Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

huzar105, co to za obrzydliwe monstra. Pfe, profanacja :lol:

burzum, ja tęsknię za jakimś gaźnikowcem, tak z 5 litrów i gaźnik Webera... :twisted: Za dużo tej elektroniki, a za mało inżynierii materiałowej. Co z tego że można lepiej sterować, jak nie ma co tego zamienić na osiągi - oczywiście w odniesieniu do dłuższego czasu użytkowania liczonego w latach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

huzar105, co to za obrzydliwe monstra. Pfe, profanacja :lol:

Panamera nie wygląda za super. Jednak wersja turbo przyprawia o szybsze bicie serca.

Zwłaszcza na hamowaniach było widać wielką masę tego auta.

 

ja tęsknię za jakimś gaźnikowcem, tak z 5 litrów i gaźnik Webera...

Na YTP ostatnim było coś takiego.

jpg.php?810142,40498,988481,94af223e3c21f06c4c2085bb2883d8b0,2,UDEwMTY5ODIuanBn

jpg.php?810142,40498,988606,4c4a9a26dbb8dbc4ec86013016bcd5e5,2,UDEwMTcyMzguanBn

jpg.php?810142,40498,988601,da7ddcfff5e1cd7fe60bc397f1b6d53d,2,UDEwMTcyMzMuanBn

 

Piękny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zachęcająco :) Dawno temu, jako młody łepek, widziałem BMW (tak wielkości serii 3), 1978r, z 5-litrową, dolnozaworową, 5-cylindrową rzędówką z 3-biegowym automatem. Ale to ładnie gadało, 300 obr/min biegu jałowego, od 1000 obr to już ładnie rwało, a gaźnik wielkości silnika od malucha. Właściciel miał problem z częściami do gaźnika i znajomy mojego wujasa dorabiał do niego części. Zastało w pamięci - to taki jeden ze "smaków z dzieciństwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem na pirelli sottozero, bylo bardzo fajnie, poza tym, ze 225 w kopnym sniegu to nieporozumienie. akurat przyszlo mi wracac 400km podczas tych opadow zeszlorocznych, kiedy wszystko bylo biale. 400km niechcianym bokiem i w wiecznej kontrze.

 

-- 17 paź 2010, o 11:50 --

 

wintersporty nie wiem, za dunlopem nie przepadam. staram sie albo bridgestone, albo pirelli. na zimie jeszcze michelin i nokian. innych nie uzywalem. Andrzej Lenczowski cos bardzo polecal na snieg ostatnio, ale nie pamietam co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem na pirelli sottozero, bylo bardzo fajnie, poza tym, ze 225 w kopnym sniegu to nieporozumienie. akurat przyszlo mi wracac 400km podczas tych opadow zeszlorocznych, kiedy wszystko bylo biale. 400km niechcianym bokiem i w wiecznej kontrze.

 

-- 17 paź 2010, o 11:50 --

 

wintersporty nie wiem, za dunlopem nie przepadam. staram sie albo bridgestone, albo pirelli. na zimie jeszcze michelin i nokian. innych nie uzywalem. Andrzej Lenczowski cos bardzo polecal na snieg ostatnio, ale nie pamietam co.

Goodyear Ultra Grip Performance, mam je u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...