Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

dobra.. w weekend będę na MP to pogadam z kim trzeba, zobaczę jak sprawa wygląda i ile aut mogłoby wjechać... no i kiedy, wstępnie umawiałem się na jazdy samotne.. ale w kupie raźniej..

 

 

hmm Pun.. ty to chyba niezbyt seryjnym gtkiem ten czas kręciłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal w serwisie... Szkoda słów. Jak próbowałem wstępnie cokolwiek wyjaśnic, pogadać, to nikt nie wykazywał zainteresowania tym co mam do powiedzenia. Teraz odkrywają Amerykę. Sam pracuję w serwisie i jak widzę takie podejście, to ręce mi opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali się bezpiecznik nr 11 oznaczony jako E/N SRS AirBag IGN. Pali się od czasu do czasu. Jednego dnia potrafi się spalić 4 razy, po czym robię 200 km przez dwa dni po mieście i nic się nie dzieje. Bezpiecznik siada tylko i wyłącznie na wolnym biegu, lub sprzęgle. Właściwie tylko wtedy kiedy stoję, np. na światłach. W kompie jest zainstalowana tzw "świnka" podnosząca moc. Teraz podejrzenie padło na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koło 12 ktoś wyjeżdzał czarnym STi bez oznaczeń z toru Poznań?

 

swoją drogą nieźle było... wreszcie coś się zadziało na torze Poznań,

 

polecam wlecieć na 17, będzie długodystansówka... SLR AMG, RS4, M3, Lambo... jest na co popatrzeć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_GT a jak z wjazdem, wpuszczają bez problemu, oczywiście samochody, bo nie chce mi się iść z buta. Jeśli tak to może wpadnę jak mi godzina nie przeleci

 

Byłam ok 9:30. Chciałam wjechac normalnie jak zwykle... Nie można, trzeba miec przepustkę jakąs, którą można zakupic od drugiej strony ul. Bukowskiej za 30 zł. Tak, świetnie. Stwierdziliśmy z rodzinką, że zostawiamy samochód przed bramą i wchodzimy na piechotkę. Chcieliśmy zobaczyc na wieżę, nagle pojawia się ochorniaż i mówi: "nie wolno, musicie miec przepustkę, którą można kupic od strony wałów". Super. Brat pojechał dowiedziec sie co i jak, tam powiedziano mu, ze może zaplacic za nią 30 zł i wtedy może sobie posiedziec na obsranej ławce przy 35 stopniach w pełnym słońcu i popatrzec na wyścigi. Na wieżę wejsc nie mozna. Po tym stwierdzilismy, że dziękujemy za miły dzień. Postaliśmy chwilę, pogadalismy ze znajomymi i pojechaliśmy do domu. :evil::evil::evil:

 

To już jest po prostu żenujące.

Fajnie było zobaczyc taką frekwencję na liście zgłoszen w internecie - dlatego wybrałam się na tor. Pomysł jednak był zły. Super, że przyjeżdzaja na tor rajdowcy z różnych krajów świata. Ale mogliby też pomyślec o kibicach. Ludzie, którzy są zainteresowani troszkę głebiej wyścigami, nie mają tam czego szukac. Bo mogą jedynie posiedziec na wałach za 30 zł lub też posiedziec na trybunach, z których nic ciekawego nie widac, bo przed nimi stoi balon, który wszystko zasłania. :???:

 

Żeby naprawdę byc zadowolonym z takich wyścigów, trzeba miec akredytację i możliwosc wejścia wszędzie. Inaczej to nie ma sensu jak dla mnie.

 

Kurcze, rekord zdjęc dzisiaj zrobiłam - 22 - będę je obrabiac przez najbliższy miesiąc albo i więcej. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...