Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Bordowego fajowskiego ma gośc u mnie na osiedlu. Ma intercooler w zderzaku i jak przejezdza to chodzi tak że kazdy przechodzień robi też tak :shock:

 

Które osiedle? Często bywam w Swaju, tego forka też kilka razy widziałem, wcześniej i później słysząc przez dłuższą chwilę, chetnie bym obejrzał :mrgreen:

 

No niewiem czy mogę mówić bo zeby wlasciciel nie mial do mnie pretensji :oops:

 

Ale jest takie niewielkie osiedle - Mielżyńskiego i choć osiedle małe to mieszka sobie na nim srebrny forek 00 (ten z plaskimi lampami), taki bordowy my03 :roll: jeden ten najnowszy i w godzinach pracy mój my03. Osiedle forków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Pozdrowienia dla imprezy z podniesioną wycieraczką :P

A dziekuje i odpozdrawiam :grin:

Tak, i wczoraj widział jak wyjeżdżałeś z browaru, a dzisiaj w czasie Historii architektury powszechnej widział jak parkowałeś koło solnej, a przez jakiś czas jakiś fajny GTek obok stał też :mrgreen:

Hehe dobry widok masz z okna w taki razie :razz: GTek kolegi doqtora :cool:

btw ponowie pytanie o warsztat który ogarnia subaraki w p-ń :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten ktoś musi jeździć lepiej niż to co wystarcza do zdania prawka? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie wiem, nie zdawalem :twisted:

 

Musisz sie wykazac kulturOM osobistOM, obyciem, wiedza powszechna...

 

I duza doza cierpliwosci do mojego forka - bywa upierdliwy :roll:

 

To jedziemy ? Ale to na razie tylko jakies 215KM, 330Nm. Za to zawias bedzie regulowany i jak sie uda, to juz na dobrych kolach.

 

Hamulce seria :mrgreen:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten ktoś musi jeździć lepiej niż to co wystarcza do zdania prawka? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie wiem, nie zdawalem :twisted:

 

Musisz sie wykazac kulturOM osobistOM, obyciem, wiedza powszechna...

 

I duza doza cierpliwosci do mojego forka - bywa upierdliwy :roll:

 

To jedziemy ? Ale to na razie tylko jakies 215KM, 330Nm. Za to zawias bedzie regulowany i jak sie uda, to juz na dobrych kolach.

 

Hamulce seria :mrgreen:

 

Piotr

 

KulturkOM jak najbardziej i wiedzOM też.

Ale wpuścić 19-latka nigdy nie kierującego 4wd i autem mocniejszym niż 200KM do swojego forka - nieźle :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz jest tylko łuk na prawku :razz:
w ogóle jak tak dalej pójdzie to niedługo żeby zdać prawko nie będzie trzeba nawet wsiadać do samochodu :evil: I później się dziwić że jeżdżą jak pi***, skoro dają prawko za to że ktoś potrafił ruszyć samochodem, choć trwało to 20 minut i przejechać łuk który ma pewnie z 5 metrów szerokości
Nie wiem, nie zdawalem :twisted:
kurczę to tak jak ja :mrgreen:
Ale to na razie tylko jakies 215KM, 330Nm
ale pewnie idzie już i tak lepiej niż mój
Hamulce seria :mrgreen:
to ja nie wsiadam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udział.. 700 PLN.., dosyć zaszaleli.. a od maja obowiązek stroju, kasku, etc.

 

kursy AW w akademii porsche.. 400 PLN za cały dzień z jedzeniem,

 

warto przemyśleć.. subaru też biorą..

 

termin 19.04 jak dla mnie odpada, nie przygotuję auta na tor, ale sierpień jest OK

 

naprawdę warto pojechać z instruktorem.. oczy mi się bardzo otworzyły po takim szkoleniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, to prawda, ale i tak nie lubie.

Czasem mam wrazenie, ze ludzie tylko po to chodza na szkolenia. Szczegolnie pamietam, jak uczylem sie latac - tam to byly normalne loze szydercow na Ligowcu. Ale jak mieli wystartowac, to opuszczali kolejke :/

 

To kto jedzie na to szkolenie ? I czy ktos moze opowiedziec troche wiecej na ten temat ?

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, to prawda, ale i tak nie lubie.
no fakt, ale przeważnie robią to właśnie osoby które uważają się za mistrzów kierownicy a same nic nie potrafią, Ci co ogarniają podchodzą do tego normalnie, bo wiedzą że nie każdy od razu wszystko umie, zresztą po to to jest żeby właśnie pomóc sobie nawzajem i skorygować błędy. A tych prześmiewców trzeba zlekceważyć i się nimi nie przejmować.

Oczywiście trochę humoru nigdy nie zaszkodzi, ale nie żeby się prześmiewać z kogoś

 

Piotr_GT czyli teraz już będzie na okrągło, bez driftów? szkoda, z perspektywy widza nie będzie już tak ciekawie i tak szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...