy, kupie sobie R5 Turbo i bede startowal - wtedy nie bede bal sie uczyc :).

Na razie z zazdroscia patrze na Was, jak startujecie i staram sie uczyc techniki albo na szkoleniach typu ALSDS albo w zaciszu firmowego parkingu (http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=wo ... 05323&sId=)

Byloby mi milo, gdyby to zostalo zrozumiane ;)

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z zazdroscia patrze na Was, jak startujecie i staram sie uczyc techniki albo na szkoleniach typu ALSDS albo w zaciszu firmowego parkingu (http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=wo ... 05323&sId=)

 

No to wpadam na naukę. Przywożę pachołki i latamy. Mam niedaleko, a też szukam jakiegoś dużego parkingu.

Acha, czekam na jakieś migawki z wczoraj z Gądek - cokolwiek.

 

A dla zainteresowanych to planujemy coś podobnego na przełomie styczeń/luty w jakąś sobotę. Burzum rezerwuj czas.

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 9:19 am ]

Teraz siadam do RBR i trenuje na sucho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upalałem tam, dużo lepszy jest ten piach wzdłuż obornickiej, aż do Łagiewnickiej bardzo dobry odcinek szutrowy. Od razu obok jest wjazd na poligon. Tam to się dzieją dopiero rzeczy.

 

Mozemy sie zespotowac tam. Potem zapraszam na kawe do biura. Co prawda mam 4 krzesla, ale sa stoly i podloga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to to nie, chlopaki od ALa stwierdzili, ze moj forek pieknie gada :)

 

i musze powiedziec, ze od czasu wymiany przelotowego centerpipe na seryjny jest ciszej, ale bardziej basowo. W razie czego rura jest w garazu, uszczelki tez sie znajda :twisted:

 

Ty sie przygotuj do tej elektryki mojej. Jak tylko wymysle, gdzie wzmacniacz wsadzic (okazal sie byc gigantycznych rozmiarow), to robimy. Beda dwa kable 25mm2 od aku do tylu do poprowadzenia, bezpiecznik 50A przy aku, chyba zaloze nowe klemy przy okazji. Nie mam tylko takich [moderator czuwa] typu oslony na kable, peszle czy jak to sie w samochodach nazywa.

I jak sie uda, to te tarcze - masz moze kobylki (u plota) ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max 720W, przy 2ohm chyba. nawet nie wiem :oops:

o:

Cont. power rating at 4 Ohms per channel . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 x 60/120 Watts RMS/Music

Cont. power rating at 2 Ohms per channel . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 x 90/180 Watts RMS/Music

Cont. power rating at bridged at 4 Ohms . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 x 180/360 Watts RMS/Music

 

to 4 kanaly, myslalem dwa zbridzowac do suba, to wtedy bedzie 2 x 60 + 1 x 180, dobrze rozumuje ? Ze wzmacniaczy operacyjnych mialem 3 na studiach, to powinienem wiedzie :>

 

a 50A stad, ze wewnetrznie w wzmacniaczu jest 2 x 25A

 

generalnie to sie troche na audio wyznajecie ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...